Adresa

Sokolská tř. 49, Ostrava
Odborný lékař diabetologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient

Chodím k Dr. Šmídovi velmi dlouho. Velmí dobrý diagnostik. To, že se mnou probere zdravotní problém mi vůbec nevadí.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je mým ošetřujícím lékařem již 20 let. Při vyšetření je velice pečlivý a nepodceňuje žádný příznak nemoci. Několikrát se stalo, že mi diagnostikoval nemoc, kterou ostatní lékaři přehlédli. O to víc mě mrzí negativní hodnocení z r. 2008, které dotyčný neměl odvahu ani podepsat a zneužil moje jméno. Ten bezprecedentní zbabělý čin zásadně odsuzuji. Panu doktorovi přeji jen vše dobré.


pan doktor je velice příjemný člověk, korektní k pacientům,odborník.Chodím k němu s diabetem již deset roků, jen jednu výtku: příliš dlouhé čekání, myslím, že je to ve špatné organizaci objednvání pacientů.Ze zkušeností z vlastní rodiny vím, že jinde doktor objednává na příslušnou hodinu a taky je pacient odbaven. Žádné vysedávání v čekárně. čekání na lékařské vyšetření i tři hodiny je v dnešní době snad příliš


V

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je mým praktickým lékařem 6 let. Vždy mi dobře poradil a pomohl. Je pravdou, že zde strávíte dosti času (i když od zavedení regulačního poplatku se počet "drben" zredukoval), ale je to tím, že pan doktor se snaží z pacientů dostat co nejpodrobnější informace, aby mohl určit nejlepší léčbu. Na diabetes se neléčím, tak nemohu soudit, ale jako praktického lékaře doporučuji. A co se týká zdravotní sestry, když vidí, že Vám není nejlépe, tak je super i ona a vezme Vás přednostně.


L

Pan doktor více hovoří, než by se věnoval samotnému problému. Jako praktický lékař-ztráta času. A to podstatná - čekací doma 3,5 hodiny běžně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Jsem v péči pana doktora mnoho let. Trpím diabetem již od 4 let. Musím zde pana doktora jen chválit. Přešla jsem k němu od dětského diabetologa a to byla katastrofa. Jen by mohl být více informován o novinkách v léčbě pro mladé či mladší diabetiky. Léčí mne také jako praktik a zde vždy přesně určil či měl podezření na diagnózu (poslal mě tam kam měl).


J

Velmi dobrý lékař, perfektně stanoví diagnózu. Jen sestra je arogantní a nekompetentní.


Můžu jen doporičit!!!!!!!!!!!!


B

Moc hodny


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti