Neurologická ambulance
Budějovická 553, Tábor

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Jediné, co mohu paní doktorce vytknout jsou strašně dlouhé čekání v čekárně, jsem-li objednán na např. 11:00 a jdu o 90 i více minut déle, to je neúnosné a navíc, potíže se mi během čekání poměrně dost zhorší.

Paní doktorka je velmi dobrá, ochotná. Pomohla mě i celé mé rodině, včetně starých dědů. Dá se sní domluvit, ráda napíše rehabilitaci. Jediné mínus je dlouhé čekání v čekárně.

U paní doktorky byla kdysi moje maminka - protože jsem pracovala na neurochirurgii v Praze jako sestra,tak jsem ji tam nechala udělat RTG a CT celé páteře, s tím se vrátila k paní doktorce - chtěla jsem doktorce ušetřit práci a mamince čas. Myslela jsem,že to pak vše půjde rychleji,když to nejdůležitější bude mít paní doktorka v ruce. Spletla jsem se a co hůř, mojí mamince oznámila, že je dobře, že má tohle vyšetření, ale proč nemá sebou popis, že snímkům nerozumí a neumí to zhodnotit, hlavně to CT. Tohle dle mého soudu není přístup neurologa odborníka (za kým jít pro zhodnocení, když odborník na páteř je neurolog???), který má hodnotit skelet páteře a léčit ho. Moje maminka tam chodila ještě nějakou dobu,ale bohužel paní doktorka ji vůbec nepomohla. Nakonec jsem vzala maminka do péče k nám do Prahy.

Á

Mě paní doktorka zatím pomohla v rámci možností,chodím k ní léta letoucí a zatím jsem spokojená tak uvidíme.

KLADÍVKO ,DLOUHÝ POHLED O NIČEM,TOŤ VŠE....