Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

S PANEM DOKTOREM MAM JEN TY NEJLEPSI ZKUSENOSTI ,ZACHRANIL MI SYNA KDYZ OSTATNI JEN DAVALI DIETY ,PRASKY,PAN DOKTOR MU POMOHL,ME TEZ PO URAZE,PAB DOKTOR V PLZNI MI JEN DAL LEKY NEOBTEZOVAL SE SONO KOLENE ANI JINA VYSETRENI ,AZ PAK PAK DOKTOR MI UDELAL SONO A ZJISTIL CO S TIM MAM..TAKZE JESTLI NEKDO POMLOUVA TAK JE TO JEN TIM ZE NEBYL U JINYCH LEKARU V TOMTO OBORU,PAN DOKTOR JE KAPACITA ,CHOVANI PRIJEMNE ,NECEKA SE U NEJ DLOUHO,PROSTE JE SPICKOVEK

PAN DOKTOR ŠPETA JE KAPACITA.JE TO ČLOVĚK NA PRAVÉM MÍSTĚ.NECHALA JSEM SI U NĚJ NĚKOLIKRÁT ODSTRANOVAT CHIRURGICKY ZNAMÉNKA.VŘELÝ PŘÍSTUP,VYŠETŘENÍ NETRVÁ DLOUHO.S TÍMTO DOKTOREM JSEM VELICE SPOKOJENA.CO ČLOVĚK TO NÁZOR.JÁ SI STĚŽOVAT NEMŮŽU!

Je prostě dobrej no nejlepší

Pan doktor je vážně fajn, jako chirurg i člověk. Kdo má zapotřebí dělat drby, ať si poslouží..... :-D (jak zvláštní, kolik anonymů ....). Opravdu je nutné, psát tyto SCIFI historky
S pozdravem Radek B.

Nejlepší doktor!!!

Při práci s rozbrušovačkou mi vlétla štěpina do oka. Jen panu doktorovi vděčím za záchranu oka,které je dnes opět zcela v pořádku!!:-D

Vynikající lékař s velice lidským přístupem k pacientovi.

Nejhorší doktor, u jakého jsem byla... Pacienta snad ani nestihne pořádně ošetřit, když je u něj jen asi tak 2minuty... Až po týdnu, kdy jsem šla na kontrolu, mi řekl, že jsem nemám prst naražený, ale zlomený. Třeba to bude tim, že se ani neobtěžoval podívat se na RTG ;)

Pana doktora Špetu znám už dlouho, vždy mi pomohl. Předchozím pomluvám nerozumím. Vyšetření je rychlé, ale pečlivé, nikde dlouho nečekáte a v případě potřeby vás pošle na specializované pracoviště, mohu jen doporučit.