Praktický zubní lékař
Komenského 605/1, Český Těšín

Ikdyž jsem nebyla objednaná, měla jsem velké bolesti kvůli zánětu nervu, pan doktor mě ihned ten den vzal a velmi mi pomohl! Zjistil příčinu, poučil mě a bylo po bolesti. Výsledek úžasný! Pana Pilcha všem doporučuji, protože takových doktorů už je opravdu málo!!! Doktor je příjemný, klidný a vtipný :-)
Mockrát Vám děkuji a ANO - už budu chodit častěji na kontroly... :-)

Velmi příjemný doktor, dobrá práce, pečlivá, sestřička u něho rovněž. Byl jsem na dovolené, rozbolel zub. V Karolince měli dovolenou, zajel jsem tehdy ještě do Nového Hrozenkova, kde ordinoval. Byl jsem překvapený jeho přístupem a pak i výsledkem. Přestože jsem z Prahy, pak jsem ho měl několik let jako svého zubaře. Stačilo vždy o dovolené zajít, prohlédl, příp. něco opravil a měl jsem vystaráno. Po jeho zákrocích mi už vůbec zvuk vrtačky nenahání strach. Děkuji.

Po všech svých zkušenostech s neschopnými dentisty, mohu pana Pilcha naprosto a vřele doporučit!!! Než někoho jiného, radši žádného. Neměnila bych.

Lepší snad ani neexistuje. Navštěvuji tohoto pana zubaře už od 7 let a kdybych měla nastat situace, že bych musela navštěvovat jiného, tak k zubaře raději přestanu navštěvovat. Když jde o dodržení objednací doby, to mi je úplně jedno, radši si hodinu počkám než abych byla hned na řadě u jiného a potom trpěla. Nemám ani jedno proti. Chválím.

je to výborný lékař s úžasným přístupem k pacientůmaž na to, že nedodržuje objednací doby!!!

Výborný zubař. Mohu jen doporučit, i když mám takový dojem, že už má plno. Jsem moc spokojená, chodím k němu i se synem. Má k němu výborný, citlivý přístup. Zkrátka něco úplně jiného, než co si pamatuji z dětství u jihého pana zubaře...