Husova 760, Přeštice

Hradecká 600, Stod
Dermatovenerologie (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: jiné místo

Erudovaný lékař, který hledá vždy nejlepší řešení. Příjemný přístup, člověk nemá pocit, že obtěžuje. Vždy vše vysvětlí, na rozdíl od jiných lékařů, kteří na můj atopický ekzem předepisují automaticky kortikoidy ode dveří.

Umístění: Dermatovenerologie extrémně vysušená pokožka

Přes negativní komentáře zde na foru jsem se rozhodl pana doktora navštívit s mou extrémně suchou pokožkou po těle i obličeji - byl jsem u kosmetičky (která mí pleť ještě více zhoršila), byl jsem u pražské soukromé lékařky - vyhlášené a sama si nevěděla rady, tak prostě něco napsala a stejně se to minulo účinkem.
Vyrazil jsem tedy za panem doktorem s nadějí, že mi konečně někdo pomůže. Pan doktor si mne hned po příchodu do čekárny vzal do ordinace, sdělil jsem svůj problém a pan doktor ihned věděl co s tím. Napsal mi dvě masti (obličej a tělo) + olej do koupele .. První mast a olej jsem si vyzvedl hned ten den, druhou následující den. Pár hodin po první aplikaci se dostavili výsledky - zmizely prasklinky a kůže se přestala odlupovat, po doporučených koupelích mám jemnou hebkou kůži, kterou jsem měl naposledy tak v 10 letech :-).
Nyní již stav kůže jen udržuji mastmi a není nic poznat - vypadám zase jako člověk :-)
Pana doktora mohu jedině doporučit!
Vzhled ordinace je úplně v pořádku, žádná nesmyslná kožená polohovací křesla jako měla paní doktorka v Praze a ordinace jako kancelář ředitele podniku, ale pro nemocného je důležitý přístup a znalosti pana doktora, které vydají za všechny načančané ordinace ;-)
Pana doktora doporučuji všem, kdo mají nějaký kožní problém, nicméně se z pochopitelných důvodů zde přímo podepsat nemohu. S pozdravem M.

Nedoporučuji!!! Přišla jsem k němu v těhotenství se svědivou vyrážkou,kterou jsem měla po celém břiše.Pan doktor jsi mně ani pořádně neprohlídnul a hned mi řekl ,že se s tím ještě nesetkal a neví co to může být.Předepsal mi mast ,která nezabrala.Rekl kdyz se to nebude zlepsovat mam přijít.Za tyden jsem vyrážku měla úplne všude a tak jsem šla opět k němu,že jsem už zoufalá a bojim aby to nebylo neco infekčního...Řekl že mi nic napsat nemůže a arogantním tonem rekl ze se hold budu drbat až to nezmizi ..S plačem jsem jela do Plzně k jinému kožnímu.K němu už nikdy !!!

pan doktor je jistě dobrý odborník, možná se zdá být někdy trochu nevrlý, s poněkud podrážděnou náladou. Mě a lidem , co znám, tak pomohl. Dveře k ordinaci má však tak tenké, že celá čekárna si do detailu vyslechne o vaší nemoci vše, s čím jdete, a co si máte léčit, a kam si to máte mazat. Ve dveřích snad chybí jen okénko, aby se zájemce mohl i podívat. A tak můžete mít dojem, místo ošetření v moderním prostředí se ocitáte v polním lazaretu. Je co zlepšovat.

U pana doktora jsem byla když mi znamínko začalo vyrůstat do výšky. On mi řekl ze to nic není a ať to nešeším. Pro jistotu, jsem si zašla si k k jiné lékařce, která mi vše vysvětlila a znamínko pro jistotu vyřízla. Ukázalo se ze to nic není, ale mohlo být a pan doktor by to zanedbal.

Bohužel mám s panem doktorem opakovaně špatné zkušenosti. Naposledy s dcerou. Byl velmi nepříjemný, protivný a neochotný. Pihy jsem si také nechala zkontrolovat pouze jednou, také pouze kouknul na pár, a zbytek už jsem mu ke kontrole vnutit nedokázala. Jestli to bude jen trochu možné, už k panu doktorovi nepůjdu, natož s dětmi.

Jednání pana doktora je hrůza, nikdy už tam nevlezu a nedoporučuji! Hodinu před koncem ordinačních hodin byl vzteklý, že jsem přišla a když jsem chtěla vyšetřit znamínka klidně i s tím, že se objednám, tak řekl, že ne, že mi vezme hned - koukl na jedno znamínko, řekl, že v pořádku a na ostatní už koukat nebude i když jsem ho upozornila, že mám mít kontroly na znamínka alespoň po roce a několik už mi jich odstranili. Prý ze mně lékaři chtěj tahat body a není to potřeba.

Byla jsem u pana doktora s roční dcerou, všechno mi vysvětlil, byl příjemný a ochotný.

Vinikající lékař,ochotný,vše vysvětlý a hlavně poradí. Doporučuji ho všem . Kdyby byli všichni jako on . Děkuji

Velmi dobrý lékař s osobitým přístupem. Snaží se najít vhodné řešení pro pacienta, přestože to pro něj nemusí být zrovna nejjednodušší. Vždy mi pomohl.