Jan Mareš, fyzioterapeut Havířov

MUDr. Jan Mareš

Fyzioterapeut

Kochova 3/819, Havířov
Odborný lékař rehabilitace

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Přístup doktora neprofesionální. Naordinoval na páteř elektroléčbu, která ani nepomohla. Prohlídka nulová, jen hloupé řeči ... Po 8 ležení z 10 na elektroléčbě jsem to vzdal, protože výsledek žádný. Zašel jsem si za člověkem, který se věnuje tlakové masáži a 2 ležení mě stály tolik, co si zaúčtoval pan doktor od mé pojišťovny za 5 minut " práce ". Mohu řící, že do dnešního dne nemám problém se zatuhlou páteři. Pane Mařeši, pro mně nejste profesionál a vaší " pomoc " nikdy víc!

Umístění: jiné místo Jiný

K p.doktorovi jsem přišel na rehabilitace po operaci kolene. S původně doporučených 5 procedur od operujícího lékaře mi předepsal jen 10 x elektroléčbu. Na výstupní prohlídce se mi na koleno ani nepodíval a 20 min. vyprávěl o tom, jak má dobrou pojistku a že jsem to mohl nahlásit jako úraz a vydělat na tom. Ve zprávě jsem se dočetl o tom, jak se stav a hybnost zlepšily, otok zmizel a pod. ,přitom jsem si ani nesundal kalhoty.

dnes jsem byla poprvé,uvidím.Je rychlý a to mám ráda,žádné dlouhé čekání,napsal mi toho dost a bez obálky,jak tady někteří píši :-)

Souhlasím se všemi zde shrnutýmy názory, jen bych chtěla přidat i já trochu do mlýna. Po nehodě na kole a dvou letém nic nedělání s bolestmi a menším otokem kolena, přišlo křup a koleno napuchlo mnohem víc. Po příchodu k panu dr. Marešovi mě zaskočilo jeho "strohé" jednání se mnou. Po následné kontrole kolena a porovnáním otoku s druhým mi sdělil, že píchneme do kolena injekci. Myslela jsem, že mě trefí šlak, když přede mě vytasil injekci velkou jako kůň a chystal se mi ji píchnout do kolena. Na moji vystrašenou otázu, zda-li to bude bolet, mi odpověděl, že ano a hodně a ihned na to mi ji vrazil až po konec jehly do kolena, až jsem se zajíkla. Druhý den byla bolest pryč a otok taktéž. Pan Mareš je sice svérázný, ale podle mého názoru velmi zkušený doktor.

S prací pana doktora jsem byl spokojený, stejně tak jako s fungováním celého rehabilitačního. Pan doktor byl stručný a milý(stejně tak i ostatní personál).

Co dodat k panu doktorovi... To je otázka k nezaplacení. Při každé jeho návštěvě mě ani neprohlídl a to jsem po operaci páteře. Po cca devíti rehabilitacích, mi léčbu ukončil. A to mi při vstupu do ordinace, aniž by se podíval do papírů, položil otázku: Kdy jdete na operaci? Když jsem ho opravila, že mám po ní, odvětil jen: Aha.... Po té mi do propouštěcího papíru napsal, že se vše zlepšilo, že levá strana, která byla operována je zlepšená, ale, že stoj na špičce levé nohy je stále oslaben. K tomu už jsem se raději nevyjadřovala, protože déle než půl hodiny nevydržím stát, chodit ani sedět a co je nejpodstatnější? Operovali mi pravou stranu, takže kulhám viditelně samozřejmě na pravou nohu. Netvrdím, že je to špatný pan doktor, to v žádném případě, jen si myslím, že jeho přístup není takový, jaký by měl být. Kdyby každý, ať už v jakékoliv profesi, přistupoval k práci tímto způsobem, tak by autobusy jezdily po kolejích, zubaři by vyžadovali při prohlídce, aby jste se svékli do spodního prádla, v televizi by pouštěli text bez obrazu, apod.... Jsem pečlivá sama k sobě, takže cvičím dle pokynů jiných lékařů, snažím se být v kondici, i když je to dlouhodobá záležitost, dát se do pořádku, ale nechtěla bych být v kůži někoho, kdo by si nevěděl rady, pomoc by skutečně potřeboval a navštívil by pana doktora Mareše. Měla jsem za to, že poplatek 30,-Kč, je mimo jiné za to, že si Vás doktor prohléhne, tzv. kontrola (KO), jak píšou na kartičce rozpisu rehabilitací. Ale opak je pravdou, pan doktor udržuje pouze oční kontakt, tam ovšem nic nevyčte. K ostatnímu personálu mohu dodat jen to, že měli perfektní přístup. Vzhledem k tomu, že jsem se specializovala v oboru sociální péče, takže praktické zkoušky jsem absolvovala na rehabilitaci v Hornické nemocnici v Ka, měla jsem možnost posoudit přístup lékaře i personálu. Je to ovšem jen názor a věřím, že v jiných situacích mohl být přístup pana doktora Mareše profesionální. Nebudu pana doktora hodnotit, jen jsem napsala svůj názor.

Opravdu je nejlepší takový přístup k pacientovi a ta péče to jsem u žádneho jiného doktora ještě neviděl.

Skutečně, mohu doporučit je to mistr svého oboru.

pan doktor jako by chováním z oka vypad dr marešovi (ortopedie)

Má krásné modré oči a v 99.9 % pravdu. jen je někdy těžké ji vyslechnout. Havířovský dr. House. Nevadí,že nemá hůlku.