MUDr.

Jana Kühnelová - Popovská

verifiedCreated with Sketch.

19 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

v roce 2017 slavíme 23. výročí založení firmy, připojte se i Vy k tisícům připojených pacientů. V současné době registrujeme přes 50 tisíc pacientů. PŘES INTERNET NELZE OBJEDNÁVAT… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• A
    Umístění: Oční ambulanceSlužby: oční vyšetření

Celý tým ordinace funguje jako jedno velké sehrané mraveniště. Žádné dlouhé čekání, vyšetření jsou rychlá, sestřičky i doktoři milí a vstřícní. Všechno vysvětlí a člověk se tam cítí dobře a klidně. Byla jsem tam na kompletním vyšetření očí a jsem maximálně spokojena. Ráda ordinaci doporučím i ostatním. Aneta V.

• L

Ráda bych moc poděkovala paní doktorce Kühnelové, za velice milý, ochotný a vstřícný přístup, od začátku do konce vyšetření. Na veškeré otázky mi s trpělivostí a ochotou vysvětlila, poradila a mé problémy zmizely. Ještě jednou velké díky celé klinice!

• Chci poděkovat paní doktorce Kühnelový za perfektní přístup a úžasnou odbornost.
    Výborné vybavení ordinace, kde jsou špičkové přístroje a především velmi milý personál!

Všem velmi doporučuji.

• Chci poděkovat za celou rodinu MUDr. J. Khünelové-Popovské za profesionální péči, kterou poskytuje na velmi vysoké úrovni ve své ordinaci.
    Všichni v této ordinaci i optice se chovají k pacientovi maximálně pozorně, pečlivě, šetrně s lidským přístupem, který se už delší dobu ve zdravotnictví nevidí!!
    Jste absolutně sehraný tým, který léta funguje.
    Velice děkuji se srdečným pozdravem
    M. Šmucerová s rodinou

Jana Kühnelová - Popovská2016-08-27

zdravíme a srdečně děkujeme za tým očníordinace s optikou, již téměř 25 let pracujeme denně 7-18 hodin s výjimkou pátku to do 15 hodin, téměř nulová objednací doba, nejlepší vybavení přístrojové co trh nabízí ale hlavně ..vše pro pacienty a klienty, rychle a učinně, práce nás všechny baví, vzdělávání a absolvování nejnovějších kurzů jsou téměř povinností každého z nás.
    S uctou kuhnelová

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Poprvé jsem byla na návštěvě u paní doktorky nedávno, připadalo mi to tam jak na běžícím pásu. Vše ochotně, rychle, bez zbytečného čekání vysvětlili, celý tým je dobře sehraný a vše funguje na profesionální úrovni. Děkuji.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla poprvé,prostředí příjemné,personál velmi ochotný a příjemný. děkuji Molíková

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální péče, ochota celého týmu a lidský přístup, dodržení objednací doby. Mohu jen doporučit. Děkuji.

• Navštívil jsem tuto ordinaci poprvé a byl jsem velice mile překvapen. Přístup je profesionální, vše jde velice rychle, navíc v ordinaci pracují sympatičtí a ochotní lidé a je zde hezké prostředí.

• G

K paní doktorce Kühnelové již chodím spoustu let a nemohu si její péči o mé oči vynachválit. Vždy rychlé objednání, milý přístup ,jak paní doktorky, tak i celého kolektivu. Ordinace je vybavena nejmodernějšími přístroji jako je např. OCT. Mohu vřele jen doporučit. G.M.

• J

Dobrý den,
    ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s paní doktorkou.
    Již od narození trápil mého syna neprůchodný slzný kanálek u očíčka.
    Nepomohli ve Slaném ani opakovaně v Nemocnici na Kladně.
    Po referencích jsem se objednala k paní doktorce Janě Kühnelové a po celkem třech návštěvách byl problém vyřešen. Paní doktorka je skutečný profesionál. Ostatní zaměstnanci jsou velmi příjemní a vstřícní. Díky paní doktorce se malý Šimůnek vyhnul operaci.
    Děkujeme!
    Dvořáková

Zkušenosti a dovednosti

• v roce 2017 slavíme 23. výročí založení firmy, připojte se i Vy k tisícům připojených pacientů. V současné době registrujeme přes 50 tisíc pacientů.

PŘES INTERNET NELZE OBJEDNÁVAT DĚTI, POUZE TELEFONICKY , !!!
    www.ocnikladno.cz

- členem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně

členem České oftalmologické společnosti

členem České glaukomové společnosti

- Vystudovala jsem lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze
    - po promoci nastupuji na oční oddělení
    - Složila jsem atestace v oboru i postgraduálních kurzů
    - odborný zástupce pro obor oftalmologie
    - operuji v ÚVN Praha, která je mezinárodně akreditovaná ,na klinikách probíhá pregraduální i postgraduální výuka v oborech
    - jsme členem českých i zahraničních odborných společností.
    - mám dceru Johanu
    - v roce 2012 jsem se dostala mezi vítězky soutěže Ocenění českých podnikatelek , jako majitelka české firmy, která podnik vlastní a řídí

- vybudovala jsem firmu o 20. zaměstnancích.

v lékařském týmu pracují:
    MUDr. Alice Kovářová
    MUDr. Žaneta Foltinová-Benešová

odborní asistenti:

přednosta 1. LF UK a ÚVN plk doc. MUDr. Jiří Pašta CSc.FEBO - mezinárodně uznávaný oční chirurg. V r. 2012 obdržel nejvyšší ocenění ČSRKCH – medaili profesora Vanýska za přínos v rozvoji implantologie v očním lékařství v České republice. Mezi další obdržená ocenění patří medaile Armády ČR 3.,2., a 1. stupně, pamětní medaile ÚVN Praha 3. a 2. stupně a v roce 1994 se Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO, stal čestným členem Kanadské implantologické a keratorefraktivní asociace.S počtem 25000 operací šedého zákalu se řadí k předním chirurgům v České republice, věnuje se rovněž refrakční a laserové chirurgii.

Prof. MUDr. Martin Filipec, CSc. - mezinárodně uznávaný specialista na problematiky předního segmentu / spojivky, chronické těžké systémové onemocnění, keratokonus, transplantace rohovek po úrazech, autoimunitní choroby, komplikované operace šedého zákalu s kombinací s transplantacemi rohovek .

Asistent MUDr. Pavel Němec - odborný asistent na 1. LF UK a ÚVN Praha , přední diagnostik, specialista a operatér - OCT onemocnění sítnice přednáší "školí" po celé Evropě - nejméně 60 bloků ročně. Nově publikoval první zcela ojedinělou knihu Optická koherenční tomografie - klinický atlas sítnicových patologií - tato kniha je beznadějně vyprodaná a je nám velkou ctí, že mnoho fotografií v této skvostné knize pochází z naší ordinace

MUDr. Veronika Löfflerová - oční specialista z Liberce

odborný asistent pro optometrii : Rudolf Fejtek
    optometrista : Andrea Plachá
    sekretářka: Jana Veszelková
    asistenti prodeje: Alena Kalinová, Milada Mrvová
    Dalšími členy týmu jsou registrované zdravotní sestry a asistentky pro obor oční optiky a dvě sekretářky.

Naše ordinace s optikou se zaměřuje zejména:
    -komplexní oční vyšetření - novorozenci, děti i dospělí

Dále vyšetření na přístrojích s nejmodernější technologií , vlastníme komplexní přístrojové vybavení pro obor oční:
    - předpisy brýlí, zhotovení brýlí i na počkání, aplikace všech druhů kontaktních čoček

• oftalmologie
  • dětské lékařství
  • chirurgie
  • zrakový terapeut

Ukončené školy

• střední farmaceutická odborná škola
  • Univerzita Karlova Praha - pediatrie

Publikace

• Kontaktní čočky a oko
  • Suché oko
  • Oční komplikace i diabetu a u hypertenze

Ocenění

• ČLK Diplom celoživotního vzdělávání už po 5. platný do roku 2018
  • 2. místo ocenění českých podnikatelek , jako majitelka české firmy, která podnik vlastní a řídí

Znalost jazyků

• členem České glaukomové společnosti
  • členem České oftalmologické společnosti
  • členem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně
  • členem České strabologické asociace
  • I. a II. oční klinika Karlovo náměstí Praha ( neurooftalmologie Doc. Otradovec
  • oční klinika Bratislava ( refrakční chirurgie)
  • oční klinika Hradec Králové ( nitrooční operace)
  • oční klinika Královské Vinohrady ( glaukomová a dětská poradna)

Certifikáty

• Jana Kühnelová - Popovská, oční lékař ve městě Kladno - Certifikáty