J.Vrby 519, Kladno

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Vzdělání:
2012 Státní rigorózní zkouška – Univerzita Karlova v Praze, Pedagogická
fakulta- katedra speciální p...

Léčené nemoci

Je výborná, berete ji /jestli má volnou kapacitu/. Najde si cestu i tam, kde původně byly jen šípkové trny /no spíš tdny/. Hledá způsob jak to udělat, aby se zadařilo a má kde brát, takže ve výsledku jsou všichni :-)
Díky.

S paní doktorkou Melicharovou máme jen ty nejlepší zkušenosti, moc nám pomohla a dobře poradila.
Syn má vadu - dysortografii a ve škole mu dělalo velké problémy zvládnout učivo Anglického jazyka, PhDr. Melicharová nášemu synovi pomohla i s tímto problémem. Děkujeme

Vstřícná, sympatická, vždycky dobře naladěná a plná energie, vyslechne, poradí a hlavně naučí a srozumitelně vysvětlí, jak pracovat s dítětem i doma. Dcera se na logopedii s ní pokaždé těší. Díky svému vzdělání a mnohaletým praktickým zkušenostem obsáhne daný problém v celé jeho šíři a souvislostech, její přístup k dětem je citlivý a důsledný zároveň, takže její práce je opravdu efektivní. Paní Melicharová je pro mě úžasný člověk a skvělý odborník.

Velmi příjemná paní logopedka s dlouholetou praxí - navštěvujeme ji 6tým rokem a jsme opravdu spokojeni. Oceňuji během logopedie střídání činností, rozmanitost pomůcek. Dostáváme připravené domácí úkoly, často formou hry, takže si dcera ani neuvědomuje, že logopedii děláme. Paní logopedka má nesmírnou trpělivost jak s dětmi, tak s rodiči. Moc ráda doporučuji paní logopedku všem!

Mám postiženou dceru, (hluchoslepá s kochleárním implantátem) se kterou k Janě Melicharové chodíme již skoro
9 let, protože potřebuje stálou péči. Dcera díky této logopedce a fyzioterapeutce dnes srozumitelně mluví, což se dá považovat za zázrak. Jana Melicharová je stoprocentní odborník na svém místě, nesmírně empatický a oddaný své práci. Děti ji milují, protože ona má ráda je. Vždycky je plná optimismu a vyzařuje pozitivní energii, která dokáže nabít i rodiče. Vždycky každého vyslechne a na každý problém najde nějaké řešení. Je to skvělý, úžasný člověk, který má navíc opravdu výsledky. Vřele Janu Melicharovou doporučuji všem.