Palackého 86, Slavkov u Brna
Privátní gynekologická ordinace

2.5

Umístění: jiné místo Těhotenství

Nejraději bych nikdy paní doktorku nepoznala. Nepozná těhotenství od samovolného potratu. Neodešlo vše a paní doktorka to řešila odběrama krve. Tak to probíhalo měsíc. Až jsem skončila s bolestmi a zánětem v nemocnici. To co mi bylo sděleno v nemocnici nesmím tady uvádět. Káždopádně bych k doktorce už nikdy znovu nešla.

O
Umístění: Privátní gynekologická ordinace Prohlídka

Nedoporučuji jakmile Vám nic není ok ale jakmile máte nemoc paní doktorka neví vůbec co to je a pak se Vám z Folikulární Cysty vyklube Endometrialní a vy si vesele chodíte že to zmizne a nic akorát dopadnete ještě hůře léčila mi 2 roky výtoky utekla jsem od ní neumí vůbec pomoci pacienty ještě dostane do vetší nemoci jak máte zasadně nedoporučuji

Pani doktorka neni vubec dobra,po tom co jsem prozila a co tu ctu, jsem rada ze jsme pryc! Po 6 letech jsem musela utect. Po vysazeni antikoncepce sledovala rok cystu a nic se mnou nedelala ani kdyz jsem nedostavala menzes,pry do mne nebude prat dalsi hormony.Po UTZ mi tvrdila jak mam krasne vajecniky a jak tam krasne dozravaji folikuly. Nedalo mi to a presla jsem jinam.Doktor se zhrozil,ze se mnou nic nedelala a "krasne dozravajici folikuly" byly polycysticke vajecniky!!! Byla jsem odeslana na odstraneni cysty do nemocnice a zjistili,ze uz to byl nador. Ve 23letech velice pozitivni informace!! Jsem rada,ze jsem utekla a 2 roky uz se o mne stara poradny doktor!!! Zeny a divky mejte se rady a radsi utecte,nebo muzete zjistit prilis pozde,ze vlastne vubec zdrave nejste !!!

Som velice spokojená s paní doktorkou je velice myla a pomůže když třeba a když jdu k ní tak se těším lebo není ako ostatní gynekologove

Chodím k paní MUDr.Kulhánkové již několik let.Jsem s ní velice spokojena. Vždy mne řádně vyšetří, odebere vzorky do laboratoře a provede sono.Jezdím za ní z okresu Brno-venkov a stojí mne to za to.Zrovna se za ní chystám, sestřička mi připomenula, že je čas od poslední kontroly. To je pro mne také cennou službou. Lékařku vřele doporučuji.PhDr.M.Musilová

K paní dr jsem chodila dlouho. Meztitím dvakrát těhotenství a všechno v pořádku. Paní dr na mě nikdy nebyla nepříjemná. Vše bylo v pohodě, ale jen proto že jsem neměla žádný problém. Nedávno jsem se k ní objednala, že mě bolí břicho a je mě pořád špatně. Vyšetřila mě a že si myslí že to bude slepák. Ptala jsem se jestli to třeba nemůže být cysta. Tak mě ujistila že s hormonální antikoncepcí co beru na stoprocent nemůže. Podotýkám že UZ dělala. Pak jsem tedy byla na pohotovosti kde slepák vyloučili, ale nedalo mi to a na doporučení jsem navštívila jinou gynekoložku. A výsledek ? Prasklá cysta. Už bych tam nevkročila. Nehledě na to že když jsem se objednávala, tak jsem měla pocit že hrozně obtěžuji. Nová paní dr je úplně jiné kafe a jsem moc ráda, že jsem se tak rozhodla.

S paní doktorkou i sestřičkou jsem spokojená. Paní dr.mi vždy vše vysvětlí co se týče antikoncepce i ostatního, pokud jsem se jen zmínila, že mě pobolívá v podbřišku, okamžitě mi dělala ultrazvuk.

J.G. K paní doktorce chodím už několik let, nikdy jsem neměla pocit, že by mě odbyla, vždy ke mně přistupovala s péčí. Je velmi příjemná a milá. Nemůžu si stěžovat a vřele ji doporučuji! I sestřička v ordinaci je velmi příjemná a lidská.

Paní doktorka tak i sestra jsou skvělé vždy velice ochotné a příjemné chodíme k nim celá rodina už několik let a nemužeme si stěžovat moc děkuji za vše. Přikrylová

navštěvovala jsem Mudr.Kulhánkovou a mám s ní velice špatné zkušenosti.Nebudu to rozepisovat dopodrobna,ale prostě během těhu.mě bývalo dost zle.Ve 32 týdnu jsem ji navšívila,že mi opravdu není dobře.Její vyšetření opravdu stalo za to.Měla jsem extrémě hodně plodové vody,nikdy mě nikam nepislala amkidyž mě bylo nejhůře ani se moc nenamáhala.Vysledek byl takový,že jsem ve 32 tydnu porodila a holčička po měsíci zemřela.Cele těhu se ji nevyvyjeli orgány,plíce měla katasteofální a ona mě celou dobu tvrdila opak!!"Ta by měla maximálně kydat hnůj v kravíně a i to by jí možná nešlo!!!Ju určitě nedoporučuji,protože jakmile dojde problém,bud to zanedbá a v nejhorším případě na to ani nedojde!!!!!!