Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

S PANEM DOKTOREM MAM JEN TY NEJLEPSI ZKUSENOSTI ,ZACHRANIL MI SYNA KDYZ OSTATNI JEN DAVALI DIETY ,PRASKY,PAN DOKTOR MU POMOHL,ME TEZ PO URAZE,PAB DOKTOR V PLZNI MI JEN DAL LEKY NEOBTEZOVAL SE SONO KOLENE ANI JINA VYSETRENI ,AZ PAK PAK DOKTOR MI UDELAL SONO A ZJISTIL CO S TIM MAM..TAKZE JESTLI NEKDO POMLOUVA TAK JE TO JEN TIM ZE NEBYL U JINYCH LEKARU V TOMTO OBORU,PAN DOKTOR JE KAPACITA ,CHOVANI PRIJEMNE ,NECEKA SE U NEJ DLOUHO,PROSTE JE SPICKOVEK


Ověřeny pacient

PAN DOKTOR ŠPETA JE KAPACITA.JE TO ČLOVĚK NA PRAVÉM MÍSTĚ.NECHALA JSEM SI U NĚJ NĚKOLIKRÁT ODSTRANOVAT CHIRURGICKY ZNAMÉNKA.VŘELÝ PŘÍSTUP,VYŠETŘENÍ NETRVÁ DLOUHO.S TÍMTO DOKTOREM JSEM VELICE SPOKOJENA.CO ČLOVĚK TO NÁZOR.JÁ SI STĚŽOVAT NEMŮŽU!


Ověřeny pacient

Je prostě dobrej no nejlepší


Pan doktor je vážně fajn, jako chirurg i člověk. Kdo má zapotřebí dělat drby, ať si poslouží..... :-D (jak zvláštní, kolik anonymů ....). Opravdu je nutné, psát tyto SCIFI historky
S pozdravem Radek B.


K

Nejlepší doktor!!!


V

Při práci s rozbrušovačkou mi vlétla štěpina do oka. Jen panu doktorovi vděčím za záchranu oka,které je dnes opět zcela v pořádku!!:-D


Š

Vynikající lékař s velice lidským přístupem k pacientovi.


P

Nejhorší doktor, u jakého jsem byla... Pacienta snad ani nestihne pořádně ošetřit, když je u něj jen asi tak 2minuty... Až po týdnu, kdy jsem šla na kontrolu, mi řekl, že jsem nemám prst naražený, ale zlomený. Třeba to bude tim, že se ani neobtěžoval podívat se na RTG ;)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Pana doktora Špetu znám už dlouho, vždy mi pomohl. Předchozím pomluvám nerozumím. Vyšetření je rychlé, ale pečlivé, nikde dlouho nečekáte a v případě potřeby vás pošle na specializované pracoviště, mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti