Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Empatická, vzdělaná a motivující lékařka. Organizace práce ambulance velmi dobrá. Zdravotní sestry s velmi přirozenou mírou autority a podpory

Milý, laskavý přístup k pacientům, vysoká odbornost. Léčím se u p. doktorky již více než 10 let. Dodnes jsem maximálně spokojen.

Chodím k ní již několik let a jsem spokojená. I když jsem neměla hodnoty které se líbily pojištovně,nikdy se mně nesnažila z inz.pumpy sundat. Když jsem byla v nemocnici hospitalizovaná,vždy bezva přístup a i když jsem už starší,stále mi dává naději na dítě. Jsem velmi ráda,že k ní chodím.
Jiřina

Je zřetelná vysoká odbornost a přehled v širokém spektru.Na rozdíl od některých jiných je vidět,že se trvale vzdělává.

Vždy mi pomohla a její přístup k pacientům je prostě výborný. Mohu se na ni obrátit s jakýmkoliv problémem i když to není zrovna diabetes.

Já mám bohužel na paní doktorku opačný názor. Léčila jsem se u dr. na těhotenskou cukrovku. První schůzka byla příjemna, ale bohužel přístup se brzy změnil. Paní dr. mi neustale tvrdila, ze uz mi vse vysvetlovala, ze ji volala ma lekarka (i kdyz mam osterujicicho lekare)-coz nebyla pravda. Nikdy mi neporadila s jidelnickem, dostala jsem knizku s doporucenym jidelnickem, kdyz hodnoty nevychazely, tak jen davala vyssi davky inzulinu. Vzdy jsem u dr byla tak pet minut, kdy jen dr. psala do pocitace, dala vyssi davky inzulinu, tim skoncila cela navsteva. Zacala jsem patrat po novych informacich, nakontaktovala jsem lekarku z Prahy, ktera mi radila, rekla, ze mam spatny jidlenicek, kdy nemam jist 5krat denne, jak bylo uvedeno v brozurce, take nemam mit tak vysokou sacharidovou dietu 300g, vse mi pozmenila, mela jsem jist 6-7 denne, dieta mela byt 250-275g denne. Potom se mi teprve hodnoty lepsily. Musim rict, ze diky pani doktorce byl konec meho tehotenstvi dosti neprijemny a stresujici. A neprijde mi vhodne a citlive, aby na kazdou mou otazku mi bylo zodpovezeno, ze uz mi to rikala, ze si to moc dobre pamatuje. Myslim, ze by pani doktorka mela zmenit pristup.

U pani doktorky se lecim dva roky, nejdrive tehotenska cukrovka, ted porucha tolerance cukru. Pani doktorka je velice pecliva a zodpovedna, ma velmi laskavy pristup k pacientum. Pusobi na me dojmem erudovane a zkusene lekarky. Behem tehotenstvi mi vzdycky zvedla naladu. Take jeji zasluhou mam po spontannim porodu naprosto zdrave dite.
Pani doktorka nic nepodcenuje, vse si kontroluje, zdravotni problemy spojene s cukrovkou resi komplexne, lecbou se snazi dosahnout maximalne dobreho zdravotniho stavu pri co mozna nejmensim pouziti leku.
Vzdycky mi naslouchala, vsechno vysvetlila, uklidnila. Mela jsem spise pocit, za jsem vice klient nez pacient. Je to clovek, ktery svou praci dela evidentne rad a na pacientech mu velmi zalezi.
K pani doktorce mam naprostou duveru.
Take sestricky na diabetologicke ambulanci jsou mile, usmevave a vstricne a zaroven dostatecne razne, aby zvladly napor pacientu, ktery tam denne dochazi. Smekam.

K paní doktorce jsem začala chodit minulý rok po dovršení svých 18 let a jsem s ní naprosto spokojená. Předtím jsem cukrovku měla bez komplikací, v pořádku, teď je můj stav výborný, výborná kompenzace cukrovky, inzulín jsem snižovala až mě to děsilo :) . Paní doktorka je velice příjemná, milá a strašně hodná. Dle mého názoru ji hodnotím jako nejlepšího diabetologa v Brně a vřele ji všem doporučuji.