Jan Schön, onkolog Zlín

MUDr. Jan Schön

Uložit

Onkolog, Diagnostik Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

K doktoru Schonovi jsem začala chodit asi před deseti lety na prevenci (sono prsou). Zpočátku vyšetřoval celkem důkladně, ale každou návštěvou bylo vyšetření odbytější. Při poslední prevenci přejel po mých prsou jen 1x, na monitor se ani nepodíval a zabrčel, že jsem v pořádku. Tohle vyšetření ale v pořádku rozhodně nebylo! Bylo děsně odfláknuté!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Pan doktor
je ochotný vždy pomoci,k pacientkám je vstřícný a citlivě vyšetří,poradí.Děkuji za vyšetření.


M
Ověřeny pacient

Doba, kdy tento lékař patřil k dobrým doktorům zřejmě pomynula, nechal mě téměř rok s diagnozou adenoza 3. stupně bez operace, tuto mi 2x odsunul, chodila jsem co 3 měsíce k objednání na tuto operaci, bohužel naposled to byla již rakovina, což je další stupeň po adenoze. V Brně jsem dostala za doktora ještě vyhubováno, proč se mnou takovou dobu nic nedělal, jeho komentář k mé diagnoze zněl " Nebojte to přežijete", nevím, kam se vytratila etika, nevím, proč si takovýto lékaři stěžují na chování svých pacientů k nim samým, ale tento lékař by se měl nad sebou zamyslet a odejít zavčasu, protože co tak slyším kolem nadělá víc škody než užitku. Pokud si chcete zachovat pevně zdraví a hlavně včasnou léčbu najděte si jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Pacienta se neptá a ani ho nepustí ke slovu., aby mohl vysvětlit, co ho trápí nebo z čeho má obavy. Na dotazy neodpovídá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je velmi zvláštní, je pravda, že na dotaz mi odpověděl tak, že to slyšela celá čekárna, a tak se ho už raději na nic neptám. Na mamograf posílá do Otrokovic. Slyšela jsem, že se snad pohádal s provozovatelem mamografu na poliklinice ve Zlíně, čemuž bych i vzhledem k jeho povaze, věřila. Jako onkolog prsu je ale velmi dobrý, s dlouholetou praxí. Takže doporučuji.


Já i moje dvě kolegyně jsme byly velmi spokojeny s vyšetřením pana doktora.Můžeme určitě dále doporučit ostatním ženám.


Je opravdu moc dobrý lékař...určitě doporučuji všem ženám.


Chodím k němu 20 let, vždycky mě vyšetřil, napsat záznam z vyšetření, o ničem se se mnou nebavil a šla jsem. Dnes jsem na něj měla poprvé 2 dotazy, ale se zlou jsem se potázala. Otázkou, proč mám jet do Otrokovic na mamograf, když je o poschodí níž a druhý naproti přes cestu na jednatřicítce, jsem ho vysloveně vytočila. Na otázku, jestli by mi mohl zakázat hormonální substituční léčbu (čímž jsem myslela, jestli v prsu našel něco, co by ji kontraindikovalo) na mně začal vřískat, že on mi nic zakazovat nemůže a já můžu klidně skákat po hlavě z balkónu. Zvažuji, že si najdu jiného doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


MOJE ZKUŠENOST: Příjemný, citlivý, důkladný a hlavně vše šlo velmi rychle - nic neponechal náhodě - já jemu mnohokráte děkuji a všem doporučuji. Léčí i mou matku již 15 let a jeho přístup je lidský.


Je to citlivý člověk,... řadě lidí zachránil život, ale jak už to u medicíny bývá, ne každý přijde včas a ne každý lze vyléčit,...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti