Purkyňova 36, Vyškov
Urologická ambulance (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

No, u pana doktora jsem byl na cystoskopii. Jeho vyšetření byl akrobatický výkon. Nejen že jsem si mysle že mi chce urvat penis a takovou bolest jsem nezažil a to jsem těchto vyšetření prodělal několik.... Nejhorší na tom bylo že po třech dnech vyšetření mne vezli do nemocnice se 40ti stupňovými teplotami a zánětem močových cest. Museli mi zavést katetr a nebylo to zrovna příjemné.... Skvělý lékař!!!!

Byl jsem u něj dvakrát a vše v pohodě,že moc nemluví,každej jsme nějakej.Co se týče toho 1,5 letého kluka,tak nevím jak bych se zachoval,asi bych ho okamžitě vzal a šel jinam.Pokud mě někdo odsekne tak odseknu taky a dám najevo že takhle by se asi chovat neměl.

Je dobrej a Vy co tu melete stim 1,5 ročním synem že mu přetatahoval předkožku tak udelal dobře inak by mu to srostlo a pak by stim měl v v pubertě problemy vim z vlastní skušenosti to ze ste se nekde docetl ze je to nebezpecne ano je pokud se to necha čim driv se to udela tim lip! v 17 by se ti trapil akorat

Dobrý doktor,příjemná sestra,práce má spád i když frekvence pacientů je velká

Mnoho let bezproblémový kontakt s lékařem i sestrou, navštěvuje jej celá naše mrodina i naši známí- lepší mlčenlivý odborník než ukecaný břídil

Nedoporučuji. Velmi špatný přístup k pacientům. Vyšetření vypadá, jako by jste ho obtěžovali. Co se týká odbornosti: pokud nemáte zrovna tu diagnózu, kterou on určí, tak vám nevyléčí.

Nedoporučuji, přístup k pacientům otřesný, vyšetření vypadá jako by jste ho obtěžovali.
Pokud zrovna nemáte tu nemoc, kterou určí on, nemáte šanci se u něj vyléčit.

Velice dobrý doktor,ale oprvdu málo komunikuje s pacienty.Vždycky mi pomohl,ale nikdy jsem od něj pořádně nedozvěděla co mi je.

Odborník, vyzná se.

Je to odbornik,ale co mi vadi je ze neni moc komunikativni!Kdyz jsem se ho na neco zeptala, tak jen tak odsekl a pomalu by mi vynadal :( Clovek se pak na neco boji zeptat a to neni dobre.Radsi se zdrzim hlasovani.Sve praci rozumi,ale mel by byt vic komunikativnejsi a milejsi!!!