MUDr.

Jana Karlachová

Dermatolog

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Dermatovenerologie a léčeb. kosmetika

  Masarykova tř. 62
  31200 Plzeň, plzeňský

  37
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Hodnocení pacientů:

5 názorů

 • Příjemná a ochotná lékařka, která má

  Příjemná a ochotná lékařka. Má velmi dobrý přístup k pacientům a po odborné stránce je velmi dobrá.

 • Systém přijímání paciéntů pomocí čísel je jak z dob totality a na dotazu, jestli se nejde objednat s akutním problémem třeba na zítra, že pracuji a nemohu si dovolit čekat v čekárně 3 hodiny, než na mě přijde řada, mi bylo řečeno, že tam čekat přeci nemusím, že proto mají ta pořadová čísla!
  Kromě toho mi paní doktorka ani nepomohla, byla velmi nepříjemná a odměřená a nevěděla, co způsobuje můj problém a jen mi napsala mast, abych už byla pryč.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Paní doktorku vůbec nedoporučuji. Prvním důvodem je její téměř překvapivě surový zákrok, kdy bez jakéhokoli lokálního umrtvení vyřezávala z paty poměrně hlubokou bradavici a ještě se velice znechuceně divila, že nespolupracuji. Druhým důvodem je její předpotopní systém přijímání pacientů - již zmíněné pořadové lístečky. Objednat se u ní prostě nelze, což je velmi nepříjemná věc a čekací doby v čekárně jsou opravdu nepřiměřené. V dnešní době je tento přístup opravdu ojedinělý a zastaralý.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • I mě se u paní doktorky nelíbí to, že si u ní musí pacient brát kartičky s číslem a podle toho příde na řadu. Takže pokud nečeká brzo ráno před nemocnicí, tak nemá šanci. Taky se mi nelíbí ordinační hodiny! Paní doktorka má napsáno, že ordinuje od 7.30. V 7 sestřička otvírá čekárnu, aby si pacienti mohly sednout, v 7.30 vybírá kartičky s číslem spolu s kartičkou pojišťovny a až teprv v 7.45 začne brát prvního pacienta. Takže pacienti v čekárně čekají třičtvrtě hodiny!

 • Jediné co se mi u paní doktorky nelíbí je to, že si u ní pacient musí brát kartičku s číslem a podle toho příde na řadu. Takže se mi kolikrát stalo, že jsem tam čekala třeba i celý dopoledne. Pokud pacient nečeká kolem 7 ráno před nemocnicí, než jí v 6.45 otevřou a pak čeká u čekárny, než příde sestra a otevře jí, aby si pacient mohl vzít kartičku s číslem, tak nemá šanci!