Jan Luxemburk, gynekolog Poděbrady

Lázeňská 363/5, Poděbrady

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více

Názory

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená, co nemusí nad rámec neříká, vyšetření je v pořádku bezbolestné a návštěva trvá max 10-15minut, sestřička milá, empatická nic není problém :) Určitě vřele doporučuji všem, co chtějí trošku i alternativní a vřelý přístup během těhotenství a nebo pouze na prohlídky :)

Umístění: Ordinace

Po poslední zkušenosti v kolínské nemocnici s primářem jsem měla doslava hrůzu jít ke gynekologovi. Nového lékaře jsem začala řešit až s vyzváním pojišťovny, narazila jsem na tohoto pana doktora a musím říct, že jsem se dlouho nesetkala s tak profesionálním a vstřícným jednáním. Za mě deset bodů z deseti a doporučuji všem :) I sestřička je skvělá.

Já si pana doktora moooc chválím, odpoví mi vždy na to, na co se ho zeptám, je vidět, že má přehled a hlavně nevnucuje něco jen pro to, aby se to prodávalo...
Bohužel tento doktor zřejmě není pro citlivky - viz níže.
Jsem těhotná, takže budu mooc ráda, když to panu doktorovi vyjde a odrodí mě.
Prohlídka mě od něj nebolí, jak od toho minulého a je vidět, že to v ordinaci má sterilní.
Prostě super - můžu doporučit

O

Od pana doktora jsem se velice ráda přehlásila k jiné lékařce. S takovým arogantním přístupem a pocitem naprosté nadřazenosti jsem se nikde nesetkala. Při každém dotazu si člověk připadá jako úplný nevzdělanec.Nejdříve se choval normálně a byl i milý, ale po několika návštěvách jsem si utvořila vlastní obrázek. Při představě, že bych pod jeho vedením rodila...... Naštěstí mám novou lékařku, která je milá, usměvavá a nic jí nedělá problém.

Pan doktor byl u mého porodu, byl velice vtipný, a hlavně strašně hodný a vše vysvětlil, Povzbuzoval mě a u porodu příjemným hlasem promlouval, kolikrát mám zatlačit... Společně jsem porodili syna a jsem mu moc vděčná!!! Po této zkušenosti, k němu nastupuju jako pacientka, protože mu naprosto věřím!!! Velké DÍK PANE DOKTORE!!!!!!!!!

Nemám co dodat, je to fain člověk i doktor, jen kdyby bylo takových víc jako je on.

Pro dle mě pan Doktor velmi dobrý. Vždy když si myslím že semnou není něco v pořadku tak k němu zajdu. A buď to mi řekne že jsem jen plašila nebo mi něco napíše. Osobně jako pána Doktora si moc vážím.

Konečně, po čtyřech letech marného hledání dobrého lékaře, jsem včera dospěla do cíle. Pan Doktor je opravdu skvělý. Doporučuji

velice milý, sympaťák, který ví, co říká.
Vyšetření bez bolesti.

Velmi ochotný,milý a šikovný pan doktor.Jeho vyšetření je bezbolestivé.Vždy mi ve všem vyjde vstříc.