Adresa

Masarykova tř. 62, Plzeň
Dermatovenerologie a léčeb. kosmetika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
5 názorů

D
Ověřeny pacient

Příjemná a ochotná lékařka, která má

Příjemná a ochotná lékařka. Má velmi dobrý přístup k pacientům a po odborné stránce je velmi dobrá.


K
Ověřeny pacient

Systém přijímání paciéntů pomocí čísel je jak z dob totality a na dotazu, jestli se nejde objednat s akutním problémem třeba na zítra, že pracuji a nemohu si dovolit čekat v čekárně 3 hodiny, než na mě přijde řada, mi bylo řečeno, že tam čekat přeci nemusím, že proto mají ta pořadová čísla!
Kromě toho mi paní doktorka ani nepomohla, byla velmi nepříjemná a odměřená a nevěděla, co způsobuje můj problém a jen mi napsala mast, abych už byla pryč.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku vůbec nedoporučuji. Prvním důvodem je její téměř překvapivě surový zákrok, kdy bez jakéhokoli lokálního umrtvení vyřezávala z paty poměrně hlubokou bradavici a ještě se velice znechuceně divila, že nespolupracuji. Druhým důvodem je její předpotopní systém přijímání pacientů - již zmíněné pořadové lístečky. Objednat se u ní prostě nelze, což je velmi nepříjemná věc a čekací doby v čekárně jsou opravdu nepřiměřené. V dnešní době je tento přístup opravdu ojedinělý a zastaralý.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

I mě se u paní doktorky nelíbí to, že si u ní musí pacient brát kartičky s číslem a podle toho příde na řadu. Takže pokud nečeká brzo ráno před nemocnicí, tak nemá šanci. Taky se mi nelíbí ordinační hodiny! Paní doktorka má napsáno, že ordinuje od 7.30. V 7 sestřička otvírá čekárnu, aby si pacienti mohly sednout, v 7.30 vybírá kartičky s číslem spolu s kartičkou pojišťovny a až teprv v 7.45 začne brát prvního pacienta. Takže pacienti v čekárně čekají třičtvrtě hodiny!


Ověřeny pacient

Jediné co se mi u paní doktorky nelíbí je to, že si u ní pacient musí brát kartičku s číslem a podle toho příde na řadu. Takže se mi kolikrát stalo, že jsem tam čekala třeba i celý dopoledne. Pokud pacient nečeká kolem 7 ráno před nemocnicí, než jí v 6.45 otevřou a pak čeká u čekárny, než příde sestra a otevře jí, aby si pacient mohl vzít kartičku s číslem, tak nemá šanci!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti