Psycholog, Psychoterapeut Více

Havířov, Frýdek-Místek, Ostrava-Zabřeh , Český Těšín 4 adresa

Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí

Dopravně-psychologické vyšetření • 2 500 Kč

Psychologické vyšetření

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Jih, Ostrava-Zabřeh

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Zabřeh

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Zabřeh

Dopravní psychologie Ostrava

Psycholog, KBT psychoterapeut a dopravní psycholog. V ambulanci poskytuji psychoterapii a diagnostiku dospělých a dětí. Zaměřuji se na deprese, úzkos...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Fobie
  • Úzkosti
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Dopravní psychologie, psychoterapie, Frýdek - Místek psychoterapie

Navštívila jsem pana psychologa z důvodu můj život limitující klaustrofobie. Rozhodla jsem se s tímto stavem něco udělat a za pomoci pana Pisaka, který mi to v hlavě "přenastavil", se můj život zkvalitnil, fobie jsem o dost zmírnila. Mockrát děkuji a vřele doporučuji všem, kteří se nechtějí nechat limitovat nějakou svou fobií.

Mgr. Jan Pisak

Děkuji a jsem moc rád, že se Vám žije svobodněji.

Velice dobrý psycholog, umí vše podrobně vysvětlit a hlavně vnitřně uklidnit, profesionál. Škoda jen, že cenově není dostupný pro každého. A kvůli ceny pro mě není možné pokračovat v psychoterapii :-(.

Mgr. Jan Pisak

Dobrý den, to mě opravdu mrzí. V těchto případech je možné využít příspěvek zdravotní pojišťovny VZP (111) a ČPZP (205). VZP přispívá 5000 Kč a ČPZP 2500 Kč. Ostatní pojišťovny se snad brzy také přidají. Pro bližší informace ohledně příspěvku mě můžete kontaktovat.

Umístění: Dopravní psychologie Ostrava Jiný

Potřeboval jsem pomoct ,abych se zlepšil v pozornosti a postřehů pro přijetí do služebního poměru .Pan Pisak mě za dvě hodiny připravil tak,že výsledky jsem měl nadprůměrné!Vřele ho doporučuji

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za kladné hodnocení, rád jsem pomohl.

Umístění: Dopravní psychologie, psychoterapie, Frýdek - Místek psychoterapie

Skvělý psycholog, velmi mi pomohl v těžkém období a nyní díky němu vedu mnohem spokojenější život. Doporučuji!

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za kladné hodnocení, mám radost, když vím, že se vám daří lépe:)

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

S panem Mgr. Pisakem mám osobně skvělou zkušenost a můžu jej všem vřele doporučit. Vždy mě pozorně vyslechne a dokáže mi přiléhavě poradit. Díky terapiím, které jsem u něj dosud absolvovala, se podstatně zlepšil nejen můj celkový psychický stav, ale v konečném důsledku i osobní a profesní život. Mé problémy nikdy nezlehčoval, ba naopak k nim vždy přistupoval velmi citlivě a snažil se je se mnou efektivně řešit. Bezpochyby jej lze podle mého názoru označit za velkého profesionála, člověka s velmi lidským přístupem a zápalem pro svou práci.

Mgr. Jan Pisak

Jsem moc rád, že jsem vám mohl takto pomoci. A děkuji za tak pozitivní slova, hezky se to poslouchá :-)

Umístění: Dopravní psycholog - Mgr. Jan Pisak psychoterapie

K panu psychologovi jsem chodila několik let zpátky a jeho služby mě zklamaly. Bohužel, mi neustále rušil či přesouval schůzky. Poté mi i přišlo, že můj problém nebral tolik vážně. Což snad takhle nebylo, ale takový pocit jsem z toho měla. Po terapiích jsem neviděla žádné zlepšení.

Mgr. Jan Pisak

Dobrý den, to mě mrzí, jaký jste z terapií měla pocit. Asi ještě více, že jste si na to vzpomněla i po několika letech. Schůzky ruším velmi nerad a myslím si, že velmi zřídka, ale např. v případě nemoci, není jiná možnost. Možná na Vás toto období zrovna vyšlo:-/

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

Přišla jsem do ordinace pana magistra Pisanka ve velice těžkém psychickem stavu a ve složité životní situaci.Pan Pisák zkušeně zhodnotil a pochopil, mou složitou situaci a snažil se mi citlivě a zkušeně pomoci. Po mnoha sezenich v ordinaci,s jeho empatockym přístupem ke mě,jako pacientce, jsem svou těžkou životní situaci i svůj psychický stav zvládla.Nebyla to lehká cesta, měla jsem však u sebe, velkého pomocníka v osobě pana magistra. Dostala jsem se zase do pohody a dostala jjsem znovu chuť žít. S chutí do života přišla i chuť pracovat a komunikovat s dalšími lidmi. To hlavně díky přístupu a empatickým pohovorům s panem Pisákem.Naučil mě vážit si sama sebe a být člověkem, který má radost ze života.Za jeho péči mu moc děkuji a ráda se za ním budu vracet. Dnes se s ním ráda dělím i o radostné a příjemné zážitky. Je skvělý psycholog a citlivý člověk a nadhledem.

Mgr. Jan Pisak

děkuji za pozitivní zhodnocení mé práce, těší mě, že jsem vám pomohl a jsem rád, že má práce má smysl. Přeji hodně štěstí v budoucnu.

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

Pan magistr mě poznal jako člověka s nízkou sebedůvěrou a s ní souvisejícími problémy, které mi ztěžovaly život. Vhodně volenými otázkami, názornými příběhy a praktickými cvičeními na našich sezeních spolu s doporučením kvalitní literatury mi dokázal, jak je důležité postupně změnit své dosavadní myšlení a chování. Hned po prvních dílčích úspěších jsem uvěřil pozitivnímu přínosu terapie a s využitím všech poznatků jsem na sobě aktivně začal pracovat.

Můžu pana magistra jedině doporučit. Je velice podnětný, motivující, co je rovněž důležité - také velmi sympatický. Pokud pacient prokáže též aktivní přístup k terapii, věřím, že zdárný výsledek se dostaví.

Mgr. Jan Pisak

jsem opravdu moc rád, jak jste si dokázal změnit život podle vašich představ. A těší mě, že jsem vám k tomu mohl pomoci.

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

Pan magistr se zameruje na KBT psychoterapii, ktera je dobra pouze pro urcite spektrum poruch a problemu. Dochazel jsem k nemu nekolik mesicu a nedokazal mi pomoci. Pokud mate treba depresivni stavy, nebo si potrebujete v hlave udelat poradek, doporucuji jineho psychologa. Pro lecbu strachu bude asi idealni. Povedlo se mi najit jineho psychologa, u ktereho jsem spokojen, a nyni vidim, jak dulezite je prijit na priciny meho chovani a nalady, na coz se KBT nezameruje. Vrcholem pak bylo, kdyz pan Pisak bagatelizoval moje akutni problemy, ktere se i pres nekolikamesicni terapii objevily. Terapii hodnotim jako ztraceny cas, bohuzel mi to nic nedalo.

Mgr. Jan Pisak

Jsem moc rád, že jste našel někoho kdo Vám vyhovuje a hlavně kdo vám pomohl. A zároveň mě mrzí pokud jsem vám nedokázal pomoci. Vždy se o to snažím. KBT je hodně o spolupráci, funguje velmi dobře, když je spolupráce na obou stranách, i na deprese. Ale každému vyhovuje různý způsob terapie a to je v pořádku. Přeji hodně štěstí v životě a nejlépe abyste už psychology nepotřeboval;)

Umístění: Dopravní psychologie, Ostrava psychoterapie

Nevím jak blíže popsat pocit z pana psychologa, ale vím nastoprocent, že díky němu se mi zmírnil strach z čehokoliv, dodnes na sebe aplikuju vystavení se problému a v myšlenkách si projet danou situaci až do konce. Tímto bych chtěla zejména panu Pisakovi poděkovat za trpělivost a za sezení na které jsem se těšila. P.S. a už mám práci která mě nesmírně baví a je to právo představte si to! :)

Mgr. Jan Pisak

Tak to mě moc těší, že jste si odnesla z terapií dovednosti, které pravidelně používáte. O to se vždy snažím, aby byl člověk nezávislý na terapeutovi a svůj život zvládal co nejvíce sám. A gratuluji k nové práci!;-)