Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Jsem s kožní službou na Dobříši velice nespokojená. Dnes jsem přišla do čekárny okolo 13:10 a v tu chvíli do ordinace vcházela jediná pacientka v čekárně. Na dveřích sice cedulka, že paní doktorka je v lékarně, ikdyž byla prokazatelně v ordinaci. Zevnitř byl podrobně slyšet rozhovor s pacientkou, který se ale vůbec netýkal žádného kožního problému nýbrž vnoučátek. Okolo 13:25 přišel do čekárny zdravotník s paní na vozíku a zaklepal. Zevnitř žádná reakce, jen bylo slyšet asi paté video vnoučátka a komentáře. Neměla jsem čas čekat, až si paní doktorka vypovídá a vyřeší si své soukromé věci. Okolo 13:35 jsem naštvaně odcházela, zdravotník s paní stále v čekárně a paní doktorka se do té doby neuráčila ani otevřít. Můj první a určitě poslední pokus léčby na kožním oddělení na Dobříši!

No, zrovna dneska cedulka... Ordinace od 10 hodin misto 7,30
Ale jakmile se dostanete konecne dovnitr, mate prukazku pojistovny, nic nebrani lekarskemu monologu nelekarske povahy.
No a pak vysvlict, pokud mozno cela rodina jen do spodaru a zacina prohlidka vsude a vsech.
Jen nechapu, ze si pani doktorka nepise poznamky do karty nebo PC!!!!
Ale jinak velmi pecliva, vzdy lecila bez zdravotnich komplikaci....

léčit se u této doktorky je docela o nervy. Za prvé je šíleně nespolehlivá. Nikdy nemáte jistotu kdy teda v tý ordinaci je a kdy neni. Je šíleně užvaněná a pokaždé když jsem u ní byla, říkala mi o tom jak byla na balkáně ale tomu kvuli čemu jsem vlastně přišla se nezmínila ani jednou. Když jsem byla asi ve čtvrté třídě, chytla jsem v bazénu dost hnusnou bradavici která se mi udělala na patě. Když jsem vlezla k ní do ordinace první její slovo bylo ,,Svlíkat". Prohlídla mi dokonale snad všechny pihy na tělě (našla snad i ty o kterých jsem ani já neveděla) ale k bradavici se mi nevyjádřila. Když jí moje mamka poprosila aby se mi na to podívala, řekla že to bradavice neni a že si na to mám dávat višňák. Po pár měících léčení višňákem jsem měla bradavici větší než celou patu ale pani doktorka stále trvala na tom, že to bradavice neni. Až na naléhání mojí mamky o vypálení nas poslala ke Krčkovi s tím at mi jí teda vyřízne. Doktor Krček se zhrozil, co že mi to má řezat. Musel by mi uříznout celou patu. A tak jsem doputovala do jedné příbramské soukromé ordinace, k jedné velmi šikovné paní doktorce, která mě konečně bradavice asi po roce zbavila.. Takže na Dobříšské kožní, už nikdy nejdu

S léčbou jsem u paní doktorky velmi spokojený, oproti doktorům v Praze. Vyzkoušel jsem celkem 4 doktory na svou lupénku, u jedný pražský doktorky se mi to začalo zhoršovat až jsem skončil v nemocnici. U dalšího doktora mi nasadili takovou léčbu že jsem skoro nemohl chodit do práce a chodil jen k němu, musel jsem 3x týdně chodit na nějaký injekce a výsledek veškerej žádnej. U třetí doktorky na mě byli arogantní, že si to snad vymejšlim a co že je vlastně otravuju, ani se na mě nepodívala a od stolu psala diagnózu, sebrala mi léky který mi celkem pomáhali a nasadila mi předražený který byli k ničemu. Až jsem skončil na doporučení na Dobříši, kde mi paní doktorka Malešová konečně pomohla. Zase můžu chodit normálně mezi lidi a žít na 100%.
ps: p.Bohůnek nenapsal všechno, důvod proč se paní doktorka občas zpozdí. Co já vím, tak se jí to občas stane v zimě, díky neprohrnutým silnicím a spoždění autobusu. Jednoduchej návod: když celou noc sněží tak neběžím v 7:00 k doktorce ale až dvě hodiny před koncem pracovní doby :D

skvělá ženská, jedna z mála doktorů, kterých se opravdu nebojím

velmi dobrý odborník a příjemná žena