Dermatovenerologická ambulance
Nerudova 691, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Velice příjemná sestřička a paní doktorka důsledná a vše vysvětlila jak se říká polopaticky že i laik pochopí.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Paní doktorka velmi empatická, mila, ochotná, vše vysvětlila a léčba pomohla, sestřička je anděl...milejší osobu jsem snad nepotkala...

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Profesionální přístup, empatie, vstřícnost. Chválím paní doktorku i sestřičku, chodíme již několik let cela rodina a jsme maximálně spokojeni!

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Nejlepší přístup,který jsem poznala.Pani doktorka i sestřička jsou opravdu profesionálové.Po dlouhých letech mi konečně někdo pomohl..moc děkuji a všem vřele doporučuji..

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, vstřícné. Objednání pres e-mail u mě fungovalo na výbornou . Mohu jen doporučit

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Bohužel k objednanému času vždy přidejte 10 min-1h.
Platbu kartou ani komunikaci e-mailem (na zaslání termínu) neznají.
Jinak výborná lékařka.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance

Opravdu velmi milá, pečlivá a usměvavá paní doktorka. Vyslechne poradí a je velmi citlivá! Opravdu asi nejmilejší a nejvstřícnějši odbornice v Mladé Boleslavi a širokém okolí!!!

Umístění: Dermatovenerologická ambulance kontrola znamének

Jak paní doktorka, tak sestřička jsou velmi milé. Paní doktorka vše vysvětlí, poradí co a jak a je pečlivá. Za mě velká spokojenost.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance

V této ordinaci jsem byla poprvé a neobjednána.Paní doktorka mě vzala, prohlídla a s diagnózou lichen - pemfigoid poslala do Hradce na specializované pracoviště.Pemfigoid se bohužel potvrdil.Paní doktoru doporučuji narozdíl od mudr v MB a Praze byla první kdo poznal, že se jedná o vzácne autoimunitní onemocnění.

Paní doktorka je velice milá a sympatická, stačila jedna návštěva a měl jsem po problému. Můžu jedině doporučit a chválit. Děkuji