Nádražní 40/1097, Bruntál
Praktický lékař pro dospělé

jsem velice spokojena s panem doktorem !! neměnila bych a rada bych doporučila všem :) byt vice takovych doktoru

Tak já jsem byla pacientkou pana doktorka Vaňka asi 10 let.Pak jsem se z Bruntálu zase na 10 let odstěhovala jinam- do jiného kraje, a teď jsem zase zpátky.Jsem moc ráda, že mě pan doktor vzal zpátky do registrace.Myslím, že nepotřebuje žádnou chválu a už vůbec ne negativní hloupé komentáře, protože množství pacientů, které má ve své kartotéce svědčí snad o tm, že oblíbený je a hodně. Určitě to je člověk na svém místě a já jsem ráda, že jsem jeho...pacientkou, když ho potřebuji. Helena

jsem velice spokojená

Jsem s jeho prací i přístupem velmi spokojený. Pokud někdo s jeho přístupem nebo prací nesouhlasí, nemusí zůstat u něj. Pokud někdo odejde k lepšímu.Určitě ho doporučím svým známým. Ta cedule na dveřích, že do odvolání nepřijímá nové pacienty, snad mluví sama za sebe i za ostatní.

Lidský, přátelský, naslouchá a dělá svému povolání čest. Neměnil bych v žádném případě a doporučil bych jej bez váhání svým nejlepším přátelům.

Jsem u něj již sedm let a nemůžu si na něj stěžovat.

Vždy najde ten správný problém a včasně jej umí odhadnout a vyléčit než je pozdě, velmi milý a skvělý doktor jsem mu moc vděčná za své zdraví.

Je to moc dobrý člověk

Já moc nemarodím, proto také jeho ordinaci příliš často nenavštěvuji. Když však přijít musím, vždy je v ordinaci. Že by někde běhal mimo ordinaci jsem si nikdy nevšiml. Žádné problémy, ani konflikty s ním nemám. Upřímně je to dobrý lékař, který si na nic nehraje a kterého mohu doporučit.