Husova 64, Jičín

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je velice nepříjemný arogantní jeho přístup k člověku je strašný. Nedoporučuji.!!!!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Nejvíc nejlepší psychiatr, kterého jsem kdy poznala. Jediný z mnoha se opravdu zajímal o celý můj příběh ...ještě nikdy jsem se nesetkala s lepším doktorem. A přikláním se k jednomu z předešlých komentářů, že si myslím že nepíše zbytečně driaky (což v dnešní době se jen tak nevidí).

Velmi dobrý pan doktor. Není to typ, který napíše jen léky, zajímá se i o příčinu. Jediné negativum je mnoho pacientů.Doporučuji všem.

Docházím k němu již 6 let. Je se mnou takřka od počátků mé nemoci (schizofrenie). Přes některé nedostatky jeden z nejlepších psychiatrů, jež jsem potkal. Vstřícný, komunikativní, zajímá se o mé myšlenky a pocity a je vidět, že se vždy snaží pomoci. Není jen lékař, který napíše léky a propustí vás. Důvěřuje mi a když mě před něčím varoval, přesto mi dal svobodu to zkusit. Svým vřelým přístupem si získal mou důvěru. Doporučuji

nespolehlivý v léčení,neadekvátní způsoby komunikace a urážlivé připomínky i ze zvýšeným hlasem na mě,za jeden rok léčby nic pozitivního jsem nepoznal spíše zdravotní stav se mi zhoršil.nedoporučuji !!!

ochotný, naslouchá, bohužel má pořád plno ale to je dan za to že je asi tak pečlivý.zbytečně nepíše driáky. doporučuju