Samostatná ordinace lékaře spec. - psychiatrie
Družstevní 1637, Hlinsko

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Před časem jsem se přestěhovala a hledala jsem lékaře, který by si mě převzal do své péče, na radu známého jsem navštívila p.doktorku Janu Malou a i přesto, že má plno neodmítla mi pomoci a jsem zato vděčná. To že je věřící jako já, ale i její úsměv, člověka povzbudí, aby bojoval dál.

Četla jsem hodnocení, které napsal hodnotitel,zřejmě pacient, psychicky narušený člověk.Paní doktorku znám velmi dobře, léčila tři mé rodinné příslušníky.Při práci s psychicky nemocnými lidmi je zapotřebí spolupráce s celou rodinou. I já jsem chodila na konzultace se svými blízkými. Paní doktorka je člověk na svém místě a řekla bych že svoji práci bere spíš jako poslání. Často její práci nedokáží posoudit ani tak pacienti, jako jejich rodinní příslušníci. Já mohu říci, že všem mým blízkým velmi pomohla a jen díky jí byl závěr jejich života snesitelný pro ně a v jednom případě z rodiny i pro nás. Nikdy jí nepřestanu být vděčná.

Ř

Paní doktorka není z těch,kteří by měli léčit psychicky nemocné. Spíš je svými metodami uvádí do stále horšího stavu. Své klienty označuje velmi nevhodnými ba až vulgárními slovy a svými léčebnými metodami upadá na úroveň svých klientů. Tato paní doktorka nemá mou důvěru a její ordinaci je třeba obcházet obloukem.