Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Hlavsova 51, Vamberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Jednoduše řečeno pan doktor Jan Škrada je skvělý lékař a správný člověk na pravém místě! S neuvěřitelnou lidskostí, obětavostí a profesionalitou poskytuje svým pacietům péči a pomoc za každé situace, dokáže účinně pomoc, velmi dobře poradit i v případech, kdy ostatní lékaři selhávají, což "kloubouk dolů" před takovým "Panem Doktorem". Z vlastní zkušenosti mohu po všech stránkách všem jen vřele doporučit užasného člověka a svěklého lékaře pana doktora Škardu. Takových lidských bytostí jako je on, je na tomto světe už velmi málo.

S
Ověřený profil

Úplně bez námitek. :)

S
Ověřený profil

Dobrý den jsem z Vamberka je mi 39let málo kdy jsem chodila k lékaři vždy jsem se léčíla sama samé bylinky ale to nejde věčně pak ale začali zdravotní problémy a byla jsem ráda že jsem navštívila pana doktora který začal hned s léčbou je moc ochotný laskaví a hlavně ví jak pomoc.Jako lékař je špičkoví moc si ho vážím i má rodina.Je to nejlepší lékař na světě doporučují ho všem.A sestřička ted ta nová je moc laskavá hodná pracovitá NADHERA SPOKOJENOST.

Ověřený profil

spogin

Ověřený profil

S panem doktorem Škardou mám jen dobré zkušenosti.Tím, jakým způsobem hovoří s pacienty, je chápavý a snaží se pomoci, myslím dává dost jasně najevo, že je to dobrý člověk. Nikdy jsem nezažila, že by se k někomu choval špatně. Ba naopak vždy podá ruku a přeje mnoho štěstí nebo i jen hezký den. Tak málo stačí. Také se mi nikdy nestalo, že bych tvrdla dvě a více hodin v čekárně, ajko u paní doktorky Mihulkové, což byl fakt děs. A jak už tady někdo psal - v PC má napsané veškeré záznamy, zprávy, kontroly atd. Tak je asi normální, že Vás poslouchá a zároveň sleduje, co se dělo naposled, prevenci atd. S jakýmkoli problémem přijdu, tak mne vždy vyšetří a hledá nejlepší řešení. Tento pan doktor má v sobě pořádný kus lidskosti, né jako spousta jiných, kteří nás berou jako stádo krav. Takže já mohu jen doporučit a sama bych neměnila.

Největší klad: u něj se v čekárně nečeká, jako u jiných. Nevykecává se, při větších trablích posílá ke specialistům. Tím se také "kryje", že nic nezkazí. Nikdy jsem s ním neměl špatnou zkušenost.

P
Ověřený profil

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Jeho odbornost, přátelský přistup a zkušenosti mě garantují tu nejlepší možnou péči o mé zdraví. Velmi příjemná je i zdravotní sestra.

R

Pana dokrora Škardu navštěvuji mnoho let.Převzal pacienty po MUDr.Bachmanovi.Vždy jsem byl s jeho přístupem a ochotou spokojen.Nikdy jsem neměl sebemenší problém.Děkuji jemu i milé sestře.

K

Nevím, nevím, nějak se to všechno Redakci vymklo z rukou. Počítal jsem že pacient ohodnotí svého lékaře, napíše poznámku (kladnou mebo zápornou) a pod svoje ohodnocení se také řádně podepíše. Bohužel vše je jinak.
Světe div se, pan doktor Škarda se od počítače zvedl prohlédl mě a zájímal se o moje zdraví víc než se zajímám sám. Velmi dobře rozumí i počítači kde má veškeré poznámky o nášem zdraví.
Co přát si více, než mít tak dobrého lékaře a ochotnou zdravotní sestru pani Velískovou.
Proto zase hodnotím - Velmi dobrý.

T

Doktor, který se při vyšetření ani nezvedne od počítače moc velký odborník není.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti