Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace praktického gynekologa
Plzeňská 28, Stříbro

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

38 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Ordinace praktického gynekologa Jiný

K panu doktorovi Havránkovi chodím 26let a vždy jsem s ním byla spokojená. Pan doktor je ten nejhodnější a vždy všechno vysvětlí. Několikrát mě operoval. Vždy mi pomohl a dal tu nejlepší péči.

T
Umístění: Ordinace praktického gynekologa Jiný

K panu doktorovi Havránkovi dojíždím již několik let a vždy jsem byla (a stále jsem) spokojená. Je spolehlivý, odpoví ochotně na všechny otázky… Doporučuji!

S
Ověřený profil
Umístění: Ordinace praktického gynekologa Jiný

Příšerný přístup! Empatie žádná, informace ohledně diagnózy taky ale hlavně že pan doktor ve vedlejší místnosti vykuřuje cigarety, které smrdí po celé ordinaci. Pokud jsem mu chtěla sdělit své obtíže nebo mít dokonce nějakou otázku ohledně daného problému, dostalo se mi spoustu nepříjemných pohledů a hlasitého vydechnutí že toho chci po panu doktorovi hodně. V 10tt jsem začala krvácet. Volala jsem panu doktorovi vyděšená co mám dělat, několikrát se omlouvala jestli ho rušim, on mi svým tónem hlasu dal najevo že ho šíleně ruším a ještě nezapomněl podotknout že v těchto odpoledních hodinách už neordinuje ať se obrátím, jinam přitom jsem chtěla pouze radu. Za zamlklé těhotenství nemohl, ale za jeho přístup a empatii ano. Odešla jsem k jinému lékaři kde se mi dostává 100% přístup a nemohu se stále přestat divit že tento pán vykonává tak důležité povolání jako je lékař.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Umístění: Ordinace praktického gynekologa Jiný

Pan doktor mi moc pomohl a po 10 letech je to doktor, který vi hodne o mych obtížích a vi jak mi pomoci. Po spatne diagnoze predchoziho lékaře mi pan doktor opravdu moc pomohl a uklidnil a vse vysvetlil.


P
Ověřený profil

Jen mi vadí, že je u vyšetření sestra a vyšetření se neprovádí v intimnějším prostředí. Je to jak před padesáti lety. Jinak pan doktor fajn


Ověřený profil

Já si nemůžu na pana doktora stěžovat, vždy když jsem potřebovala, tak mi pomohl. Měla jsem i to štěstí, že jsem ho měla u porodu, i když jsem teď o miminko přišla, ale vím, že pan doktor nic nezanedbal. Moje péče byla nadstandartní a to se jen tak nevidí. Moc mu za to děkuji. Každý má právo na svůj názor, ať je kladný či záporný. Já si ale na nic stěžovat nemůžu, jsem velice spokojená a ráda, že můžu mít za doktora právě jeho.


misa


Po všech stránkách profesionál, příjemný čověk, dobré jednání


Ověřený profil

Zdravím, byla jsem poměrně dlouho pacientkou pana doktora a nikdy jsem si nemohla stěžovat, ale ono taky není na co dokud vám nic není. Zůstala jsem jeho pacientkou i přes přestěhování, ale protože plánuji dítě tak jsem se rozhodla změnit a najít si gynekologa v místě, dnes jsem u něj byla poprvé a nestačila se divit, běžné vyšetření trvalo daleko déle než u pana Havránka a dokonce jsem dostala i lékařskou zprávu!!! A hlavně si mám zavolat za 14 dní na zprávu z cytologie, to se mi u Havránka nikdy nestalo...takže začínám věřit, že pan Havránek není špatný, ale je to "flink".


Je skvělej doktor a člověk. Když jsem odešla od Klicmana, protože mi tvrdil, že moje těhotenství na sonu pořádně nevidí, že je velká pravděpodobnost, že jsem mimoděložně, ať přijdu za týden.( To jsem na mimi čekala 2 roky!!!) Co to je za doktora???!!!! Tak jsem běžela ubrečená k doktoru Havránkovi. Doktor Havránek se sestřičkou mě uklidňovali, že to bude dobré. Bylo, pan doktor mi udělal sono a viděl, že je vše tak jak má být!!! Vystavil mi těhotenskou průkazku a já byla šťastná!!! Dnes mám skvělou, zdravou holčičku!!! Havránek je SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti