Adresa

Purkyňova 36, Vyškov
Urologická ambulance

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient

No, u pana doktora jsem byl na cystoskopii. Jeho vyšetření byl akrobatický výkon. Nejen že jsem si mysle že mi chce urvat penis a takovou bolest jsem nezažil a to jsem těchto vyšetření prodělal několik.... Nejhorší na tom bylo že po třech dnech vyšetření mne vezli do nemocnice se 40ti stupňovými teplotami a zánětem močových cest. Museli mi zavést katetr a nebylo to zrovna příjemné.... Skvělý lékař!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Byl jsem u něj dvakrát a vše v pohodě,že moc nemluví,každej jsme nějakej.Co se týče toho 1,5 letého kluka,tak nevím jak bych se zachoval,asi bych ho okamžitě vzal a šel jinam.Pokud mě někdo odsekne tak odseknu taky a dám najevo že takhle by se asi chovat neměl.


Je dobrej a Vy co tu melete stim 1,5 ročním synem že mu přetatahoval předkožku tak udelal dobře inak by mu to srostlo a pak by stim měl v v pubertě problemy vim z vlastní skušenosti to ze ste se nekde docetl ze je to nebezpecne ano je pokud se to necha čim driv se to udela tim lip! v 17 by se ti trapil akorat


Ověřeny pacient

Dobrý doktor,příjemná sestra,práce má spád i když frekvence pacientů je velká


A
Ověřeny pacient

Mnoho let bezproblémový kontakt s lékařem i sestrou, navštěvuje jej celá naše mrodina i naši známí- lepší mlčenlivý odborník než ukecaný břídil


M

Nedoporučuji. Velmi špatný přístup k pacientům. Vyšetření vypadá, jako by jste ho obtěžovali. Co se týká odbornosti: pokud nemáte zrovna tu diagnózu, kterou on určí, tak vám nevyléčí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Nedoporučuji, přístup k pacientům otřesný, vyšetření vypadá jako by jste ho obtěžovali.
Pokud zrovna nemáte tu nemoc, kterou určí on, nemáte šanci se u něj vyléčit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velice dobrý doktor,ale oprvdu málo komunikuje s pacienty.Vždycky mi pomohl,ale nikdy jsem od něj pořádně nedozvěděla co mi je.


D

Odborník, vyzná se.


P

Je to odbornik,ale co mi vadi je ze neni moc komunikativni!Kdyz jsem se ho na neco zeptala, tak jen tak odsekl a pomalu by mi vynadal :( Clovek se pak na neco boji zeptat a to neni dobre.Radsi se zdrzim hlasovani.Sve praci rozumi,ale mel by byt vic komunikativnejsi a milejsi!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti