Ordinace klinického psychologa
Na vyhlídce 222, Chotoviny

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Paní doktorka mi pomohla dostat se z nejhoršího, zrovna tak mým dětem, neznám lepšího člověka "na svém místě". Má můj velký obdiv, i přes obrovské pracovní vytížení se dokáže věnovat člověku i v rámci svého vlastního volného času (tzv krizové přepadovky po telefonu :) ).
Jako zdravotník znalý věci musím říci, že mít v republice více takových lékařů, nemáme pacienty a nemoci :).
Z každé návštěvy u ní člověk odchází nabitý pozitivními emocemi, rozesmátý a hlavně s pocitem, že vše je v pořádku a dá se řešit jinak než "mašlí".... a o to tu myslím jde.
Pokud jde o negativní hodnocení, už ze stylu psaní je vidět, že tito lidé mají problém sami se sebou a nejsou ochotni ho řešit. Proč tam tedy chodí a zdržují :D?
Za nás jen Děkuji Děkuji Děkuji a je to slabé slovo
Eva Kadlecová

Paní doktorce vděčím za to , že funguju tak jak člověk má - za vyléčení panických úzkostí.Kdyby každý psycholog pracoval tak jako ona , tak je nemocných podstatně méně . Mohu říci, že jí vděčím za to , že žiji plnohodnotný život...moc Vás zdravím a těším se naviděnou - :-) Ivana Kabelová

Během pár hodin sezení mě dostala z totální rodinné krize a byla mi obrovskou psych. oporou ! A to v době svého volna, tedy její dovolené, kdy jsem ji náhodou tzv "přepadla" a zahltila ji svými problémy.

Dobrý den,....
Zdraví Vás Ondra s Terkou z Chorvatska...¨
chceme se zeptat jestli ještě někdy přijedete do Slatiny....jestli jo tak prosím řekněte Káje ať napíše dopis má na Terku adresu...nebo nás když tak jinak zkontaktujte.....
:))))

Opravdový odborník. Pečlivá do posledního detailu. Obrovská ochota pomoci.

Nejlepší, důsledná a uznávaná lékařka!!!! Empatické vlohy, vzdělanost a všestranný nadhled to je paní PhDr. Címlová. Děkuji!!!!

PhDr.Címlová je úžasná žena, skvělý odborník. Nechápu negativní hodnocení, která se zde objevují, i když samozřejmě co člověk, to jiný názor. Ale příspěvky, které paní doktorku vysloveně uráží ukazují, že jejich pisatelé zřejmě nemají tak velký problém s ní jako sami se sebou. Cesta k řešení svých problémů totiž vede právě přes poznání sebe sama. Často je nutné vyslechnout si věty, které se nám třeba úplně nelíbí, ale podívat se na sebe reálným okem je nutnou součástí vyřešení problému. Kdo to nedokáže, nepomůže mu žádný psycholog. Největší "práci" na změně svých chybných postojů musíme udělat sami - samozřejmě s dobrým a kompetentním průvodcem, kterým doktorka Címlová rozhodně je.

chápu, že je pro některé lidi těžké si poslechnut o sobě pravdu a tak je snadnější házet vinu na paní doktorku,která hodně lidem pomáhá a snaží se jim co poradit jak dál . Mrzí mne ,že se na těchto stránkách vyjadřují ti ukřivdění a ti,kterým pomohla mlčí . Myslím , že je to nespravedlivé a celé nesmyslné . Pokud nebudou lidi jako ona, tak nevím ......

Při řešení manželské krize dokázala manžela poštvat proti mně tak, že než jsem na to přišla a zakázala mu pokračovat v "terapii", tak jsme se opravdu málem rozvedli. Navíc za 1 hodinu tlachání o ničem ze zdravotní pojišťovny vytáhne cca 2800,- Kč.

Nevím, zda je PhDr. Címlová nejlepší, mnoho psychologů neznám. Ale mě velice pomohla. Obdivuji její racionální posouzení situace, empatický postoj, jasný vhled. Chápu ty, co ji označují za nejhorší. Je velmi těžké se podívat na své problémy z jiného úhlu, pro někoho je to naprosto nepřijatelné a také to znamená přijmout odpovědnost a vydat úsilí, pokud bychom měli změnit sebe a tím i naši situaci. Jsem moc ráda, že paní doktorku znám a přeji hodně úspěchů v její nročné práci.

Věra Dvořáková