Ord. lékaře specialisty - psychiatrie
Podbrdská 269, Příbram

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrie Jiný

Pan doktor je skvělý odborník, k pacientům má partnerský přístup, naslouchá a snaží se najít nejlepší řešení pro daného pacienta, vzácný lékař.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrie Jiný

pan doktor je skvely lekar, moc hodny a ma opravdu lidsky pristup
je vzdy ochoten pomoci i poradit .

Přistěhovala jsem se do PB z Krkonoš a byla jsem přijata k p. doktorovi. Je velice vstřícný, ochotný a hlavně lidský. Problémy neřeší jen léky, ale je ochoten i diskutovat a poradit. I sestřička Eva je milá. Děkuji, že jste!!! ;)

Snaží se pomoci, problémy posuzuje rozumě, lidsky a s nadhledem. Nechová se nadřazeně.

Po mých zkušenostech jsem opravdu ráda,že jsem pana doktora našla.Už jsem ani nechtěla chodit k lékaři,narážela jsem opravdu na děsný přístup.Pan doktor je opravdu výjimka.Příjemný,vyslechne a má lidský přístup.Nemám pocit že jdu k lékaři ale "na pokec".Za každý malý úspěch mě pochválí.I kdyý jsem z dálky,velice ráda si za kvalitním lékařem dojedu.A sestřička je moc fajn.

Nejlepší lékař kterého jsme kdy mohla poznat,příjemný,milí,cítím se v ordinaci uvolněně a vůbec mi nepříjde že jsme právě se svými problémy u psychiatra.....měla jsem vždy pocit že když někdo nvštěvuje psychiatra že je to odepsaný člověk na kterého každý poukazuje že je blázen....díky tomuto lékaři vím že tomu tak není a moc mi pomáhá...veliké díky a doporučuji všem, straťte předsudky jaké jsem měla já a poznejte jednoho z nejlepších lékařů který vám doopravdy pomůže Vlasta

Pan Titlbach je velice příjemný a nápomocný.Chová se k druhému rovnoceně a těší ho když může pomoct.

Nejlepší doktor,kterého jsem poznal.

Nejlepší lékař jakého znám.Je milý a záleží mu na lidech.Dokáže pomoct i poradit.Vřele doporučuju.Dáša

Doktor titlbach je velmi dobrý lékař.Probere s každým pacientem jeho problém,nehová se nadřazeně a dokáže pomoct tak aby se každý zase dostal do pohody.