Adresa

Psychiatrická ordinace
Hlavní 263, Mariánské Lázně

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

119 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Pan Freml je arogantní člověk který si o sobě moc myslí a deptá svoje pacienty a nasazuje zbytečné léky jestly si to necháte líbit tak prosim

M
Ověřený profil

S panem doktorem mám velmi špatnou zkušenost. V létě 2003 jsem díky své labilitě po těžkém rozchodu s přítelem trpěla středně těžkou depresí se sebevražednými sklony (byla mi diagnostikována na Psychiatrickém oddělení v nemocnici v Ostrově). Následně jsem docházela k panu doktorovi, který ovšem moje problémy značně bagatelizoval, nepřesně si vedl záznamy, napsal mi nějaké oblbováky, které mě jen tlumily a doporučil mi, abych si "naplánovala prázdniny." Když jsem začala trpět poruchami chování (nekontrolovatelné ječení), začal mé matce reálně vyhrožovat, že mě ihned odveze do Dobřan. "Utekli" jsme před ním a raději jsem se "vyléčila" už sama. Rozhodně nedoporučuji.

Z
Ověřený profil

První krok k lepšímu psychickému zdraví zní - Rychle pryč od tohoto "lékaře"! Terapii si plete s diktaturou a manipulací. Je mi líto těch, kteří ho berou jako autoritu, slepě ho poslouchají a nechávají se zneužívat. Kdysi to byl vynikající lékař, ale před pár lety mu nějak hráblo a změnil se k horšímu, o čemž se obecně v Mariánkách ví. Odešel jsem od něho a ulevilo se mi.

J
Ověřený profil

Tak proč se u něj léčíte? Když budete v pohodě žádného psychiatra nepotřebujete .Zkuste sám se sebou něco dělat a nespoléhejte že Vám pomůže jen lékař a plná taška prášků. Jenom stěžovat si, to dokáže každý , ale vzít rozum do hrsti a něco se sebou udělat - tak to by asi chtělo.

Pan"doktora" jsem navštěvovala zhruba před 5 lety a mé zkušenosti jsou:
nespolehlivost - v domluvenou hodinu často nebyl přítomen
hamižnost - vymáhal na mně peníze s tím, že mu moje pojišťovna neplatí, jako by to byl můj problém
nevhodné, často až hrubé jednání
Nesporně "zajímavá" byla i jeho léčba světlem - když se mu podařilo mi ji vnutit (asi za 800,-), zírala jsem do světla v těsné blízkosti podobného nešťatníka, zatímco jsme oba naslouchali "vyšetřování" dalšího pacienta, který, jak jsem vyrozuměla, se z předchozí konzultace omluvil, za což mu pan "doktor" vyměřil pokutu v řádech stokorun!!!
Mimochodem, léčby světlem jsem absolvovala dvě, zbylé peníze jsem už nikdy neviděla.

1.dobry pristup. 2.ochotny. 3.uzdravi. 4. poradi.dr.freml , dr.humenska a dr.ferus skutecni lekari. Vsem doporucuji.

Ověřený profil

zaslouženě nejlepší, profesionální, disciplinovaný doktor, já se u něj léčím ze sociální fobií a plně mu důvěřuji, úspěch je i to že dokážu vyjadřit co cítím, některé názory jsou mimo soudnost.

Sympatizuji s tímto doktorem, pomohl mi moc.Je vyhledávaný právě pro svou praxi taky jsem věřící. Vážím si jeho práce postupů a někdy i přísností.Ale aspoň pracuje na vašem zdraví a životě.Ladka

Ověřený profil

Vida, vida, vida. To je zase spokojených lidí. Je to až úsměvné: jakmile někdo ordinaci pana doktora kritizuje, hned se najde spousta spokojených „pacientů“, kteří hned přispěchají pofoukat bolístku. K otázce víry jen poznámka na okraj: víru nikomu neberu, ale chování věřícího člověka ke svému okolí podle mého názoru vypadá poněkud jinak – ale to si musí srovnat se svým svědomím každý sám.

Moje hodnocení na pana doktora je že určitě doporučuji ochotny a léčba mi pomáhá věnuje se mi.Sama jsem se přesvědčila o jeho léčení.Někteří si sáhněte do svědomí.Alena

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti