třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Doba, kdy tento lékař patřil k dobrým doktorům zřejmě pomynula, nechal mě téměř rok s diagnozou adenoza 3. stupně bez operace, tuto mi 2x odsunul, chodila jsem co 3 měsíce k objednání na tuto operaci, bohužel naposled to byla již rakovina, což je další stupeň po adenoze. V Brně jsem dostala za doktora ještě vyhubováno, proč se mnou takovou dobu nic nedělal, jeho komentář k mé diagnoze zněl " Nebojte to přežijete", nevím, kam se vytratila etika, nevím, proč si takovýto lékaři stěžují na chování svých pacientů k nim samým, ale tento lékař by se měl nad sebou zamyslet a odejít zavčasu, protože co tak slyším kolem nadělá víc škody než užitku. Pokud si chcete zachovat pevně zdraví a hlavně včasnou léčbu najděte si jiného lékaře.

Pacienta se neptá a ani ho nepustí ke slovu., aby mohl vysvětlit, co ho trápí nebo z čeho má obavy. Na dotazy neodpovídá.

Pan doktor je velmi zvláštní, je pravda, že na dotaz mi odpověděl tak, že to slyšela celá čekárna, a tak se ho už raději na nic neptám. Na mamograf posílá do Otrokovic. Slyšela jsem, že se snad pohádal s provozovatelem mamografu na poliklinice ve Zlíně, čemuž bych i vzhledem k jeho povaze, věřila. Jako onkolog prsu je ale velmi dobrý, s dlouholetou praxí. Takže doporučuji.

Já i moje dvě kolegyně jsme byly velmi spokojeny s vyšetřením pana doktora.Můžeme určitě dále doporučit ostatním ženám.

Je opravdu moc dobrý lékař...určitě doporučuji všem ženám.

Chodím k němu 20 let, vždycky mě vyšetřil, napsat záznam z vyšetření, o ničem se se mnou nebavil a šla jsem. Dnes jsem na něj měla poprvé 2 dotazy, ale se zlou jsem se potázala. Otázkou, proč mám jet do Otrokovic na mamograf, když je o poschodí níž a druhý naproti přes cestu na jednatřicítce, jsem ho vysloveně vytočila. Na otázku, jestli by mi mohl zakázat hormonální substituční léčbu (čímž jsem myslela, jestli v prsu našel něco, co by ji kontraindikovalo) na mně začal vřískat, že on mi nic zakazovat nemůže a já můžu klidně skákat po hlavě z balkónu. Zvažuji, že si najdu jiného doktora.

MOJE ZKUŠENOST: Příjemný, citlivý, důkladný a hlavně vše šlo velmi rychle - nic neponechal náhodě - já jemu mnohokráte děkuji a všem doporučuji. Léčí i mou matku již 15 let a jeho přístup je lidský.

Je to citlivý člověk,... řadě lidí zachránil život, ale jak už to u medicíny bývá, ne každý přijde včas a ne každý lze vyléčit,...

Je to špičkový diagnostik, který pomohl celé řadě pacientek.