Ordinace prakt.a interního lékaře
Harantova 1360, Písek

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

arogantní urážlivý a zajímá ho na všem co za to bude, šla jsem na kontrolní výtěr z krku jako spousta maminek, ty u jiných lékařů neplatili, mně se údajně musel podívat do krku a za to už je poplateček, dále má moooc rád dealery a jejich pozornosti, těm věnuje klidně hodinu v době ordinačních hodin, pacientovi 3 minuty a 2 minuty jen útočí jak si za choroby můžu sma protože dělám to a to, 90% jím vyjmenovaných věcí jsem nedělala, ale zeptat se je zbytečné on ví lépe než já jak žiju a jakou mám životosprávu

Zkušený lékař. Léta mne léčí a nemám důvod ke stížnostem. Do ordinace k němu chodí mnoho pacientů, kdy toto se po zavedení 30,-Kč poplatku poněkud zlepšilo - důchodci šetří. K shorauvedeným poznámkách o aroganci mohu říci, že tomuto nevěřím. Je pravda poněkud přepečlivý což nekdy zdržuje, ale vždy v zájmu pacienta. Policisté a hasiči mají u něj jakožto jejich závodního lékaře vyhrazenou jednu hodinu po začátku ordinace takže, kdo umí číst přijde později.

Chodim k panu doktorovi mnoho let a nemenil bych.jsem velice spokojen jak s jeho vystupovanim tak i s jeho odbornosti.Snazi se pri predepisovani leku najit takove na ktere se nedoplaci nebo castka doplatku je minimalni coz je pro lidi s mensim prijmem velice dulezite.

Nedoporučuji!!!

obětavý, má zkušenosti, příjemné vystupování

nejlepší doktor v okolí

S panem doktorem jsem dlouhodobě velice spokojená. Má příjemné vystupování, je ochotný, vše dobře vysvětlí a srozumitelně poučí. Je důsledný. Jako praktický lékař je opravdový profesionál. Rovněž zdravotní sestřička v jeho ordinaci je vždy velice příjemná, milá a ochotná. Spolu tvoří výborně sehraný pracovní tým.

Je náladový a často léčí sám choroby, které by měl léčit specialista. První hodina jeho ordinování je vždy jen pro Vyvolené - Policajti a Hasiči.