Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Hotovost, Revolut, Bankovní převod

Balzacova 1188/6, Havířov
Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí

Hotovost, Revolut, Bankovní převod

Dopravně-psychologické vyšetření • 2 500 Kč

Psychologické vyšetření

Dopravně psychologické vyšetření • 2 200 Kč

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Jih, Ostrava-Zabřeh

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Psycholog, KBT psychoterapeut a dopravní psycholog. V ambulanci poskytuji psychoterapii a diagnostiku dospělých a dětí od 6ti let. Zaměřuji se na dep...

• Deprese
  • Fobie
  • Úzkosti

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2 200 Kč

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Zabřeh

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Zabřeh

Názory

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

S panem Mgr. Pisakem mám osobně skvělou zkušenost a můžu jej všem vřele doporučit. Vždy mě pozorně vyslechne a dokáže mi přiléhavě poradit. Díky terapiím, které jsem u něj dosud absolvovala, se podstatně zlepšil nejen můj celkový psychický stav, ale v konečném důsledku i osobní a profesní život. Mé problémy nikdy nezlehčoval, ba naopak k nim vždy přistupoval velmi citlivě a snažil se je se mnou efektivně řešit. Bezpochyby jej lze podle mého názoru označit za velkého profesionála, člověka s velmi lidským přístupem a zápalem pro svou práci.

Umístění: Dopravní psycholog - Mgr. Jan Pisak psychoterapie

K panu psychologovi jsem chodila několik let zpátky a jeho služby mě zklamaly. Bohužel, mi neustále rušil či přesouval schůzky. Poté mi i přišlo, že můj problém nebral tolik vážně. Což snad takhle nebylo, ale takový pocit jsem z toho měla. Po terapiích jsem neviděla žádné zlepšení.

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

Přišla jsem do ordinace pana magistra Pisanka ve velice těžkém psychickem stavu a ve složité životní situaci.Pan Pisák zkušeně zhodnotil a pochopil, mou složitou situaci a snažil se mi citlivě a zkušeně pomoci. Po mnoha sezenich v ordinaci,s jeho empatockym přístupem ke mě,jako pacientce, jsem svou těžkou životní situaci i svůj psychický stav zvládla.Nebyla to lehká cesta, měla jsem však u sebe, velkého pomocníka v osobě pana magistra. Dostala jsem se zase do pohody a dostala jjsem znovu chuť žít. S chutí do života přišla i chuť pracovat a komunikovat s dalšími lidmi. To hlavně díky přístupu a empatickým pohovorům s panem Pisákem.Naučil mě vážit si sama sebe a být člověkem, který má radost ze života.Za jeho péči mu moc děkuji a ráda se za ním budu vracet. Dnes se s ním ráda dělím i o radostné a příjemné zážitky. Je skvělý psycholog a citlivý člověk a nadhledem.

Dobrý den,
děkuji za pozitivní zhodnocení mé práce, těší mě, že jsem vám pomohl a jsem rád, že má práce má smysl. Přeji hodně štěstí v budoucnu.

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

Pan magistr mě poznal jako člověka s nízkou sebedůvěrou a s ní souvisejícími problémy, které mi ztěžovaly život. Vhodně volenými otázkami, názornými příběhy a praktickými cvičeními na našich sezeních spolu s doporučením kvalitní literatury mi dokázal, jak je důležité postupně změnit své dosavadní myšlení a chování. Hned po prvních dílčích úspěších jsem uvěřil pozitivnímu přínosu terapie a s využitím všech poznatků jsem na sobě aktivně začal pracovat.

Můžu pana magistra jedině doporučit. Je velice podnětný, motivující, co je rovněž důležité - také velmi sympatický. Pokud pacient prokáže též aktivní přístup k terapii, věřím, že zdárný výsledek se dostaví.

Dobrý den,
jsem opravdu moc rád, jak jste si dokázal změnit život podle vašich představ. A těší mě, že jsem vám k tomu mohl pomoci.

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

Pan magistr se zameruje na KBT psychoterapii, ktera je dobra pouze pro urcite spektrum poruch a problemu. Dochazel jsem k nemu nekolik mesicu a nedokazal mi pomoci. Pokud mate treba depresivni stavy, nebo si potrebujete v hlave udelat poradek, doporucuji jineho psychologa. Pro lecbu strachu bude asi idealni. Povedlo se mi najit jineho psychologa, u ktereho jsem spokojen, a nyni vidim, jak dulezite je prijit na priciny meho chovani a nalady, na coz se KBT nezameruje. Vrcholem pak bylo, kdyz pan Pisak bagatelizoval moje akutni problemy, ktere se i pres nekolikamesicni terapii objevily. Terapii hodnotim jako ztraceny cas, bohuzel mi to nic nedalo.

Mgr. Jan Pisak

Jsem moc rád, že jste našel někoho kdo Vám vyhovuje a hlavně kdo vám pomohl. A zároveň mě mrzí pokud jsem vám nedokázal pomoci. Vždy se o to snažím. KBT je hodně o spolupráci, funguje velmi dobře, když je spolupráce na obou stranách, i na deprese. Ale každému vyhovuje různý způsob terapie a to je v pořádku. Přeji hodně štěstí v životě a nejlépe abyste už psychology nepotřeboval;)

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

Nevím jak blíže popsat pocit z pana psychologa, ale vím nastoprocent, že díky němu se mi zmírnil strach z čehokoliv, dodnes na sebe aplikuju vystavení se problému a v myšlenkách si projet danou situaci až do konce. Tímto bych chtěla zejména panu Pisakovi poděkovat za trpělivost a za sezení na které jsem se těšila. P.S. a už mám práci která mě nesmírně baví a je to právo představte si to! :)

V průběhu mého dětství se začaly rozvíjet různé strachy z uzavřených prostorů, z velkých davů atd. Vždy se to dalo zvládat, až se to jednou velmi rychle zhoršilo během velkého stresového období. V ten moment jsem vyhledal odbornou pomoc pana Mgr. Jana Pisáka.

Své obtíže jsem mu vylíčil a on si na mě našel čas a schůzka proběhla brzy.

Co se mi už od začátku na panu Pisákovi líbilo, bylo to, že byl velmi milý, vstřícný, otevřený a měl pro vše pochopení.
Vždy mě vyslechl a poradil jak se sebou pracovat, jak se chovat ve vypjatých a pro mě stresujících situacích a jak je zvládat.

Chce to samozřejmě čas, ale postupně se vše lepšilo a nakonec, po přibližně roční terapii jsem na tom daleko lépe - naše sezení mi nejen pomohlo s agorafobií, ale dodalo mi i sebevědomí i návod, jak v životě "správně" přemýšlet.

Pokud máte nějaký problém, určitě se neostýchejte před ním o čemkoliv mluvit nebo se svěřit, nebude Vás soudit ale opravdu se bude snažit Vám pomoci.

A proto pana Mgr. Jana Pisáka určitě vřele doporučuji.

Mgr. Jan Pisak

Jsem moc rád, že jsem Vám pomohl a že jste spokojen. Přeji hodně štěstí do budoucna!

Doporučuji. Velmi sympatický, mladý pan doktor. Po sedmi návštěvách je ze mě daleko spokojenější člověk. Díky němu jsem si spoustu věcí dokázala srovnat v hlavě. Děkuji děkuji děkuji :)

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za Váš názor, jsem moc rád, že se Vám daří a přeji Vám, ať je to tak i nadále.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Líbí se mi objednávání přes internet.A při první návštěvě jsem byla spokojená s přístupem lékaře.Jediná nevýhoda nemá smlouvu se všemi pojišťovny.

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za pozitivní hodnocení.

Velmi příjemné jednání, vyšel mi s termínem a časem vyšetření přesně jak jsem potřeboval. A hlavně, je nejlevnější co jsem v Prostějově našel :)

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za kladné hodnocení, jsem rád, že jsem Vám mohl vyjít vstříc, dle Vašich požadavků. (Jenom na okraj - aktuálně se již nenacházím v Prostějově, ale nyní sídlím v Ostravě a Havířově)

• Deprese
  • Fobie