Dermatovenerologie a léčeb. kosmetika
Masarykova tř. 62, Plzeň

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Příjemná a ochotná lékařka, která má

Příjemná a ochotná lékařka. Má velmi dobrý přístup k pacientům a po odborné stránce je velmi dobrá.

Systém přijímání paciéntů pomocí čísel je jak z dob totality a na dotazu, jestli se nejde objednat s akutním problémem třeba na zítra, že pracuji a nemohu si dovolit čekat v čekárně 3 hodiny, než na mě přijde řada, mi bylo řečeno, že tam čekat přeci nemusím, že proto mají ta pořadová čísla!
Kromě toho mi paní doktorka ani nepomohla, byla velmi nepříjemná a odměřená a nevěděla, co způsobuje můj problém a jen mi napsala mast, abych už byla pryč.

Paní doktorku vůbec nedoporučuji. Prvním důvodem je její téměř překvapivě surový zákrok, kdy bez jakéhokoli lokálního umrtvení vyřezávala z paty poměrně hlubokou bradavici a ještě se velice znechuceně divila, že nespolupracuji. Druhým důvodem je její předpotopní systém přijímání pacientů - již zmíněné pořadové lístečky. Objednat se u ní prostě nelze, což je velmi nepříjemná věc a čekací doby v čekárně jsou opravdu nepřiměřené. V dnešní době je tento přístup opravdu ojedinělý a zastaralý.

I mě se u paní doktorky nelíbí to, že si u ní musí pacient brát kartičky s číslem a podle toho příde na řadu. Takže pokud nečeká brzo ráno před nemocnicí, tak nemá šanci. Taky se mi nelíbí ordinační hodiny! Paní doktorka má napsáno, že ordinuje od 7.30. V 7 sestřička otvírá čekárnu, aby si pacienti mohly sednout, v 7.30 vybírá kartičky s číslem spolu s kartičkou pojišťovny a až teprv v 7.45 začne brát prvního pacienta. Takže pacienti v čekárně čekají třičtvrtě hodiny!

Jediné co se mi u paní doktorky nelíbí je to, že si u ní pacient musí brát kartičku s číslem a podle toho příde na řadu. Takže se mi kolikrát stalo, že jsem tam čekala třeba i celý dopoledne. Pokud pacient nečeká kolem 7 ráno před nemocnicí, než jí v 6.45 otevřou a pak čeká u čekárny, než příde sestra a otevře jí, aby si pacient mohl vzít kartičku s číslem, tak nemá šanci!