Adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Nad stadionem 364, Králův Dvůr

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka má spousty pacientů, bohužel nezvládá děti odbavovat. Výsledkem je nedostatečné vyšetření, nikdy neprovádí dětem CRP, stěry z krku a vyloženě pálí naslepo antibiotika. Jsme zklamaní, protože najít kvalitního lékaře v dnešní době, je velice náročné a dle recenzí jsem věřila ve zcela jiný přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Pani doktorku jsem si vybrala pro dcerku dle hodnoceni na techto strankach a musim to jen potvrdit. Moc mila pani doktorka i sestricka. Empaticka, ochotna, dobre rady, mela jsem u ni pocit, ze ji opravdu zajima co rikam a ma na nas cas. Jen doporucuji!

B
Ověřený profil

Je to rok co k pani doktorce Maškové chodíme. Ona i její setřička jsou velice milé a laskavé. Paní doktorku mohu pouze VŠEM JEN DOPORUČIT !!! Vždy velice ochotná a vždy nám moc pomohla


Ověřený profil

dobrá péče...


Paní doktorka je prostě skvělá. Vždy milá, vstřícná. Vždy mi pomohla, chodim k ní 19 let a jinam se mi vůbec nechce :-) Moc doporučuji.


Paní doktorka je neskutečně milá osoba a vždy se tam těším. že doporučuje homeopatika jsem ráda, neboť je doma normálně používám a vždy nás vyléčí. ordinaci má hezky vybavenou a čekárna je i pro děti fajn s hračkama :o)


Ověřený profil

k paní doktorce chodím už 14 let se svými 3 dětmi.za celou dobu jsem byla velmi spokojená s jednáním ,velmi příjemným přístupem k dětem a skvělou péčí o ně.i přes změnu bydliště jsem u paní doktorky zůstala a raději si dojedu než ,abych přešla k jinému doktorovi kterého neznám.s jakýmkoliv problémem vždy velmi pomohla a já jí za to děkuji .švorcová iveta


Všem rodičum co chtej pro sve deti to nej mohu doporučit pani doktorkuje moc hodna nic nezanedba detem opravdu rozumi když je potřeba zajede i k vam domu.Ona i pani sestřička jsou super


Paní doktorka Mašková má milé, vstřícné jednání, s dětmi to umí, nevyvedou jí z míry ani mé rozdivočené děti. S antibiotiky naštěstí nespěchá, nasazuje je vždy až když není zbytí, doporučuje i "babské" metody, které leckdy fungují :-). Za mě doporučuji.
IK


Je to jedna z nejlepších, nedám na ní dopustit. chodím k ní s dvěma dětmi a opravdu mi vždy pomohla. Když bylo synovi špatně a nebyl schopen k paní doktorce dojít přišla ona k nám domů a syna ošetřila. Takových doktorů kdyby bylo více určitě by na tom naše zdravotnictví bylo lépe. Chvála patří i paní sestřičce, která je na děti milá a je vždy s úsměvem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu