Ord. lékaře specialisty - kardiologie
Viléma Blodka 5683, Chomutov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

výborný odborník, pečlivý, příjemný.

Velmi kvalitní lékař.

Ja pana doktora neznam osobne.Leci moji maminku ktera si ho moc chvali,a ja jsem rada ze maminka se citi u pana Malechy v bazpeci.Ja jsem moc rada protoze ja jsem od maminky 1000km. To znamena ze je velmi dulezite ze Mamka ma lekare kteremu ma velkou duveru.

Prouza

Mohu jen doporučit. Nové prostory ordinace jsou velmi příjemné. Personál je dlouholetý a vlídný k pacientům.
Tento lékař je velice příjemný a lidský, jeho vyšetření bylo důkladné.
Jak se pacient chová k lékaři, tak se lékař chová k pacientovi.

MUDr.Malecha pečlivě vyšetřil, na všechny mé otázky mi odpověděl, objednal k dalšímu vyšetření. Byl velice příjemný. Ještě jednou moc děkuji. Doporučuji.
Z. K.

Tento lékař je opravdu pečlivý.Udělá vyšetření, která ani nemusí,ale pro kontrolu a pro blaho pacienta. Je příjemný,všechno pečlivě vysvětlí a umí přiznat i to,že není vševěd,jako někteří doktorové, kteří ví prdlajz,ale dělaj,že snědli všechnu moudrost světa. Takže tohoto kardiologa vřele doporučuji. u mě má neskutečné plus.:)

Nejlepší odborník ve svém oboru, zachránil svým přístupem mého taťku před jistou mozkovou mrtvicí, a to i přesto,že udělal vyšetření i nad rámec jeho povinností. Navíc oceňuji i jeho vysoce profesionální přístup, a držím palce při další, jistě velmi náročné práci.

Protože je dětský kardiolog nevyjadřují se o něm dospělí. K dětem je moc milý, naslouchá rodičům, pečlivě vysvětluje situaci, zbytečně neděsí a poplatky vybírá jen tehdy, když skutečně malého pacienta vyšetřil.

maximální spokojenost. jednání lékařů i sester skvělé.