MUDr. Jana Pechová

Psychiatrická ambulance
Komenského 515/6, Mariánské Lázně

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance

Paní doktorka je člověk na svém místě. Nesmírně mi pomohla, můžu jí důvěřovat, hned napoprvé trefila medikaci, dokáže ale pomoct i slovem. Velmi ochotná, pozitivní, komunikativní. Pacienta po pokrocích v léčbě pochválí. Jezdím za paní doktorkou 150 km a nelituji. Nechtěla bych měnit.

NEJlékařka v tomto oboru, moc mi pomohla, že můžu dnes žít normální život, jsem jí vděčná. Naprosto správně mne diagnostikovala, poznala, kde je tzv. zakopaný pes, poradila, zvolila vhodnou medikaci, po které můžu normálně fungovat-pracuji hlavou, takže to pro mne bylo velmi důležité. Děkuji za vše, paní doktorko. :-)

Jarmila Rynešová..........chodím k MUDr. Pechové, která zastupuje mou psych, která je na MD. Léčím se 34 let a z toho jsem v PID 22 let. Poznala jsem opravdu spoustu psychiatrů, jak amb.tak i v nemocnici při opakovaných pobytech. Tuto lékařku stavím jednoznačně na první místo, velmi empatická, naslouchá a pamatuje si, prožívá s pacientem jeho problém a stejně tak se raduje z úspěchu. Takto si představuju psychiatra, hodně mi pomáhá nejen po zdravotní stránce, ale i v osobním životě. Velmi si jí vážím a děkuji za její pomoc a vstřícnost.

Paní doktorce musím moc poděkovat za její péči byla naprosto úžasná a ráda bych řekla všem pacientům važte si jí je to skvělá osoba a stojí za to si v čekárně počkat klidně i dvě hodiny :-) byla jsem spokojená a moc mi pomohla kdyby neopustila ordinaci v sokolově byla bych stále její pacient dojíždět boužel nemůžu a je mi to moc líto takového lékaře jako je paní doktorka už těžko pohledám možná někdy až bude možnost se moc ráda vrátím :-)

U paní doktorky jsem v dobrých rukou, cítím její podporu a to je pro můj zdravotní stav velmi pozitivní .....

výborná doktorka je pravda co už bylo zmíněno že si pamatuje věci které ji pacient řiká také mě dostala z nejhoršího je milá ochotná vždy pomoct

Paní Doktorka je moc milá, laskavá, ochotná a velice mi pomohla v době, když jsem si již myslela, že mi nepomůže nikdo a nic.

Paní doktorka Pechová mě léčí již 12 let a nemohu jsi stěžovat na nic měla jsem zatraceně hodně potíží které a bloku už z děctví . Ona byla první kdo vemě vzbudil důvěru a mohla jsem jí říci vše co mě trapilo a trápí ,je však pravda že to z mé strany trvalo dlouho ale po delší době jsem pochopila sama sebe . Což byl kámen úrazu nedokazala jsem přijít nato kde je prvopočátek mích potíži dnes to již jsem schopná díky dr.Pechové posoudit sama ,jsem moc ráda že je mím lekařem ,hodně mi pomohla přesto že jsem pro ni byla tvrdý oříšek. Díky ní jsem pochopila že má cenu žít ,i přesto že máte bolavou duši a někdy dojde i kvelkému skratu. A nevěřím že nepoda pomocnou ruku když je zapotřebí , to jen ti kteří nechápou sami sebe nejsou ochotní spolupracovat říkají že je špatný lekař . Všichni kdo tohle uvedl je na omilu je vyborný lékař a předevší vyborný člověk .

nejhorší psychiatr v karlovarském kraji

Minulý týden jsem navštívil paní Dr.Pechovou, po dlouhbé době a přiznám se, vlastní vinou a vlastní vinou jsem také přerušil léčbu lékama, které jsem měl předepsané. Měsíc po vynechání léků antidepresiv, ale podotýkám v období, kdy
v mém zaměstnání (pracuji jako recepční v hotelu), byla mimosezonní uzávěrka, takže hosté žádní, jen trochu vyřizování administrativy, příprava na vánoce,
takže jsem neměl ani pomyšlení na mé trable, které jsem uvedl v minulém příspěvku. Spánek v tomto období dostačující a hlavně doma. Ale ouvej, jen jsme hotel otevřeli v lednu, tak v únoru to začlo. Musel jsem paní Dr. Pechovou navštívit, a podotýkám, pokud se má dlouhodobě něco léčit, tak to musí být. Je to opravdu běh na dlouhou trať. Někdo tady psal, že je trochu rozdíl mezi psychiatrem a psychoterapeutem či psychologem. Od paní doktorky mám doporučení, neb sám cítím, že léčbu ambulantně nezvládnu, na hospitalizaci na příslušném oddělení, kde bych absolvoval psychologickou terapii. Je to tak, že se sám totiž o jistých věcech také nesvěřím, a to je ten problém. Ty věci musí ven, musí se patřičně někomu sdělit, aby se našla příčina problému souvisejících se změněným zdravotním stavem. Asi si to představuju jako v zahraničních filmech, že si platíte soukromě svého psychiatra, který pak pomocí hypnotizace a dalších léčebných metod vytáhne problémy ze svého pacienta, aby mu poté pomohl, aby se s ním podělil o strastech, radostech, jeho úchylkách či naopak zálibách či jeho přednostech. Protože to je pak celek toho člověka. A co člověk, to jiná osoba, ale pozor vždycky originál. Jak jsem uvedl, mám nějakou zábranu, blok, s čím se nemohu svěřit ani sám sobě. Paní doktorka umí naslouchat, řekne co je teď důležité pro Vás, s čím se jak vypořádat, co bylo minulostí, jak se nyní zachovat, neb to vyústí v budoucnosti. PAVEL J.