Praktický lékař pro děti a dorost
Puškinova 2a, Vyškov

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Naše lékařka

Pro mě osobně nejlepší pediatr na Vyškovsku.Znám ji od dětství a,jako rodič.Pro mě jediná a nejlepší volba u mých dětí..

Chodila jsem k paní doktorce v dětství já i moji dva bratři. Naše mamka s ní byla spokojená. Dnes k paní doktorce chodím se synem a nemůžu si stěžovat. Je to lékařka s dlouholetou praxí a rodiče zbytečně nestresuje s banalitama. Nic, ale také nepodceňuje a pokud se jí prcek nezdál odeslala nás ke specialistovi. Ví, že každé dítko je individuální. Jen se děsíme ke komu jít až nám paní doktorka půjde do důchodu. Marková, Radslavice

Nenechte si zde nastřelit náušnice! Paní "doktorka" používá zastaralé postupy a ani neumí uznat chybu - špatně nastřelila jednu dírku. Nejdřív, že se jí to nezdá, že možná jen trošku. Pak nám řekla, že jak jsme si to nakreslili, tak to máme. Přitom to kreslila sestra a prostřelení bylo 2 mm od značky. Nakonec, že to máme nechat být a za 6 týdnů se uvidí. Na radu profesionálů jsme ale náušničku ihned odstranili, aby se dírka rychle zahojila a mohla nastřelit nová.
Je v dnešní době normální, že nastřelení probíhá za přítomnosti rodičů. Nás paní doktorka vyhnala do čekárny, což si do teď vyčítáme. Bůhví co se tam dělo, nastřelení má prý být bezbolestné, ta naše ale řvala jak nikdy. Paní "doktorka" nám pak sdělila, že to nešlo jak jindy, že se jí porouchala pistolka. Když jsme to pak vyprávěli jiné doktorce co nastřeluje, tak jen kroutila hlavou...

K PANÍ DOKTORCE MUZIKÁŘOVÉ CHODÍME UŽ PŘES 3,5ROKU NEMŮŽU SI ZATÍM NA NIC STĚŽOVAT VŽDY BYLA OCHOTNÁ VE VŠEM PORADIT JAK V ORDINACI TAK PO TELEFONU.MOJE DCERKA K NÍ CHODÍ VELMI RÁDA.NEVÍM JAK JINÍ ALE MY JSME S PANÍ DOKTORKOU ZATÍM SPOKOJENÍ!!!

To,co bylo v dětství předchozího pacienta,již není pravda dnes.Alergii již tato paní doktorka nedělá,a to,co dělá dnes již nestojí za nic.Nedodržuje ordinační dobu,postupy zastaralé.

Jestli je tohle pani doktorka Muzikarova ktera me lecila v detstvi na alergii a astma a name caste dechove potize tak mam vzkaz pro pani doktorku z velkym P pani diktorko diky za vse co jste kdy pro mne udelala jsem bez obtizi od te doby co jste me vylecila a sem vam zato moc vdecny nebojim se podepsat sem na vas hrdy

Hrozně hodná paní doktorka, pro děti jak dělaná. Vždy dobře poradí

Velmi dobrá

Velmi příjemná paní doktorka, která se snaží dobře poradit a s případným problémem odkázat na specialistu. Syn ji má velmi rád (má 3 roky), nebojí se k ní jít, spíš se mu z ordinace ani nechce. Pěkná čekárna i ordinace s hračkami.