MVDr. Jan Šíma

Uložit

Veterinář Více

5 názor

Uložit


Adresa

VETERINÁRNÍ OŠETŘOVNA - MVDr. VLÁŠEK A MVDr. ŠÍMA
Krynická 489/4, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: VETERINÁRNÍ OŠETŘOVNA - MVDr. VLÁŠEK A MVDr. ŠÍMA Jiný

Chodíme k panu doktorovi docela dlouho, velká spokojenost, ochota vysvětlit co je za problém, přístup doktora i sestřičky vždy skvělý. Každá návštěva, kterou jsme absolvovali a následná léčba okamžitě zabrala.

Ověřený profil

chodime k panu doktorovy šimovy terve rok... ale jsme velice spokojeni snazi se vzdy pro pejska udelat vse co je v jeho silach... srasne nasemu pejskovi pomaha...

mame krizence ceskoslovenskeho vlcaka a zlateho retrivra a loni v lete mel zlomene tri prstiky na predni pacce a pak doktor udelal vse proto aby se nozicka uzdravila ale ted nas ceka operace ale s tou se dalo pocitat, proste dela vse pro to aby zvire ktere osetruje odeslo z ordinace nejlepe zdrave jako rybka... :D

T
Ověřený profil

chodíme k p.doktorovi s naší bulteriérkou a jsme moc spokojení s přístupem ke zvířeti i k nám, velmi citlivé a příjemné vystupování. samozřejmě musim pochválit i sestřičku, taky super ;)


E
Ověřený profil

Výborný pan doktor, který se nebojí ani tak obávané koule chlupů, jíž je můj kocour. Sestřička přežila již dvě pokousání a vzala to s humorem, kocour se vždy vrací sice naštvaný, ale zato zdravý.


Ověřený profil

Jsme moc spokojení. Chodíme k panu doktorovi s naší kočičkou několik let. Vždy nás vyslechne, poradí. Má příjemné vystupování, dobrý a citlivý přístup k pacientům i jejich páníčkům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti