Jana Chudáčková, neurolog Prostějov

MUDr. Jana Chudáčková

Neurolog

Drozdovice 5, Prostějov
Odborný lékař neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Vždy ochotná a s úsměvem své profesi rozumí jako málo který neurolog. Vždy přesně a odborně pomohla i poradila. Vřele všem doporučuji

Paní doktorka je velice sympatická. Člověku naslouchá a snaží se mu co nejvíce pomoci v jeho zdravotních problémech. S člověkem soucítí. Vřele paní doktorku doporučuji a děkuji za to, že právě ona je mou doktorkou.

Bezkonkurenčně nejlepší neuroložka v republice. Ochota, fundament, empatie.... zkrátka nic jí nechybí... Nepřekvapila ji ani u mě zapeklitá kombinace několika velmi výjimečných nemocí... Děkuji za vše :) Pokud potřebujete odborníka .... už nehledejte :)

Vynikající neurolog, odborník a lékařský psycholog.

Rozhodně dosti hrůza. Řešení soukromých telefonátů v průběhu samotného vyšetření hodnotím jako vysoce neprofesionální.
Špatně stanovená diagnóza (2x). Kdyby nešlo o život, nešlo by celkem o nic, ale na to, že o život nakonec šlo (to už mi bylo jasné z toho, jak se "cítím" měla MUDr. mnoho velkých řečí, ale moc nekonala). Kdybych k ní nebyl chodil (několikráte), ušetřil bych čas.

odbornice

výborná lékařka

Śpičková odbornost, špičkové jednání,neznám lepší přístup k pacientům.

výborná dost mi pomohla a nejsou žádné problémy ani při objednávání-krátká čekací doba

Spolehlivá doktorka, ví co dělá, myslím že své práci rozumí, na mě působila ochotně