Adres

Diagnostické vyšetření + 6 Více

Běžný termín

Předpisy brýlí

Aplikace všech druhů kontaktních čoček

v roce 2017 slavíme 23. výročí založení firmy, připojte se i Vy k tisícům připojených pacientů. V současné době registrujeme přes 50 tisíc pacientů. ...

• oční onemocnění

• Univerzita Karlova Praha - pediatrie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Umístění: Oční ambulance oční vyšetření

Celý tým ordinace funguje jako jedno velké sehrané mraveniště. Žádné dlouhé čekání, vyšetření jsou rychlá, sestřičky i doktoři milí a vstřícní. Všechno vysvětlí a člověk se tam cítí dobře a klidně. Byla jsem tam na kompletním vyšetření očí a jsem maximálně spokojena. Ráda ordinaci doporučím i ostatním. Aneta V.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ráda bych moc poděkovala paní doktorce Kühnelové, za velice milý, ochotný a vstřícný přístup, od začátku do konce vyšetření. Na veškeré otázky mi s trpělivostí a ochotou vysvětlila, poradila a mé problémy zmizely. Ještě jednou velké díky celé klinice!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chci poděkovat paní doktorce Kühnelový za perfektní přístup a úžasnou odbornost.
Výborné vybavení ordinace, kde jsou špičkové přístroje a především velmi milý personál!

Všem velmi doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chci poděkovat za celou rodinu MUDr. J. Khünelové-Popovské za profesionální péči, kterou poskytuje na velmi vysoké úrovni ve své ordinaci.
Všichni v této ordinaci i optice se chovají k pacientovi maximálně pozorně, pečlivě, šetrně s lidským přístupem, který se už delší dobu ve zdravotnictví nevidí!!
Jste absolutně sehraný tým, který léta funguje.
Velice děkuji se srdečným pozdravem
M. Šmucerová s rodinou

MUDr. Jana Kühnelová - Popovská

zdravíme a srdečně děkujeme za tým očníordinace s optikou, již téměř 25 let pracujeme denně 7-18 hodin s výjimkou pátku to do 15 hodin, téměř nulová objednací doba, nejlepší vybavení přístrojové co trh nabízí ale hlavně ..vše pro pacienty a klienty, rychle a učinně, práce nás všechny baví, vzdělávání a absolvování nejnovějších kurzů jsou téměř povinností každého z nás.
S uctou kuhnelová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Poprvé jsem byla na návštěvě u paní doktorky nedávno, připadalo mi to tam jak na běžícím pásu. Vše ochotně, rychle, bez zbytečného čekání vysvětlili, celý tým je dobře sehraný a vše funguje na profesionální úrovni. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla poprvé,prostředí příjemné,personál velmi ochotný a příjemný. děkuji Molíková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální péče, ochota celého týmu a lidský přístup, dodržení objednací doby. Mohu jen doporučit. Děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Navštívil jsem tuto ordinaci poprvé a byl jsem velice mile překvapen. Přístup je profesionální, vše jde velice rychle, navíc v ordinaci pracují sympatičtí a ochotní lidé a je zde hezké prostředí.

G

K paní doktorce Kühnelové již chodím spoustu let a nemohu si její péči o mé oči vynachválit. Vždy rychlé objednání, milý přístup ,jak paní doktorky, tak i celého kolektivu. Ordinace je vybavena nejmodernějšími přístroji jako je např. OCT. Mohu vřele jen doporučit. G.M.

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s paní doktorkou.
Již od narození trápil mého syna neprůchodný slzný kanálek u očíčka.
Nepomohli ve Slaném ani opakovaně v Nemocnici na Kladně.
Po referencích jsem se objednala k paní doktorce Janě Kühnelové a po celkem třech návštěvách byl problém vyřešen. Paní doktorka je skutečný profesionál. Ostatní zaměstnanci jsou velmi příjemní a vstřícní. Díky paní doktorce se malý Šimůnek vyhnul operaci.
Děkujeme!
Dvořáková

Aplikace všech druhů kontaktních čoček

Oční vyšetření

Předpisy brýlí

Cena není uvedená

Prevence, diagnostika a léčba zeleného zákalu (glaukom)

Cena není uvedená

Diagnostické centrum makulárních i jiných sítnicových vad

Cena není uvedená

Poradna při řešení refrakčních vad laserem

Preventivní prohlídky

Diagnostické vyšetření

Běžný termín

Umístění: Oční ambulance oční vyšetření

Všem velmi doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jste absolutně sehraný tým, který léta funguje.
Velice děkuji se srdečným pozdravem
M. Šmucerová s rodinou

MUDr. Jana Kühnelová - Popovská

S uctou kuhnelová

G

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s paní doktorkou.
Již od narození trápil mého syna neprůchodný slzný kanálek u očíčka.
Nepomohli ve Slaném ani opakovaně v Nemocnici na Kladně.
Děkujeme!

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

badge-likeCreated with Sketch.

Ocenění

• ČLK Diplom celoživotního vzdělávání už po 5. platný do roku 2018
  • 2. místo ocenění českých podnikatelek , jako majitelka české firmy, která podnik vlastní a řídí

Publikace a články

Publikace (3)