Jan Nytra, veterinář Ostrava

MVDr. Jan Nytra

Veterinář Více

24 názorů

Uložit


Adresa

Ukrajinská 1536/28, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Umístění: Ordinace Jiný

Výborný specialista. Ochotný, skvělý přístup ke zvířatům, perfektní vybavení ordinace. Naprosto doporučuji.


J
Umístění: Ordinace Jiný

My jsme velmi spokojeni, náš 3lety zakrslý králíček v 19h večer zničehonic začal tahat zadní nožky za sebou, třást se a být apatický. Dosud jsme navštěvovali jiného lékaře, Který už měl ale zavřeno a na telefon nereagoval. Zkusila jsem proto pana doktora a i přesto že měl ještě spoustu svých pacientů, řekl ať hned přijdeme.. Ve 21h večer nás ošetřil, ještě jsme párkrát přišli na kontrolu a podání dalších léků a naší Mii se daří výborně.. Kdyby nás tenkrát nevzal, je možné že už by jsme ji neměli...ceny mi v tomto případě nevadí, jsem ráda že je živá a zdravá a dostalo se se jí odborné péče.


B
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Jsme velice spokojeni. Dost mě mrzí některé názory na tuto kliniku a proto musím reagovat. Kdo se objedná nemusí čekat. Lidé, kteří opravdu milují své zvířecí kamarády neřeší kolik zaplatili za ošetření. Hlavní je zdraví zvířete a výsledné uzdravení. Já vždy s klidným srdcem a svědomím navštěvují tuto kliniku. Vím, že je nadstandardně vybavená, že jsou tam lékaři a sestry a že v případě komplikace by odvedli tu nejlepší práci. Všichni jsou profesionální a svou práci dělají s láskou a trpělivostí. Také mají můj veliký obdiv a díky za útulek, který vedou.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Nemoc pejska

K MVDr. Nytrovi chodíme s naší fenkou už 12 let a lepšího doktora neznám. Vždy se naší psí slečně dostalo maximální péče a milého a vstřícného jednání. Fenka má za sebou již několik operací a díky včasné, rychlé a kvalitní léčbě a péči pana doktora a celého jeho personálu letos oslaví úžasných 17 let. Pan doktor Nytra je kvalitní lékař, skvělý odborník a velice příjemný člověk, takže se v jeho ordinaci dobře cítíme obě. Jeho služby mohu všem vřele doporučit, protože vím, že vždy udělal a udělá maximum proto, aby zvířeti pomohl. Navíc má špičkově vybavenou ordinaci, takže nemusíte běhat po celém městě na různá doplňková vyšetření. Mockrát děkuji za Vaši péči, pane doktore.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Tato klinika je skvělá. Je dražší,ale pan doktor mi zachránil meho prvního pejska, kterého mi jiná klinika předávkovala při očkování.
Byl k nám upřímný: buď přežije noc a nebo bohužel ne.. Celkové naše štěňátko bylo postižené a byla to otázka času. Když bohužel přišel čas,pan doktor měl srdce na pravém místě - pochopeni i pro nás jako paničky.
Celkově hodnotím jen pozitivně! Pan Nytra a jeho spol. báječní a milý lidé!


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace ošetření

Kliniku pana MVDr. Jana Nytry hodnotím opravdu více jak výborně. Vždy, když jsem přišla s pejskem nebo kočkou, tak zvířatům vždy pomohl, mnohokrát on i jeho skvělý kolektiv zachránili život mým miláčkům. Na kliniku docházím od jejího založení, což je skoro 30 let. Po dobu 30 let jsem byla pracovně sem tam v jiných městech, ale k panu doktorovi jsem dojížděla i 600 km. Četla jsem recenze a velice se divím, jak lidé píši, že dlouho čekají. Vždy když jsem byla s pejskem nebo kočkou v čekárně, nezažila jsem nějakou protekci, majitelé s pacienty jsou do ordinace zváni, dle pořadí, jak dorazili. Nikdy jsem nezažila, že by přišel známý pana doktora a měl přednost před ostatními.
Za těch třicet let jsem mohla pozorovat, jak pan doktor kliniku vylepšil a po profesionální stránce se dostal na první místa mezi veterináři. Zřídil útulek, který opravdu pomáhá pejskům a kočkám. Málokterá klinika v ČR to má takhle nastavené.
Když budu mít nemocného psa nebo kočku, tak vždy za panem doktor přijdu. A věřte, že znám mnoho lidí, kteří mají stejný názor jako já.
Kliniku pana doktora Nytry a jeho kolektiv doporučuji všem majitelům zvířecích miláčků. Jsou opravdu zvířecí profesionálové a vždy Vám pomohou.
Karla Adamcová


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace operace

Do ordinace pana doktora Nytry chodím od jejího úplného založení. Přestože jsem se před 25 lety přestěhovala do Mariánských Lázní, zdraví svých boxerů jinému lékaři nesvěřím. Tentokrát jsem potřebovala odoperovat epulis u své 6,5 let staré boxerky, která má nemocné srdíčko. Pan doktor se tuto skutečnost profesionálně připravil, a když bohužel nastala zástava dechu, poskytl mému pejskovi vysoce odbornou pomoc a zachránil ji. Jsem mu i celému kolektivu veterinární kliniky nesmírně vděčná. To se nedá ani slovy vyjádřit. Takových lékařů jako je doktor Nytra není opravdu mnoho. Jeho klinika je na opravdu vysoké odborné úrovni. Pokud budu v budoucnu potřebovat jakoukoliv pomoc pro mého pejska, nebudu váhat a absolvuji dlouhou cestu z domova až za panem doktorem a jeho týmem. Ještě jednou velký dík.
MUDr. Kateřina Steidlová


Ověřeny pacient

Můžu jen doporučit, kvalitní péče, ochotný personál, řešili jsme perineální kýlu u bišona a za týden jsme měli pejska odoperovaného a je bez problému.


Ověřeny pacient

"Dobrý den, k panu doktorovi jsem docházela pravidelně a dlouhodobě se svou starou fenkou (se závažnými zdravotními problémy), nyní docházím i s další (komplikovaná zlomenina). Práce pana doktora, jeho preciznosti, ochoty a dovednosti vysvětlit aktuální stav zvířete, také další postupy a sdělení předpokládané částky za zákrok (která se nijak závažně nelišila od té skutečné), si velice vážím. Taktéž nelze opomenout jeho profesionální přístup, který nepostrádá ani ten lidský a vstřícný, což je vzácné. Přístup, práci a výsledky práce pana doktora a jeho týmu hodnotím jako výborné. O tomto vypovídá i mé dojíždění s fenkou do jeho ordinace z Beskyd. Mgr. Daniela Rašíková"


Ověřeny pacient

Na této klinice jsme lékařem nechali operovat naši fenu fr. buldočka, jednalo se o operaci páteře. Operace proběhla tak jak měla. Na klinice jsou účtovány poměrně vysoké ceny a čekací doba je velmi zdlouhavá, objednat se není možné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti