Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie
K. H. Borovského 586, Jevíčko

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Tleskám, nemůžu ani vyjádřit slovy. Manžel v březnu špatně došlapl a od března chodil k našemu ortopedovi v Moravské Třebové, který mu dával pouze léky na bolest. V srpnu už nemohl chodit, musel na neschopenku a na doporučení známé se ocitl u paní dr. MELKOVE. Za 14 dní už byl na magnetické rezonanci, kam ho nikdo neposlal a do měsíce podstoupil operaci v Brně.
Bez p. Dr. Melkové by snad ještě dnes byl trpící a nechodí.. A věřte, že si vytrpěl hodně.
Všude ji budeme jen chválit. Děkujeme moc.

Pozorně jsem si přečetla všechny názory pacientů. Bohužel stále máme mezi sebou občany, kteří budou neustále brblat a celý život budou nespokojení. Nechápu pacienty, kteří si stěžují na placení nadstandartních služeb u paní doktorky. Můj názor je, pokud nechci nadstandartní službu tak ji nepřijmu a nemusím platit. Pokud si někdo myslí, že jinde mu tyto služby lékaři poskytnou zdarma má možnost objet celou republiku a vybrat si.
K paní doktorce jsem se dostala na doporučení své obvodní lékařky, když jsem již rok chodila po různých lékařích a dopadlo to takovým fiaskem, že jsem už nemohla chodit. Paní doktorka Melková je odborník na svém místě a navíc pečlivá lékařka, které jde především o pomoc pacientovi. Všemožné vyšetření, které buď provedla a nebo zajistila na klinikách k zjištění přesné diagnózy se vyplatilo a mohu říct, že žádný lékař za celou dobu potíží toto neudělal a léčil mě na zcela jinou diagnózu.
MUDr Melková si zaslouží hlubokou poklonu a ne výčitky a urážky. Ještě tedy musím reagovat k názoru o paní doktorce, že je nepříjemná - tak asi dotyčný ještě nebyl u nepříjemného lékaře. Paní doktorka Melková je ba naopak velice milá, příjemná a i v takovém stresovém prostředí kde je denně takové množství pacientů i usměvavá dáma. Marcela

Jsem velice spokojený, jelikož jsem měl úraz ramene, který mi museli v SY operovat a kromě fixování kostí, které provedli profi, ostatní všechno zanedbali, jak infekci, tak hojení... Paní doktorka nic nezanedbala, ba naopak, vše napravila a poslala mě za svým známým do Olomouce do Fakutlní nemocnice na operaci, kde bylo vše tip top. Nevýhoda je čekání v plné ordinaci... ale hold lepší je čekat a mít jistotu, že bude vše top...

Paní doktorka je velký odborník, milá i na malé děti. Snaží se nic nezanedbat! Elle

Co člověk to názor. Já jsem s přístupem moc spokojená nebyla. Čekárna opravdu plná,na objednání,nebo to kdo příjde dřív a kdo později se vůbec nebere ohled. A pokud jdete s malým 2-letým dítětem a prosedíte tam půl dne,to chce opravdu pevné nervy. Pravdou je ,že svůj laser propaguje jak může a vše se s ním dá léčit. To zřejmě ano,ale určitě jsou v některých případech i jiné,levnější varianty. Řeší více případů najednou,v ordinaci jste s cizími lidmi. Každý ať posoudí sám.,mě se to moc nezamlouvá. Jistě dobrá lékařka,ale za jakou cenu?

Nevím, jestli nejlepší, protože nemám naštěstí velké možnosti srovnání, ale minimálně je velmi dobrá doktorka. Alena.

S paní doktorkou mám skvělé zkušensti.6e lidé naříkají na placení některých úkonů?To se platí všude a i více.Chodíme k paní Melkové od jejího vzniku ambulance a jsme s její prací velmi spokojeni.Doporučuje i skvělé kolegy z Brna a nemůžu si ztěžovat.Petra

Celá naše rodina jezdíme do Jevíčka a jsme velmi spokojeni :-)

Takových doktorů je hodně málo a to pomlouvání,urážení,kritizování a nadávání je už trapné.Já osobně přiznávám že se do toho nemám co plést ale neznám lepšího lékaře než je Jana Melková.Myslím že by se jí mělo daleko více vážit a myslím že i ona se snaží aby byli její pacienti spokojení.

Nejlepší.Přísná,ale pomůže a když je údajně tak na peníze tak se divím,že dávno nevyužila nabídek ze zahraničí,kterých má spoustu a že nešla za lepším bytím.Obdivuji ji,že se snaží lidem poskytnout i širší služby než většina doktorů.Mám s ní i jejím personálem ty nejlepší zkušenosti.PETR