Jana Šiškeová, gastroenterolog Brno

MUDr. Jana Šiškeová

Gastroenterolog, Internista Více

Pekařská 53, Brno
Fakultní nemocnice U sv. Anny

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Názory

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

Paní doktorka je naprostá jednička. A jsem jejím velkým dlužníkem. Vždy byla milá a vstřícná. A jak říkal pan doktor na chirurgii. Byl můj anděl strážný.

S paní doktorkou Janou Šiškeovou se znám už několik let mimo její profesi a musím říct,že je velmi příjemná, přátelská, obětavá a empatická. Před pár týdny jsem s ní konzultovala přípravu a před 3 dny absolvovala obávanou kolonoskopii a byla po celou dobu stejně příjemná,klidná,svým přístupem dokáže uklidnit každého vystresovaného pacienta. I od ostatních známých,kteří jsou jejími pacienty, vím, že jsou velmi spokojeni s jejím přístupem a profesionalitou. Vždy mi připadá,že se na ni i těší,podle toho,s jakou radostí oznamují,že u ní byli na nějakém, byt velmi nepříjemném vyšetření! Takže jí držím palce, at jí tento přístup vydrží:-)! A od jednoho známého vím,že jeho otec byl na operaci s karcinomem v tlustém střevě u Milosrdných bratří,pak byl předán do péče paní doktorky Šiškeové ke sv. Anně a její následná léčba byla tak úspěšná,že dnes má ten pán 82 let a bez větších zdravotních problémů si užívá kvalitního života! Super!

Paní doktorka je velmi milá, příjemná a při vyšetření velmi citlivá. Jsem u ní spokojená.
Provádí mi jak kolonoskopii tak gastroskopii. Nemohu si ani trošku stěžovat.
Kafca