Adresa

Kalvárie 200, Strakonice
Soukromá gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

N
Ověřeny pacient

Výborný lékař,profesionál s lidským přístupem.Jsem šťastná,že mám možnost docházet k takovémuto odborníkovi!!!!


N
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog lepší ho neznám nic nepodcení je jednička!


výborný lékař výborný člověk škoda jen že musím za ním jezdit až do Vimperka kde nyní pracuje.


Lepšího gynekologa jsem neměla.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila už od 15 let ve Strakonicích, kdy jsem měla ženské problémy. Nic nepodcenil a poslal mě rovnou za odborníky na genetiku do Českých Budějovic. V Budějovicích jsem od svých 20 a i nadále jsem ho tady díky jeho ordinaci navštěvovala. Potom bohužel ordinaci v ČB ukončil a svou agendu předal jednomu výbornému specialistovi. Takže já musím říct, že jsem navýsost spokojená. Jak s jeho předchozí péčí, tak i výběrem svého nástupce :o). Pan doktor Křešnička je prostě profík ve svém oboru. Je to skvělý doktor s výborným přístupem k pacientkám a skvělými kontakty, které se kolikrát moc hodí.


Z
Ověřeny pacient

Dle mého názoru a zkušeností s jinými lékaři, je pan doktor skvělý odborník a je určitě jedním z nejlepších v širém okolí. Krom jeho odborné úrovně si také velmi vážím jeho citlivého přístupu k pacientkám.


H

Pan doktor Křešnička je nejenom výborným lékařem s mnohaletými zkušenostmi ale zároveň je to moudrý člověk s "lidským" přístupem, který mi vždy vše podrobně vysvětlil. Nikdy jsme se v jeho ordinaci necítila nepříjemně. Nesmím také zapomenout na jeho setřičku Magdalenu, která je skvělá:-) Tímto chci panu doktorovi poděkovat za jeho péči a obětavost.


D

Pan Doktor je výborný odborník. Rok jsem chodila k jinému gynekologovi a nic mi nezjistil, nebo spíš nechtěl. Pan doktor Křešnička po odběrech hned zjistil, proč nemohu otěhotnět a vše mi podrobně vysvětlil. Dnes už jsem šťastná a v očekávání miminka. Děkuji !!!


K

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti a nedám na něho dopustit jak po odborné stránce, tak po lidské.U mě má 100%


V

Výtečný lékař, vynikající odborník, bezkonkurenční přístup k pacientkám. Já už, bohužel, jeho pacientka nejsem, protože z Českých Budějovic odešel, ale stále na něho vzpomínám s velkou vděčností. Mé dceři zachránil život a mně vyléčil potíže, které předešlému lékaři téměř 20 let "unikaly".


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti