Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Výborný chirurg , příjemný člověk a sestřička ho jen pohodou a ochotou doplňuje v dokonalosti.

Dobrý den všem.Se všema těmito názorama jen souhlasim.A všem tohoto příjemného doktora jen doporučuji.Takový doktoři a sestry by měly pracovat všude!!!

O

Mohu jenom chválit.

Zkušený praktik, výborný osobní přístup lékaře a zdravotní sestry

Tohoto chirurga mohu vřele doporučit vždy se o mě postaral jak měl :-)

Pan doktor i sestřička jsou velice ochotní do této ordinace jít je radost.

Vynikající chování sestřička milá usměvavá doktor také moc hezký přístup k dětem které to těžko nesou dávám za 1*

Opravdu maximální spokojenost. Nejlepší chirurg na poliklinice Jih. Ochotná a milá sestra, starší příjemný doktor. Byl jsem u něj již několikrát (na chirurgii naštěstí nechodím moc často) a vždy moc dobrý.

Navštívil jsem tohoto lékaře po zranění kolene bez jakéhokoliv doporučení. V čekárně příjemě, sestra velmi milá a ochotná pomoci. Doktor starší, příjemný, moc nemluví, ale zjevně ví, co dělá. Seznámil mne s diagnózou, při kotrole a následném ošetření řekl co mne čeká a co mi bude dělat. Po nelepšení se mého stavu bez problému odešle k dalšímu specialistovi. Ordinační hodiny od rána do odpoledne, žádné 8.00- 12.00 a pokud tam přijdete okolo desáté, téměř bez čekání.Co se týče hodnocení, těžko posoudit objektivně práci kterou neznám, ale přístup vynikající a těch 30 korun jsem musel dát sám od sebe, pomalu si o to ani neřeknou.