Adresa

Nerudova 691, Mladá Boleslav
Dermatovenerologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerologická ambulance

Opravdu velmi milá, pečlivá a usměvavá paní doktorka. Vyslechne poradí a je velmi citlivá! Opravdu asi nejmilejší a nejvstřícnějši odbornice v Mladé Boleslavi a širokém okolí!!!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerologická ambulance kontrola znamének

Jak paní doktorka, tak sestřička jsou velmi milé. Paní doktorka vše vysvětlí, poradí co a jak a je pečlivá. Za mě velká spokojenost.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerologická ambulance

V této ordinaci jsem byla poprvé a neobjednána.Paní doktorka mě vzala, prohlídla a s diagnózou lichen - pemfigoid poslala do Hradce na specializované pracoviště.Pemfigoid se bohužel potvrdil.Paní doktoru doporučuji narozdíl od mudr v MB a Praze byla první kdo poznal, že se jedná o vzácne autoimunitní onemocnění.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá a sympatická, stačila jedna návštěva a měl jsem po problému. Můžu jedině doporučit a chválit. Děkuji


P
Ověřeny pacient

Velice milá a příjemná paní doktorka. Neustále usměvavá...je to takové sluníčko :-) Pozorně pacientovi naslouchá a vždy dobře poradí. Jsem velmi ráda, že jsem se k paní doktorce Marčekové dostala. Kéž by takovýchto lékařů bylo víc. Navíc čekárna je příjemná, s hudbou a čistým WC a čekací doba téměř žádná.D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vynikající, 5 měsíců chodím od doktora k doktoru. Kožní mě poslala na alergologii, alergolog na kožní... Nikdo mi neřekl, na co trpím, pouze mastičky a jelikož jsem od mala alergik, tak tablety. Diagnóza vždy takzvaně ,,mezi dveřmi", tady máte recept na mast na shledanou... Nikdo si mě neprohlédl... Když už jsem byla v koncích a dvakrát zkolabovala z toho jak vypadám a že mě nikdo nevyléčí, dostala jsem kontakt na paní doktorku.
Ta mě svlíkla včetně ponožek a hned věděla co mi je (atopický ekzém v takovém stavu, že mě chtěla poslat do nemocnice), dala mi několik papírů, čeho se mám vyvarovat, jak se mám o pokožku starat a masti... Je to týden od první návštěvy a zatím můžu říct, že se jí atopák podařil skvěle podchytit, nikdy za svých 20 let jsem neměla tak hebkou a vláčnou pokožku a po zarudnutí a pupínkách ani stopy. Mohu s čistým svědomím paní doktorku jenom doporučit


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vždy milá, dobře mi vysvětlí diagnózu a taky si dává pozor na prevenci, byla jsem u ní na odstranění pihy a s ekzémem a velká spokojenost :)


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velice ochotná ,milá a rozumí své práci.Je to nejlepší lékařka, kterou jsem za život poznala.


A
Ověřeny pacient

Dobrá doktorka akorát mě vadí že se musím objednat .


velmi dobrý


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti