Jan Pilch, zubař Český Těšín

MUDr. Jan Pilch

Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 605/1, Český Těšín
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Ikdyž jsem nebyla objednaná, měla jsem velké bolesti kvůli zánětu nervu, pan doktor mě ihned ten den vzal a velmi mi pomohl! Zjistil příčinu, poučil mě a bylo po bolesti. Výsledek úžasný! Pana Pilcha všem doporučuji, protože takových doktorů už je opravdu málo!!! Doktor je příjemný, klidný a vtipný :-)
Mockrát Vám děkuji a ANO - už budu chodit častěji na kontroly... :-)


B
Ověřeny pacient

Velmi příjemný doktor, dobrá práce, pečlivá, sestřička u něho rovněž. Byl jsem na dovolené, rozbolel zub. V Karolince měli dovolenou, zajel jsem tehdy ještě do Nového Hrozenkova, kde ordinoval. Byl jsem překvapený jeho přístupem a pak i výsledkem. Přestože jsem z Prahy, pak jsem ho měl několik let jako svého zubaře. Stačilo vždy o dovolené zajít, prohlédl, příp. něco opravil a měl jsem vystaráno. Po jeho zákrocích mi už vůbec zvuk vrtačky nenahání strach. Děkuji.


Po všech svých zkušenostech s neschopnými dentisty, mohu pana Pilcha naprosto a vřele doporučit!!! Než někoho jiného, radši žádného. Neměnila bych.


B

Lepší snad ani neexistuje. Navštěvuji tohoto pana zubaře už od 7 let a kdybych měla nastat situace, že bych musela navštěvovat jiného, tak k zubaře raději přestanu navštěvovat. Když jde o dodržení objednací doby, to mi je úplně jedno, radši si hodinu počkám než abych byla hned na řadě u jiného a potom trpěla. Nemám ani jedno proti. Chválím.


J

je to výborný lékař s úžasným přístupem k pacientůmaž na to, že nedodržuje objednací doby!!!


M

Výborný zubař. Mohu jen doporučit, i když mám takový dojem, že už má plno. Jsem moc spokojená, chodím k němu i se synem. Má k němu výborný, citlivý přístup. Zkrátka něco úplně jiného, než co si pamatuji z dětství u jihého pana zubaře...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti