Adresa

Odborný lékař diabetologie
Sokolská tř. 49, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Chodím k Dr. Šmídovi velmi dlouho. Velmí dobrý diagnostik. To, že se mnou probere zdravotní problém mi vůbec nevadí.

R
Ověřený profil

Pan doktor je mým ošetřujícím lékařem již 20 let. Při vyšetření je velice pečlivý a nepodceňuje žádný příznak nemoci. Několikrát se stalo, že mi diagnostikoval nemoc, kterou ostatní lékaři přehlédli. O to víc mě mrzí negativní hodnocení z r. 2008, které dotyčný neměl odvahu ani podepsat a zneužil moje jméno. Ten bezprecedentní zbabělý čin zásadně odsuzuji. Panu doktorovi přeji jen vše dobré.

pan doktor je velice příjemný člověk, korektní k pacientům,odborník.Chodím k němu s diabetem již deset roků, jen jednu výtku: příliš dlouhé čekání, myslím, že je to ve špatné organizaci objednvání pacientů.Ze zkušeností z vlastní rodiny vím, že jinde doktor objednává na příslušnou hodinu a taky je pacient odbaven. Žádné vysedávání v čekárně. čekání na lékařské vyšetření i tři hodiny je v dnešní době snad příliš


V

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je mým praktickým lékařem 6 let. Vždy mi dobře poradil a pomohl. Je pravdou, že zde strávíte dosti času (i když od zavedení regulačního poplatku se počet "drben" zredukoval), ale je to tím, že pan doktor se snaží z pacientů dostat co nejpodrobnější informace, aby mohl určit nejlepší léčbu. Na diabetes se neléčím, tak nemohu soudit, ale jako praktického lékaře doporučuji. A co se týká zdravotní sestry, když vidí, že Vám není nejlépe, tak je super i ona a vezme Vás přednostně.


L

Pan doktor více hovoří, než by se věnoval samotnému problému. Jako praktický lékař-ztráta času. A to podstatná - čekací doma 3,5 hodiny běžně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Jsem v péči pana doktora mnoho let. Trpím diabetem již od 4 let. Musím zde pana doktora jen chválit. Přešla jsem k němu od dětského diabetologa a to byla katastrofa. Jen by mohl být více informován o novinkách v léčbě pro mladé či mladší diabetiky. Léčí mne také jako praktik a zde vždy přesně určil či měl podezření na diagnózu (poslal mě tam kam měl).


J

Velmi dobrý lékař, perfektně stanoví diagnózu. Jen sestra je arogantní a nekompetentní.


Můžu jen doporičit!!!!!!!!!!!!


B

Moc hodny


Došlo k chybě, zkuste to znovu