Adresa

Ordinace.prak.lékaře pro děti a dorost
Budějovická 884, Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Lékař který vždy vše vysvětli, nedává antibiotika na každé pšíknutí a je velmi fajn a dle již naši 16ti leté zkušenosti s nim je i vyborny doktor. PS: ma i skvělou a hodnou sestřičku

Z
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojená, byla jsem jeho pacietkou jako dítě a teď k němu chodím se svými syny. Pan doktor je vždy milý, ochotný, věcný, vstřícný, ... mohu jen doporučit. Pokladem v ordinaci je sestřička, děti jí zbožňují.

L
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila jako dítě a mohu jenom doporučit. Byl vstřícný, milý, ATB předepisoval jenom, kdy to bylo opravdu potřeba, rád si popovídal a nosil fajnové kravaty :)). Jenom samou chválu.


L
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím od malička já, i mé sestry. Dokonce když byl ségře necelý rok, a měla vysoké horečky, pak doktor přijel po službě k nám domů, aby jí mamina nemusela nikam tahat. Je velmi profesionální a ochotný. Ovšem když někdo simuluje, hned to pozná :)


P
Ověřený profil

Chodila jsem k nemu od narozeni do 18ti let. Moc hodny a hlavne mu to pali, coz je dulezite. Nekdo rika, ze k rodicum, hlavne tatinkum, je arogantni, ale jestli je to pravda, jeho laska a pristup k detem to vynahradi.


M
Ověřený profil

Správnej doktor :-) Vždycky ochotně vyšetří i když podezřívá simulaci :-) Spolužáky co simulovali a potřebovali omluvenku prokouk a poslal do háje :-) Nikdy s ním nebyl problém. Necpe moc prášků a na všechno má účinné řešení :-)


JE TO NEJLEPŠÍ LÉKAŘ JAKÉHO ZNÁM,CHODILA JSEM K NĚMU JÁ JAKO DÍTĚ A NIMÍ MÁ PAN DOKTOR V PÉČI VŠECHNY MÉ DĚTI.JE PROSTĚ FAJN.


Velmi doporučuji


Pana doktora vřele doporučuji. Je lidský, nepředepisuje zbytečně dnes tak přehnaně používaná antibiotika, je ochoten naslouchat a hledat jiné možnosti léčby, než je tzv. standardní. Všechny tři naše děti jsou s ním velice spokojené.


Ověřený profil

tento pan doktor se z ničím nepárá, na recept píše málokdy a proč? protože by jsme my maminky platili zbytečně za recept....je to nejlepší pediatr s kterým jsem mohla spolupracovat.....máme 7 měsíční holčičku....a když jsme začínali s příkrmama tak mi narovinu řekl čím víc se s tím budu párat, tím hůř.... tak jsme v půl roce dali na pana doktora a naše dítko papá omáčky s masíčkem a knedlíkama, co vím jiné doktorky v Písku by tohle nikdy nedopustili, co sleduji jiné maminky....opravdu doporučuji......


Došlo k chybě, zkuste to znovu