Adresa

Nerudova 691, Mladá Boleslav
Dermatovenerologická ambulance (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerologická ambulance

Opravdu velmi milá, pečlivá a usměvavá paní doktorka. Vyslechne poradí a je velmi citlivá! Opravdu asi nejmilejší a nejvstřícnějši odbornice v Mladé Boleslavi a širokém okolí!!!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerologická ambulance kontrola znamének

Jak paní doktorka, tak sestřička jsou velmi milé. Paní doktorka vše vysvětlí, poradí co a jak a je pečlivá. Za mě velká spokojenost.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerologická ambulance

V této ordinaci jsem byla poprvé a neobjednána.Paní doktorka mě vzala, prohlídla a s diagnózou lichen - pemfigoid poslala do Hradce na specializované pracoviště.Pemfigoid se bohužel potvrdil.Paní doktoru doporučuji narozdíl od mudr v MB a Praze byla první kdo poznal, že se jedná o vzácne autoimunitní onemocnění.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá a sympatická, stačila jedna návštěva a měl jsem po problému. Můžu jedině doporučit a chválit. Děkuji


P
Ověřeny pacient

Velice milá a příjemná paní doktorka. Neustále usměvavá...je to takové sluníčko :-) Pozorně pacientovi naslouchá a vždy dobře poradí. Jsem velmi ráda, že jsem se k paní doktorce Marčekové dostala. Kéž by takovýchto lékařů bylo víc. Navíc čekárna je příjemná, s hudbou a čistým WC a čekací doba téměř žádná.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vynikající, 5 měsíců chodím od doktora k doktoru. Kožní mě poslala na alergologii, alergolog na kožní... Nikdo mi neřekl, na co trpím, pouze mastičky a jelikož jsem od mala alergik, tak tablety. Diagnóza vždy takzvaně ,,mezi dveřmi", tady máte recept na mast na shledanou... Nikdo si mě neprohlédl... Když už jsem byla v koncích a dvakrát zkolabovala z toho jak vypadám a že mě nikdo nevyléčí, dostala jsem kontakt na paní doktorku.
Ta mě svlíkla včetně ponožek a hned věděla co mi je (atopický ekzém v takovém stavu, že mě chtěla poslat do nemocnice), dala mi několik papírů, čeho se mám vyvarovat, jak se mám o pokožku starat a masti... Je to týden od první návštěvy a zatím můžu říct, že se jí atopák podařil skvěle podchytit, nikdy za svých 20 let jsem neměla tak hebkou a vláčnou pokožku a po zarudnutí a pupínkách ani stopy. Mohu s čistým svědomím paní doktorku jenom doporučit


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vždy milá, dobře mi vysvětlí diagnózu a taky si dává pozor na prevenci, byla jsem u ní na odstranění pihy a s ekzémem a velká spokojenost :)


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velice ochotná ,milá a rozumí své práci.Je to nejlepší lékařka, kterou jsem za život poznala.


A
Ověřeny pacient

Dobrá doktorka akorát mě vadí že se musím objednat .


velmi dobrý


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti