Plzeňská 28, Stříbro
Ordinace praktického gynekologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Jen mi vadí, že je u vyšetření sestra a vyšetření se neprovádí v intimnějším prostředí. Je to jak před padesáti lety. Jinak pan doktor fajn

Já si nemůžu na pana doktora stěžovat, vždy když jsem potřebovala, tak mi pomohl. Měla jsem i to štěstí, že jsem ho měla u porodu, i když jsem teď o miminko přišla, ale vím, že pan doktor nic nezanedbal. Moje péče byla nadstandartní a to se jen tak nevidí. Moc mu za to děkuji. Každý má právo na svůj názor, ať je kladný či záporný. Já si ale na nic stěžovat nemůžu, jsem velice spokojená a ráda, že můžu mít za doktora právě jeho.

misa

Po všech stránkách profesionál, příjemný čověk, dobré jednání

Zdravím, byla jsem poměrně dlouho pacientkou pana doktora a nikdy jsem si nemohla stěžovat, ale ono taky není na co dokud vám nic není. Zůstala jsem jeho pacientkou i přes přestěhování, ale protože plánuji dítě tak jsem se rozhodla změnit a najít si gynekologa v místě, dnes jsem u něj byla poprvé a nestačila se divit, běžné vyšetření trvalo daleko déle než u pana Havránka a dokonce jsem dostala i lékařskou zprávu!!! A hlavně si mám zavolat za 14 dní na zprávu z cytologie, to se mi u Havránka nikdy nestalo...takže začínám věřit, že pan Havránek není špatný, ale je to "flink".

Je skvělej doktor a člověk. Když jsem odešla od Klicmana, protože mi tvrdil, že moje těhotenství na sonu pořádně nevidí, že je velká pravděpodobnost, že jsem mimoděložně, ať přijdu za týden.( To jsem na mimi čekala 2 roky!!!) Co to je za doktora???!!!! Tak jsem běžela ubrečená k doktoru Havránkovi. Doktor Havránek se sestřičkou mě uklidňovali, že to bude dobré. Bylo, pan doktor mi udělal sono a viděl, že je vše tak jak má být!!! Vystavil mi těhotenskou průkazku a já byla šťastná!!! Dnes mám skvělou, zdravou holčičku!!! Havránek je SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já si teda stěžovat nemohu,je nejlepsí vždy mě vyšetřil jak se patří.Nechápu,toho kdo si stěžuje!!!!

Pan doktor je uzasnej clovek.rekne vzdy vse narovinu a uprime.

Byla jsem u něj jen jednou a naposled. Byla jsem v pátém týdnu těhotenství a začala krvácet, mírně ale přece. Můj gynekolig měl dovolenou tak jsem šla k němu. On se ovšem ke mě choval víc než nepříjemně..bylo mi 17, mladá vyděšená holka. Zeptal se mě jestli mám svého gynekologa, načež jsem mu vysvětlila svou situaci a on mi oznámil že mě také nemusí vyšetřit. Nakonec mě vzal na ultrazvuk, štoural se ve mě , beze slova vstal odešel si sednout ke stolu. a Když jsem se ho zeptala co ted tak jen mi podal papír, že musím do nemocnice a nic víc...přišla jsem si zoufalá, pořádně nevěděla co se mnou a miminkem je....Naštěstí mi v nemocnici pomohli a uklidnili, že miminko je v pořádku. Vůbec tedy nechápu tu chválu co na něj slyším . Arogantní a neochotný!

Pan doktor mi pomohl vždy rád a se vším...NIkdy mně neodbyl.Nechápu, na co si zde stěžujete:-)