Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Paní doktorka je tak skvělá. Měla jsem před tím doktorku, kterou vůbec nic nezajímalo, nesnazila se problém řešit, jen mi vždy něco předepsala aby se neřeklo, paní doktorka Petráková se o mě zajímá, řeší se mnou problémy, vše mi vždy vysvětli, nemůžu říct ani jedno slovo.


K
Ověřeny pacient

Se vším negativním, co je tu o paní doktorce napsáno musím souhlasit. S paní doktorkou mám velmi nepříjemné zkušenosti. Když opomenu, že jsem čekala na její kontrolní vyšetření i přes tři hodiny, tak její konzultace a vyšetření byly naprosto nedostačující. Jak je tu už uvedeno - paní doktorka se stará o své pacientky svědomitě, se zájmem, pouze pokud jsou její známé. Svěřila jsem se jí několikrát s dlouhotrvajícím problémem - pokaždé mě odbyla, že se moc sleduji a že testy tohoto typu jsou velmi složité, bolestivé a drahé. Když jsem ji téměř donutila, aby mi udělala nějaké běžné testy, tak se ještě divila, co všechno prokázaly. Přesto mi nebyla schopná o problému nic konkrétního říct, pouze napsala antibiotika a po dotazech, co to znamená, mě opět odbyla tím, že bych tomu stejně nerozuměla. Jen prášky, žádná doporučení, vysvětlení. Na kontrole se mě ptala, co mi to vlastně bylo! To už bylo na mě po nekonečném čekání moc! Paní doktorce jsem odvětila, že jsem se to od ní pokoušela minule zjistit, ale neřekla mi nic. Tomu se jen pousmála. Konzultace trvala většinou pět minut - jediné co se zjišťovalo optáním bylo, zda nejsem těhotná. Jednou se dokonce podařilo ztratit moje cytologické stěry - mimojiné zanedbaná péče teď nese svoje hořké ovoce. Jediné, co v této ordinaci je milé, vstřícné a profesionální je sestřička. Po přechodu k jinému lékaři jsem nejen zjistila, že paní doktorka Petráková mě několikrát mylně informovala (např. o zmíněných testech na chlamydie), ale že i jinde existuje gynekologická péče, která je profesionální a má lidský zájem o to, aby by byla žena minimálně po této stránce v pořádku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

nechápu jak si na paní doktorku může někdo stěžovat. já jsem byla vždy spokojena. provedla mě 2 těhotenstvími a nebyl žádný problém. Vždy naslouchala a pečlivě se mi věnovala. Asi tři roky je tam nová sestřička a ta je taky úplně úžasná.Výrazně kratší čekací doby. PROSTĚ OCHOTA, PŘÍJEMNOST A PODPORA ZE VŠECH STRAN.
DĚKUJI. ZUZANA H.


G
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už 5 let a jsem spokojená. Ano, dříve tam byla příšerná sesta, ale v součastnosti je tam velmi milá sestřička, která rozhodně nebere přednostně své známé a ani si nevyřizuje osobní telefonáty. Bere nás v pořadí, v jakém dorazíme a vždy je moc milá a ochotná. Čekací doba je v některé dny opravdu dlouhá, ale to jen poukazuje na to, že je specialista, rozumí tomu a pacientkám věnuje dostatek času. Pokud něčemu nerozumíte, stačí se zeptat a vše vám vysvětlí tak, aby jste tomu porozumněly. Když mi dělala ultrazvuk, tak mi dokonce na monitoru ukazovala, kde co je a zda-li to je v pořádku a jak by to vypadalo, kdyby to v pořádku nebylo. Jsem velice spokojená, opravdu odborník.


Velmi dobrý.


Po výměně sestřičky se situace u paní Petrákové změnila k lepšímu. Nová sestřička je usměvavá, milá a hlavně zavedla do čekárny řád, takže se už člověk dostane do ordinace v pořadí, v jakém dorazil, a také stresující čekací doby se do určité míry zkrátily. Rozhodně krok správným směrem:-)


nemůžu si stěžovat !! ty čekací doby jsou opravdu někdy příšerné, ale naučila jsem se chodit tak nějak uprostřed pracovní doby a čekala jsem max. půl hodiny. Sestřička je usměvavá, obětavá a starostlivá. Paní doktorka je mistr v oboru...pokaždé když mám nějaký problém, tak najdeme společné řešení a správnou léčbu. Ještě se nestalo, abych z ordinace odcházela nespokojená...cítím se tam dobře a pěkně si vždy popovídáme. Já teda na 100% doporučuji !!! Paulíčková Jitka


velmi dobrý diagnostik,obětavá,pěkný přístup k pacientu, nic neopomene,nejsem její známá,když je to možné,( nemá plnou čekárnu),přijme mně i bez objednání, jedná ohleduplně a profesionálně, nic neopomene, zajímá se i o zdravotní problémy, které nejsou přímo gynekologického rázu a vždy dobře poradí k mé spokojenosti


Ověřeny pacient

Strašné arogantní chování, na výtok a bolesti v podbřišku mi tenkrát paní "doktorka" řekla, že to má každá ..... a tím to haslo, nakonec jsem skončila s akutním zánětem v nemocnici. Ihned jsem se odhlásila a je mi dost líto těch, které tam musí chodit, protože je jinde třeba nevezmou, tak hodně štěstí a nic co by musela takto prominentní "něco" léčit.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodila jsem k ní jako mladá, nezkušená holka. Měla jsem potíže - antikoncepce mi neseděla, dostávala jsem menstruaci po deseti dnech. Nikdy se mi nijak výrazně nevěnovala, spíš se mnou vždy jednala jako s tím, kdo si vymýšlí a komplikuje jí život. Vrchol byl: mám potíže se zácpou a když jsem k ní jednou přišla, víceméně mě seřvala, že nejsem "vyprázdněná" a ať si příště vezmu projímadlo. POdotýkám, že mi bylo 17 a měla jsem stres už jen z toho, že ke gynekoložce jdu. Když mi vytkla zácpu, místo aby mi poradila, byl konec - přihlásila jsem se k soukromé lékařce a přístup byl zcela jiný a profesionální. Navíc jsem nemusela čekat dlouhé hodiny jako u Petrákové... Jsem tam už pět let a jsem spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti