Jana Címlová, psycholog Chotoviny

PhDr. Jana Címlová

Uložit

Psycholog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na vyhlídce 222, Chotoviny
Ordinace klinického psychologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi pomohla dostat se z nejhoršího, zrovna tak mým dětem, neznám lepšího člověka "na svém místě". Má můj velký obdiv, i přes obrovské pracovní vytížení se dokáže věnovat člověku i v rámci svého vlastního volného času (tzv krizové přepadovky po telefonu :) ).
Jako zdravotník znalý věci musím říci, že mít v republice více takových lékařů, nemáme pacienty a nemoci :).
Z každé návštěvy u ní člověk odchází nabitý pozitivními emocemi, rozesmátý a hlavně s pocitem, že vše je v pořádku a dá se řešit jinak než "mašlí".... a o to tu myslím jde.
Pokud jde o negativní hodnocení, už ze stylu psaní je vidět, že tito lidé mají problém sami se sebou a nejsou ochotni ho řešit. Proč tam tedy chodí a zdržují :D?
Za nás jen Děkuji Děkuji Děkuji a je to slabé slovo
Eva Kadlecová


Ověřeny pacient

Paní doktorce vděčím za to , že funguju tak jak člověk má - za vyléčení panických úzkostí.Kdyby každý psycholog pracoval tak jako ona , tak je nemocných podstatně méně . Mohu říci, že jí vděčím za to , že žiji plnohodnotný život...moc Vás zdravím a těším se naviděnou - :-) Ivana Kabelová


L
Ověřeny pacient

Během pár hodin sezení mě dostala z totální rodinné krize a byla mi obrovskou psych. oporou ! A to v době svého volna, tedy její dovolené, kdy jsem ji náhodou tzv "přepadla" a zahltila ji svými problémy.


O
Ověřeny pacient

Dobrý den,....
Zdraví Vás Ondra s Terkou z Chorvatska...¨
chceme se zeptat jestli ještě někdy přijedete do Slatiny....jestli jo tak prosím řekněte Káje ať napíše dopis má na Terku adresu...nebo nás když tak jinak zkontaktujte.....
:))))


Opravdový odborník. Pečlivá do posledního detailu. Obrovská ochota pomoci.


Nejlepší, důsledná a uznávaná lékařka!!!! Empatické vlohy, vzdělanost a všestranný nadhled to je paní PhDr. Címlová. Děkuji!!!!


PhDr.Címlová je úžasná žena, skvělý odborník. Nechápu negativní hodnocení, která se zde objevují, i když samozřejmě co člověk, to jiný názor. Ale příspěvky, které paní doktorku vysloveně uráží ukazují, že jejich pisatelé zřejmě nemají tak velký problém s ní jako sami se sebou. Cesta k řešení svých problémů totiž vede právě přes poznání sebe sama. Často je nutné vyslechnout si věty, které se nám třeba úplně nelíbí, ale podívat se na sebe reálným okem je nutnou součástí vyřešení problému. Kdo to nedokáže, nepomůže mu žádný psycholog. Největší "práci" na změně svých chybných postojů musíme udělat sami - samozřejmě s dobrým a kompetentním průvodcem, kterým doktorka Címlová rozhodně je.


chápu, že je pro některé lidi těžké si poslechnut o sobě pravdu a tak je snadnější házet vinu na paní doktorku,která hodně lidem pomáhá a snaží se jim co poradit jak dál . Mrzí mne ,že se na těchto stránkách vyjadřují ti ukřivdění a ti,kterým pomohla mlčí . Myslím , že je to nespravedlivé a celé nesmyslné . Pokud nebudou lidi jako ona, tak nevím ......


Při řešení manželské krize dokázala manžela poštvat proti mně tak, že než jsem na to přišla a zakázala mu pokračovat v "terapii", tak jsme se opravdu málem rozvedli. Navíc za 1 hodinu tlachání o ničem ze zdravotní pojišťovny vytáhne cca 2800,- Kč.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nevím, zda je PhDr. Címlová nejlepší, mnoho psychologů neznám. Ale mě velice pomohla. Obdivuji její racionální posouzení situace, empatický postoj, jasný vhled. Chápu ty, co ji označují za nejhorší. Je velmi těžké se podívat na své problémy z jiného úhlu, pro někoho je to naprosto nepřijatelné a také to znamená přijmout odpovědnost a vydat úsilí, pokud bychom měli změnit sebe a tím i naši situaci. Jsem moc ráda, že paní doktorku znám a přeji hodně úspěchů v její nročné práci.

Věra Dvořáková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti