MUDr.

Jan Mareš verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

 • Odborný lékař rehabilitace

  Kochova 3/819, 736 01 Havířov, moravskoslezský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nejnovější názory

 • J

  dnes jsem byla poprvé,uvidím.Je rychlý a to mám ráda,žádné dlouhé čekání,napsal mi toho dost a bez obálky,jak tady někteří píši :-)

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Dáša Burešová
  Dáša Burešová
  Fyzioterapeut
  Nákupní 1/426, Havířov
  Já jsem také navštívil paní doktorku vloni a musím říci , že jsem byl velmi spokojen . Jak s přístupem tak… Více

  Hana Brablcová
  Hana Brablcová
  Fyzioterapeut
  Karvinská 1512/3, Havířov
  velmi uzasna pani Doktorka ktorej patri moje jedno velke DAKUJEM ::: !!! Více

  Josef Pech
  Josef Pech
  Fyzioterapeut
  Karvinská 3/1512, Havířov

  Hana Štveráková
  Hana Štveráková
  Fyzioterapeut
  Havířov, Havířov

  Jaroslava Mojová
  Jaroslava Mojová
  Fyzioterapeut
  Vráclavská 1281, Šenov
  Paní Mojová nejenže " smazala " můj zdravotní problém s hrozící operací krční páteře, ale odbourala i můj psychický… Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4.5

  Obecné skóre
  14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • J

   dnes jsem byla poprvé,uvidím.Je rychlý a to mám ráda,žádné dlouhé čekání,napsal mi toho dost a bez obálky,jak tady někteří píši :-)

  • Souhlasím se všemi zde shrnutýmy názory, jen bych chtěla přidat i já trochu do mlýna. Po nehodě na kole a dvou letém nic nedělání s bolestmi a menším otokem kolena, přišlo křup a koleno napuchlo mnohem víc. Po příchodu k panu dr. Marešovi mě zaskočilo jeho "strohé" jednání se mnou. Po následné kontrole kolena a porovnáním otoku s druhým mi sdělil, že píchneme do kolena injekci. Myslela jsem, že mě trefí šlak, když přede mě vytasil injekci velkou jako kůň a chystal se mi ji píchnout do kolena. Na moji vystrašenou otázu, zda-li to bude bolet, mi odpověděl, že ano a hodně a ihned na to mi ji vrazil až po konec jehly do kolena, až jsem se zajíkla. Druhý den byla bolest pryč a otok taktéž. Pan Mareš je sice svérázný, ale podle mého názoru velmi zkušený doktor.

  • J

   S prací pana doktora jsem byl spokojený, stejně tak jako s fungováním celého rehabilitačního. Pan doktor byl stručný a milý(stejně tak i ostatní personál).

  • L

   Co dodat k panu doktorovi... To je otázka k nezaplacení. Při každé jeho návštěvě mě ani neprohlídl a to jsem po operaci páteře. Po cca devíti rehabilitacích, mi léčbu ukončil. A to mi při vstupu do ordinace, aniž by se podíval do papírů, položil otázku: Kdy jdete na operaci? Když jsem ho opravila, že mám po ní, odvětil jen: Aha.... Po té mi do propouštěcího papíru napsal, že se vše zlepšilo, že levá strana, která byla operována je zlepšená, ale, že stoj na špičce levé nohy je stále oslaben. K tomu už jsem se raději nevyjadřovala, protože déle než půl hodiny nevydržím stát, chodit ani sedět a co je nejpodstatnější? Operovali mi pravou stranu, takže kulhám viditelně samozřejmě na pravou nohu. Netvrdím, že je to špatný pan doktor, to v žádném případě, jen si myslím, že jeho přístup není takový, jaký by měl být. Kdyby každý, ať už v jakékoliv profesi, přistupoval k práci tímto způsobem, tak by autobusy jezdily po kolejích, zubaři by vyžadovali při prohlídce, aby jste se svékli do spodního prádla, v televizi by pouštěli text bez obrazu, apod.... Jsem pečlivá sama k sobě, takže cvičím dle pokynů jiných lékařů, snažím se být v kondici, i když je to dlouhodobá záležitost, dát se do pořádku, ale nechtěla bych být v kůži někoho, kdo by si nevěděl rady, pomoc by skutečně potřeboval a navštívil by pana doktora Mareše. Měla jsem za to, že poplatek 30,-Kč, je mimo jiné za to, že si Vás doktor prohléhne, tzv. kontrola (KO), jak píšou na kartičce rozpisu rehabilitací. Ale opak je pravdou, pan doktor udržuje pouze oční kontakt, tam ovšem nic nevyčte. K ostatnímu personálu mohu dodat jen to, že měli perfektní přístup. Vzhledem k tomu, že jsem se specializovala v oboru sociální péče, takže praktické zkoušky jsem absolvovala na rehabilitaci v Hornické nemocnici v Ka, měla jsem možnost posoudit přístup lékaře i personálu. Je to ovšem jen názor a věřím, že v jiných situacích mohl být přístup pana doktora Mareše profesionální. Nebudu pana doktora hodnotit, jen jsem napsala svůj názor.

  • R

   Opravdu je nejlepší takový přístup k pacientovi a ta péče to jsem u žádneho jiného doktora ještě neviděl.

  • R

   Skutečně, mohu doporučit je to mistr svého oboru.

  • T

   pan doktor jako by chováním z oka vypad dr marešovi (ortopedie)

  • Má krásné modré oči a v 99.9 % pravdu. jen je někdy těžké ji vyslechnout. Havířovský dr. House. Nevadí,že nemá hůlku.

  • P

   Pan doktor je opravdový odborník a člověk na svém místě. Má opravdu široký přehled a pokud následujete jeho rad, tak se váš stav zlepší. A jako pan doktor má výborný přístup k pacientům i zbylý rehabilitační personál. Samá chvála.

  • S

   reaguji na poslední příspěvek.Pisatelka si zaměnila lékaře Mareše Jana rehabilitačního lékáře,ordinujícího v Havířově- Reabilitační centrum s r.o. s Marešem Janem ortopedem, který pracuje v nemocnici v Havířově a je opravdu již letitý. Posledně jmenovaný nemá atestaci z FBLR