Sam. ordinace PL - gynekologa
Jeronýmova 750, Hradec Králové

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa HA, 1. návštěva u gynekologa vůbec

K paní doktorce jsem chodila 6 let a nebýt toho, že jsem se přestěhovala, nebylo by proč měnit. Dokonce jsem za ní ještě 2 roky dojížděla 50 km. Je ráznější, ale myslela vše v můj prospěch. Jedinou výtku bych měla k čekací době, chápu, že pro někoho není příjemné být v místnosti u sestry v kalhotkách a přes plentu hlásit informace.

Jak je tu již psáno, pokud nechodíte na preventivní prohlídky a přijdete až s problémem tak se podle toho paní doktorka chová. Dle mého názoru správně. Čekání v čekárně se mi zatím zázračně vyhýbá. HA jsem dostala bez komplikací, či narážek a se spoustou vysvětlivek, poučení atd.

Dobrý den,já chodím k paní doktorce od 15let a jsem s ní moc spokojená.Je sice ráznější,ale to mi vůbec navadí.Vřele ji doporučuji. :)

K paní doktorce chodím od 16 let, ale chci odejít.Její přístup k pacientkám je hrozný. Navíc asi nemá ráda muže, protože za všechny ženské gynekologické potíže viní právě je.

Chodila jsem k ní cca před 3 nebo 4 lety. Nevím zda se od té doby něco změnilo, ale šok jsem měla už při první návštěvě. Sestra nás volala k sobě po třech. 2 z nás rovnou poslala odložit si pak jsme tam polosvlečené diktovaly údaje do karty, takže mé osobní údaje vyslechly i další 2 zcela cizí dívky. Jedna z nich navíc byla na gynekologii poprvé v životě a sestra se k ní chovala jaké k nesvéprávné. Stála tam v kalhotkách, celá vyděšená. Bylo mi jí líto.
Dokorka byla poměrně hrubá, vyšetření mě vždy bolelo. Navíc mi napsala naprosto nevhodnou HA, kterou i nová doktorka ihned změnila. Takhle protivnou a necitlivou lékařku bych už nikdy nechtěla.

Já jsem velice spokojena. Jednu dobu byla paní doktorka velmi nevrlá, když člověk přišel "nepřipraven", neměl menstruační kalendář, nevěděl kdy měl menstruaci naposledy apod... v poslední době (cca rok a půl) se její přístup velice zlepšil... možná je to i tím, že beru prášky a již není nutná taková přísná kontrola. Nicméně je to odbornice na slovo vzatá, která vše vysvětlí, a bez jakýchkoliv narážek vyřeší každý problém!

Vadí mi, že není možné se objednat na běžnou prohlídku a čekárna je vždy plná, návštěva paní doktorky pak vyjde minimálně na 2 hodiny. Dále je nepříjemné čekání polosvlečená v místnosti u sestřičky, kde vždy čeká několik žen jen v kalhotkách, až je paní doktorka zavolá.

K paní doktorce jsem začala chodit ve svých 12-ti letech a vydržela jsem to celých 16 dalších let, jen ze strachu ze změny. Byla jsem pěkně hloupá!!
Paní doktorka je velice arogantní někdy až zlá, což jsem jako dítě nevnímala a později už jsem si na to zvykla. Byla to ale chyba! Paní doktorka mi MÁLEM ZABILA DÍTĚ. Po autonehodě, se silným krvácením v těhotenství, mi doporučila jít do práce (12 hod. směny bez možnosti si sednout-což jsem jí připomněla ) se slovy: někdo chodí do práce a má zdravé dítě a někdo leží a stejně potratí. Při dalším silném krvácení jsem se nechala odvézt do nemocnice, kde mi řekli, že jsem blázen, takhle jít do práce a že nejspíš potratím. V nemocnici jsem strávila 3 týdny na lůžku a okamžitě si mě převzali do péče s tím, že do osmého měsíce musím ležet. Vděčím jim za své již šestiměsíční miminko!!!
Paní doktorku bych v žádném případě nedoporučila!

S paní doktorkou mám jen ty dobré zkušenosti. Myslím si, že je odbornice na svém místě. Pokaždé se mi věnuje, udělá UZ, pravidělně posílá na vyšetření prsou. Nikdy jsem ji neslyšela na někoho křičet, nebo někomu nadávat. A její humor, nebo přístup ? Vůbec mi to nevadí, naopak, mnohdy je velice vtipná. Možná je to tím, že si své zdraví hlídám a chodím k ní pravidelně a snažím se vyhovět jejím lékařským požadavkům. Věřím, že ví, co dělá a proč to na mě chce.

Moje zkušenosti s paní doktorkou jsou kladné i záporné. Začala jsme k ní chodit od 16 let, neboť k ní chodila i moje mamka a byla jsem ráda, že mě vzala, neboť oblastně k ní nepatřím. Jak jsou zde již popsány zkušenosti s předepsáním antikoncepce, musím plně souhlasit, že má sice výhrady, ale nakonec ji předepíše. Podle mého názoru je ze staré školy a prostě by nejraději každou 20ti letou žábu viděla už s mimčem, ale v dnešní době je situace trochu jiná. Celou dobu jsem byla maximálně spokojená, chodila jsem na pravidelné půlroční prohlídky, nikdy žádný problém a tedy i její přístup byl v pohodě, vyjma jejích vtípků, na které si člověk musí zvyknout a čekací doby v případě, kdy nejste předem objednaná. Bohužel se toto změnilo ve chvíli, kdy jsme s manželem chtěli miminko. Ve chvíli, kdy jsem oznámila, že již antikoncepci nechci, neboť chci být těhotná, tak by se celá rozkrájela ve vysvětlování a radění jak na to a čeho se vyvarovat, což bylo fajn. Bohužel moje těhu bylo od počátku zjištění rizikové a protože měla dovolenou a na 100% se na ultrazvuku nepotvrdilo, vyjančila mě, že je to mimoděložní a nechala mě zavřít do nemocnice na pozorování. Nejsem žádná chudinka a citlivka, ale tohle zjištění a její arogance (páč se už viděla na dovolené) mě neskutečně naštvaly a místo radosti z těhotenství, jsem se nervovala, jestli nepříjdu o vaječník. Naštěstí se o mě v nemocnice krásně starali a nakonec se potvrdilo děložní těhu, byla jsem šťastná a víc jsem to neřešila. Bohužel nastal další problém s neschopenkou,neboť jsem krvácela a tak jsem byla na rizikovém těhu. Takže pro shrnutí si myslím, že paní doktorka je velmi pečlivá a dbá na zdraví pacienta, v době těhotenství dáva přednost mrňouskovi před pohodlím a problémy nastávající maminky, což je dle mého názoru správné. Bohužel pokud má někdo problémy a nechodí jen na pravidlené prohlídky, může si s paní doktrokou užít spousty nepříjemných situací a nervů. Já jsem osobně chtěla hned po těhu přejít k jinému lékaři, ale páč nemám žádné problémy, nic mě nenutí od ní odejít, neboť chodím jen na pravidlené prohlídky :o).