Adresa

Soukromá logopedická poradna
J.Vrby 519, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


J.Vrby 519, Kladno

Soukromá logopedická poradnaJ.Vrby 519, Kladno

Soukromá logopedická poradna


J.Vrby 519, Kladno

Soukromá logopedická poradnaJ.Vrby 519, Kladno

Soukromá logopedická poradnaJ.Vrby 519, Kladno

Soukromá logopedická poradna

Zkušenosti

O mně

Vzdělání:
2012 Státní rigorózní zkouška – Univerzita Karlova v Praze, Pedagogická
fakulta- katedra speciální p...

Více

Léčené nemoci

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Je výborná, berete ji /jestli má volnou kapacitu/. Najde si cestu i tam, kde původně byly jen šípkové trny /no spíš tdny/. Hledá způsob jak to udělat, aby se zadařilo a má kde brát, takže ve výsledku jsou všichni :-)
Díky.

J
Ověřený profil

S paní doktorkou Melicharovou máme jen ty nejlepší zkušenosti, moc nám pomohla a dobře poradila.
Syn má vadu - dysortografii a ve škole mu dělalo velké problémy zvládnout učivo Anglického jazyka, PhDr. Melicharová nášemu synovi pomohla i s tímto problémem. Děkujeme

M
Ověřený profil

Vstřícná, sympatická, vždycky dobře naladěná a plná energie, vyslechne, poradí a hlavně naučí a srozumitelně vysvětlí, jak pracovat s dítětem i doma. Dcera se na logopedii s ní pokaždé těší. Díky svému vzdělání a mnohaletým praktickým zkušenostem obsáhne daný problém v celé jeho šíři a souvislostech, její přístup k dětem je citlivý a důsledný zároveň, takže její práce je opravdu efektivní. Paní Melicharová je pro mě úžasný člověk a skvělý odborník.


H
Ověřený profil

Velmi příjemná paní logopedka s dlouholetou praxí - navštěvujeme ji 6tým rokem a jsme opravdu spokojeni. Oceňuji během logopedie střídání činností, rozmanitost pomůcek. Dostáváme připravené domácí úkoly, často formou hry, takže si dcera ani neuvědomuje, že logopedii děláme. Paní logopedka má nesmírnou trpělivost jak s dětmi, tak s rodiči. Moc ráda doporučuji paní logopedku všem!


I
Ověřený profil

Mám postiženou dceru, (hluchoslepá s kochleárním implantátem) se kterou k Janě Melicharové chodíme již skoro
9 let, protože potřebuje stálou péči. Dcera díky této logopedce a fyzioterapeutce dnes srozumitelně mluví, což se dá považovat za zázrak. Jana Melicharová je stoprocentní odborník na svém místě, nesmírně empatický a oddaný své práci. Děti ji milují, protože ona má ráda je. Vždycky je plná optimismu a vyzařuje pozitivní energii, která dokáže nabít i rodiče. Vždycky každého vyslechne a na každý problém najde nějaké řešení. Je to skvělý, úžasný člověk, který má navíc opravdu výsledky. Vřele Janu Melicharovou doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu