FALTA s.r.o. - rehabilitace
Zámecká 239, Náchod

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: FALTA s.r.o. - rehabilitace Jiný

Pan doktor přijel dosti po začátku ordinační doby, která je mimo jiné v mém místě jediný den a velmi krátká, a proto se tam vždy nashromáždí obrovský počet lidí. Po 4 hodinách čekání ve frontě venku v chladu a zimě, občas i v dešti (do čekárny se kvůli covidu a dlouhé frontě člověk dostal až před samým vyšetřením), jsem se konečně dostala na řadu. To by člověk ještě tak nějak pochopil a akceptoval. Ale po vysvětlení mého problému jsem nebyla ani řádně vyšetřena a po pěti minutách jsem byla opět venku, absolutně zklamaná a zoufalá, s žádankou na 5 základních rehabilitací, které byly pro můj problém absolutně nedostačující. Dostala jsem i jasně najevo, že si snad jen vymýšlím, a že se přeci můj problém "vyřeší sám", 9 měsíců po jeho vzniku je prý ještě brzy - nevyrešil, už ho mám 3. rokem a postupně se ho zbavuji v rámci možností jako samoplatce v jiných zařízeních.

Tragédie, jediné o co mu jde jsou peníze

Já osobně s tímto typem rehabilitace nejsem spokojená. Strávím tam půl hodiny a z toho mě skoro čtvrt hodiny nahřívají. Na vlastní výkon pak zbývá dalších čtvrt hodiny a to je málo. Začala jsem chodit jinam, kde strávím daleko více času a je to znát.

Skvělý doktor,díky jeho rehabilitaci mám zase záda v pořádku.Velice příjemně se s ním jedná,rozhodně doporučuju.