Adresa

Jesenická nemocnice
Lipovská 103, Jeseník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Poprvé jsem se s doktorem Kováčikem setkala u porodu mého syna před 2 lety a byla jsem naprosto spokojená,jak s profesionalitou,tak s přístupem a kvalitou práce.Teď jsem i jeho pacientka na gynekologii a teprve teď jsem zjistila,že prohlídka u gynekologa nemusí být stresující a leckdy bolestivý zážitek!Všem vřele doporučuji.Kéž by byli takoví všichni doktoři!

I
Ověřený profil

S Dr. Kováčikem jsem se setkala u mých dvou potratů v jesenické nemocnici a byl velmi profesionálné lékař. Byly to pro mě hrozné chvílé, ale on byl velmi příjemný o všem mě dobře informoval. Teď jsem i jeho pacientka na gynekologii.

J
Ověřený profil

S Dr. Kováčikem jsem se poprvé setkala při porodu svého třetího dítěte, byl maximálně profesionální, vstřícný, komunikativní, rspektující :D, při komplikacích po porodu naprosto klidný, vše řešil obdivuhodně :). V ambulanci je komunikativní, trpělivý, snaží se pomoci. Má prázdnou čekárnu :). Naprosto doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu