Dermatovenerologie
Husova 760, Přeštice

Dermatovenerologie
Hradecká 600, Stod

Umístění: Dermatovenerologie Jiný

Velmi nepříjemný a neochotný lékař. Jenom jsem zavolala na objednání a hned si povzdychoval ,,ach jo".
Návštěva byla rychlá a vzal mě hned i když jsem byla o 10 minut brzy, načež měl taky komentář, že jsem tu byla moc brzy ale budiž. Pak měl pár nepříjemných komentářů na moje obavy ohledně léků, které jsem již brala a na které mi zvýšil dávku.
Léčba po týdnech nepomohla, tak jsem volala znovu pro radu, popř. objednání termínu. Po telefonu byl klasicky podrážděný a netrpělivě čekal až mu řeknu termín. Vím, že lékaři mívají přetíženo, tak jsem myslela, že mi sám vybere termín. Když jsem mu sdělila termín, který se mi hodil, byl znovu otrávený a moc se mu nechtělo (přičemž to byl pořád termín v rámci jeho pracovní doby). Poté hned zavěsil bez nějakého pozdravu či co.
Takového neprofesionálního lékaře jsem opravdu ještě neviděla...neochota, nulová empatie, nepříjemný přístup ...ba ani základní slušné chování zřejmě pán nemá. Měl by uvažovat o jiné práci, když mu to tu očividně nebaví.

Umístění: Dermatovenerologie Jiný

Včera byla moje maminka u pana doktora s tím že má červené fleky na noze a zeptala se jestli by se jí na to podíval,že má strach aby se jí neotevřela noha.Pan doktor jí něco říkal ale mamince je 82 let a hůř slyší,tak mu nerozumněla a zeptala se jestli by jí to mohl zopakovat ,že špatně slyší a na to jí zcela nevybíravým způsobem odpověděl,že když neslyší,ať si dojde na ušní!!!!!!Pak jí předepsal nějakou mastičku s tím že už v noze ,,dírku" má ať si to maže a tím bylo vše ukončeno!Tedy tolik empatie od lékaře ke starému člověku,který už má prakticky ze všeho strach,obzvlášť v dnešní době?!Že se pan doktor NESTYDÍ!!!Jen bych chtěla vědět,jestli se takhle chová ke svým rodičům?A navíc by si měl uvědomit,že i on jednou zestárne a bude potřebovat od někoho pomoc.Měl by se stydět!!!!

C
Umístění: Dermatovenerologie Jiný

Pan doktor má nedostatek empatie, neustále se projevuje tak, že ho obtěžujete, hovoří posměšně- například "to si myslíte, že poznám co to je?" to mi teda fandíte". Zlehčuje nutnost vaší návštěvy, že cítíte, že jste chodit vůbec něměli, a neměli ho obtěžovat. Velké zklamání, už sem nepřijdu.

Umístění: VS LASERA s.r.o., kosmetické laserové centrum Jiný

Byla jsem u pana doktora Kiliana kvůli odstranění červených žilek na nohou laserem ve VS Lasera. Velká spokojenost s ošetřením i s příjemným lidským jednáním. Pan doktor vše podrobně vysvětlil, aniž bych se musela ptát. Velmi sympatický lékař. Doporučuji!

Umístění: Dermatovenerologie Jiný

Nejlepší pan doktor, kterého znám. Vyřešil nám všechny problémy ať se to týká akne, bradavic ,znamének, atd..rychlé jednání a pro mě úžasný přístup. Děkuji. Hlavně mluví na rovinu!!!Moc děkuji

Umístění: jiné místo

Erudovaný lékař, který hledá vždy nejlepší řešení. Příjemný přístup, člověk nemá pocit, že obtěžuje. Vždy vše vysvětlí, na rozdíl od jiných lékařů, kteří na můj atopický ekzem předepisují automaticky kortikoidy ode dveří.

Umístění: Dermatovenerologie extrémně vysušená pokožka

Přes negativní komentáře zde na foru jsem se rozhodl pana doktora navštívit s mou extrémně suchou pokožkou po těle i obličeji - byl jsem u kosmetičky (která mí pleť ještě více zhoršila), byl jsem u pražské soukromé lékařky - vyhlášené a sama si nevěděla rady, tak prostě něco napsala a stejně se to minulo účinkem.
Vyrazil jsem tedy za panem doktorem s nadějí, že mi konečně někdo pomůže. Pan doktor si mne hned po příchodu do čekárny vzal do ordinace, sdělil jsem svůj problém a pan doktor ihned věděl co s tím. Napsal mi dvě masti (obličej a tělo) + olej do koupele .. První mast a olej jsem si vyzvedl hned ten den, druhou následující den. Pár hodin po první aplikaci se dostavili výsledky - zmizely prasklinky a kůže se přestala odlupovat, po doporučených koupelích mám jemnou hebkou kůži, kterou jsem měl naposledy tak v 10 letech :-).
Nyní již stav kůže jen udržuji mastmi a není nic poznat - vypadám zase jako člověk :-)
Pana doktora mohu jedině doporučit!
Vzhled ordinace je úplně v pořádku, žádná nesmyslná kožená polohovací křesla jako měla paní doktorka v Praze a ordinace jako kancelář ředitele podniku, ale pro nemocného je důležitý přístup a znalosti pana doktora, které vydají za všechny načančané ordinace ;-)
Pana doktora doporučuji všem, kdo mají nějaký kožní problém, nicméně se z pochopitelných důvodů zde přímo podepsat nemohu. S pozdravem M.

Nedoporučuji!!! Přišla jsem k němu v těhotenství se svědivou vyrážkou,kterou jsem měla po celém břiše.Pan doktor jsi mně ani pořádně neprohlídnul a hned mi řekl ,že se s tím ještě nesetkal a neví co to může být.Předepsal mi mast ,která nezabrala.Rekl kdyz se to nebude zlepsovat mam přijít.Za tyden jsem vyrážku měla úplne všude a tak jsem šla opět k němu,že jsem už zoufalá a bojim aby to nebylo neco infekčního...Řekl že mi nic napsat nemůže a arogantním tonem rekl ze se hold budu drbat až to nezmizi ..S plačem jsem jela do Plzně k jinému kožnímu.K němu už nikdy !!!

pan doktor je jistě dobrý odborník, možná se zdá být někdy trochu nevrlý, s poněkud podrážděnou náladou. Mě a lidem , co znám, tak pomohl. Dveře k ordinaci má však tak tenké, že celá čekárna si do detailu vyslechne o vaší nemoci vše, s čím jdete, a co si máte léčit, a kam si to máte mazat. Ve dveřích snad chybí jen okénko, aby se zájemce mohl i podívat. A tak můžete mít dojem, místo ošetření v moderním prostředí se ocitáte v polním lazaretu. Je co zlepšovat.

U pana doktora jsem byla když mi znamínko začalo vyrůstat do výšky. On mi řekl ze to nic není a ať to nešeším. Pro jistotu, jsem si zašla si k k jiné lékařce, která mi vše vysvětlila a znamínko pro jistotu vyřízla. Ukázalo se ze to nic není, ale mohlo být a pan doktor by to zanedbal.