Dětské lékařské centrum s.r.o.
Dlouhá 38, Olomouc

Umístění: jiné místo

Rozhodně nedoporučuji!!
Doktorku jsme "dostali" poté, co převzala ordinaci po předchozí MUDr.
Dcera po úraze zad, akutně ošetřena na chirdě, pokračování klasicky u obvoďačky, tedy pediatra. Nebrala v potaz názor a popis zdravotního stavu dcerou (14), ani doporučení např. z rehabky na vyšetření na magnetickou rezonanci. Prý na to NEMÁ PENÍZE!!! Asi neví, že to nemusí platit ze svého, že to jde z pojištění. Když jsem po ní požadovala žádanku na ortopedii/traumatologii, napsala tam, že problémem je PLOCHÁ NOHA!!!!
Vyšetření na rezonanci, které nám traumatolog ihned napsal, prokázalo, že má dcera vyhřezlé ploténky a tlačí ji do míšního kanálu!!!!!!!! Tudíž mohla ochrnout.
Tolik moje zkušenost.
Děti už mám přehlášené k jinému DL. Radím všem udělat to samé!

K doktorce jsme přešli od jiné doktorky, kde jsme nebyli spokojeni. K MUDr. Mathonové chodí obě naše děti. Doktorka vyslechne a hledá co nejšetrnější způsoby léčby. Nedává automaticky širokospektrální antibiotika, ale hledá ty nejvhodnější pro konkrétní problém. My sami uvažujeme o léčbě antibiotiky v krajním případě. O postupu léčby s námi hovoří. Když měl náš syn dusivý kašel, zánět na mandlích a CRP negativní, tak nás poslala na další vyšetření na ORL. Dívá se na postup léčby z lidského a individuálního úhlu pohledu, nejede slepě dle naučených instrukcí. Doktorka nám plně vyhovuje. Před ní jsme si zažili autoritativní přístup jiné lékařky, která názor nebo pocity rodiče absolutně nerespektovala.

Pokud chcete své děti zdravé , tak také nedoporučuji, po dvou měsících kašle a rým a dávání antibiotik odboku jsme se rozhodli pro změnu pediatra,paní doktorka se tím nějak nezatěžovala ,už ve dveřích hlásila antobiotika vám nedám a ani cílené vyšetření kromě poslechu a kouknutí do pusy neudělala , stěry a podobně.Po obděrech u nové paní dr. se zjistilo, že mladší ze synů prodělává mykoplazmatickou infekci a tak se museli přeléčit oba dalšími již cílenými antibiotiky.Oba chodili k paní doktorce na preventivní prohlídky a najednou mají oba vrozené ploché nožky, což se taky neřešilo nijak.Bohužel jsme si paní doktorku Mathonovou ani sami nevybrali a po určité době jsme usoudili, že zdravíčko našich dětí je nám přednější než pohodlí mít ordinaci blízko, a věřím, že jsme udělali tu správnou věc.

Také nedoporučuji!Dcera několika týdenní kašel, podle paní doktorky simulace.Neprovedla ani stěr.Nakonec jsme šli na ORL, kde na základě stěru zjistili infekci a byly předepsány antibiotika.U druhého, zrovna novorozeného dítěte se špatně hojil pupík.Předepsala antibiotika.Nezabraly.Nakonec vytáhla nůžky a rozhodla se, že by pupík ustřihla sama(živý,krvácel).Jelikož nenašla pean, naštěstí pro miminko, tak se nic nekonalo a byli jsme odesláni, po mnoha dnech nehojení do fakultní nemocnice.Tam pupík podvázali a do dvou dnů byl zahojený.Kdyby nás tam poslala hned, nemuseli jsme dávat novorozeni antibiotika.No a představa, že stříhá ten živý pupíček, ještě teď mám husí kůži :-(

Rozhodně nedoporučuji!!!! :( Dr se zda jako zdatna dokud dite nema problem. Preventivky Ok, domluveni na odklad ocko. taky v klidu, ale jakmile diteti opravdu neco je, je to konec. Meho syna zanedbavala 2 mesice. Mel sileny zhorsujici se kasel, ani jednou asi za 6 navstev ho neposlala na RTG ani na krev, ani na mou prosbu!!!! Stale podavala jen leky na potlaceni priznaku, aby vypadal zdrave, ale ani jednou jsem se nedoslechla siaagnozu nebo dokonce cilene leceni priciny. Pouze na zacatku byl poslan na CRP, ktere bylo negativ a tim to pro ni haslo. Skoncilo to na stedry den na pohotovosti, kde se zdesili nad akutni bronchitidou. Byl to ct a v po byl u Mathonove, ktera opet odbyla s tim ze krk cisty poslech taky a dala mu od boku dalsi ATB behem 3 tydnu. Na pohotovosti kroutili hlavou nad medikaci, kterou za 2 mesice prosel, nad tim, ze nema jedine vysetreni. Presli jsme k jinemu pediatrovi a ten zacal okamzite lecit a resit. Plno vysetreni, kontrol.... Lecba bude na nekolik mesicu. Takze moc dekujeme pani dr. Mathonove za vypestovani silneho zanetu prudusek!!!!!!! (PS: podle diskuzi s jinyma maminkama v okoli Lazci, muj syn neni prvni s takto lajckym odbyvanim....)