Sam. ordinace PL pro dospělé
Hlavsova 51, Vamberk

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Jednoduše řečeno pan doktor Jan Škrada je skvělý lékař a správný člověk na pravém místě! S neuvěřitelnou lidskostí, obětavostí a profesionalitou poskytuje svým pacietům péči a pomoc za každé situace, dokáže účinně pomoc, velmi dobře poradit i v případech, kdy ostatní lékaři selhávají, což "kloubouk dolů" před takovým "Panem Doktorem". Z vlastní zkušenosti mohu po všech stránkách všem jen vřele doporučit užasného člověka a svěklého lékaře pana doktora Škardu. Takových lidských bytostí jako je on, je na tomto světe už velmi málo.

Úplně bez námitek. :)

Dobrý den jsem z Vamberka je mi 39let málo kdy jsem chodila k lékaři vždy jsem se léčíla sama samé bylinky ale to nejde věčně pak ale začali zdravotní problémy a byla jsem ráda že jsem navštívila pana doktora který začal hned s léčbou je moc ochotný laskaví a hlavně ví jak pomoc.Jako lékař je špičkoví moc si ho vážím i má rodina.Je to nejlepší lékař na světě doporučují ho všem.A sestřička ted ta nová je moc laskavá hodná pracovitá NADHERA SPOKOJENOST.

spogin

S panem doktorem Škardou mám jen dobré zkušenosti.Tím, jakým způsobem hovoří s pacienty, je chápavý a snaží se pomoci, myslím dává dost jasně najevo, že je to dobrý člověk. Nikdy jsem nezažila, že by se k někomu choval špatně. Ba naopak vždy podá ruku a přeje mnoho štěstí nebo i jen hezký den. Tak málo stačí. Také se mi nikdy nestalo, že bych tvrdla dvě a více hodin v čekárně, ajko u paní doktorky Mihulkové, což byl fakt děs. A jak už tady někdo psal - v PC má napsané veškeré záznamy, zprávy, kontroly atd. Tak je asi normální, že Vás poslouchá a zároveň sleduje, co se dělo naposled, prevenci atd. S jakýmkoli problémem přijdu, tak mne vždy vyšetří a hledá nejlepší řešení. Tento pan doktor má v sobě pořádný kus lidskosti, né jako spousta jiných, kteří nás berou jako stádo krav. Takže já mohu jen doporučit a sama bych neměnila.

Největší klad: u něj se v čekárně nečeká, jako u jiných. Nevykecává se, při větších trablích posílá ke specialistům. Tím se také "kryje", že nic nezkazí. Nikdy jsem s ním neměl špatnou zkušenost.

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Jeho odbornost, přátelský přistup a zkušenosti mě garantují tu nejlepší možnou péči o mé zdraví. Velmi příjemná je i zdravotní sestra.

Pana dokrora Škardu navštěvuji mnoho let.Převzal pacienty po MUDr.Bachmanovi.Vždy jsem byl s jeho přístupem a ochotou spokojen.Nikdy jsem neměl sebemenší problém.Děkuji jemu i milé sestře.

Nevím, nevím, nějak se to všechno Redakci vymklo z rukou. Počítal jsem že pacient ohodnotí svého lékaře, napíše poznámku (kladnou mebo zápornou) a pod svoje ohodnocení se také řádně podepíše. Bohužel vše je jinak.
Světe div se, pan doktor Škarda se od počítače zvedl prohlédl mě a zájímal se o moje zdraví víc než se zajímám sám. Velmi dobře rozumí i počítači kde má veškeré poznámky o nášem zdraví.
Co přát si více, než mít tak dobrého lékaře a ochotnou zdravotní sestru pani Velískovou.
Proto zase hodnotím - Velmi dobrý.

Doktor, který se při vyšetření ani nezvedne od počítače moc velký odborník není.