Nemocnice s poliklinikou Kadaň
Kadaň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Kadaň Jiný

Absolutně nesoucitný člověk. Připadal jsem si u něj, jako ten největší simulant ikdyž mi bylo opravdu zle. Ten člověk mi neřekl za celou dobu vyšetřování nic a když už jsem se na něco zeptal tak jsem si po jeho odpovědi myslel že se mi to snad jen zdá. Celou dobu jsem byl v nejistotě, jelikož jsem měl urologický problém prvně a nevím celkově jak to u lékařů chodí. Nejsem tip co by chodil k MUDr s každým píchnutím. Tento člověk mne přesvědčil že ikdyž má někdo vzdělání, neznamená to, že nemůže být s prominutím úplný dobytek. S dalšími potížemi ho jistě nenavštívím a vřele nedoporučuji i ostatním.

Byl jsem u něho jednou,ihned jsem cítil že nejsem dost dobrej jeho egu a že jsem určitě stimulant,řekl mi že se mi musí podívat do mocaku že je tam nejakej stín..že má starej ultrazvuk a zkratka by se tam rad podíval..že prej to nic neni a že to umrtvi a je to běžná rutina.. Samozřejmě nic tam nebylo, už mi ale jaksi zapomněl říct že se nebudu moct tejden vymocit!!nemůžu s ptákem ani zaklepat,sexovat už vůbec ne!!tenhle rádoby doktor nelida je dost brutální a necitlivej!! Nenechte si od něj nic nikam strkat!! Do mocovodu kameru(cistoskopie) si už vůbec nenechte strcit! Neznám nic horšího! Je to už tejden a asi bolesti zesilim, mám hrůzu kdy na mě přijde zas moceni.poučení? Je jednoznačné-najdete si radši urologa kterej není slepej a má modernější ultrazvuk..

Byl jsem u tohoto lékaře jednou a stačí my to.Chování tak zvaného MUDr. se vymiká normalitě.Ten člověk by se měl zamyslet nad sebou - z morálního hlediska by byl odsouzen na doživotí.Nevím kde se takové chování učí, ale jako MUDr. v první řadě by měl mýt příjemný a věrohodný přístup k pacientovi.Každý si udělá obrázek o člověku jaký je a já jsem si ho udělal taky. Do budoucna nehodlám podporovat takého Pana doktora, tím že budu jeho pacientem.

Pan doktor mně hodně pomohl, lepšího odborníka v okolí nenajdete. Znám ho jako lékaře řadu let, ví co dělá a dělá to dobře. V komunikaci s pacientem je někdy arogantní. Stačí pochopit, co vám říká a všechno se změní. Na druhou stranu sem píšou hlavně dotčení pacienti. ti spokojení si ani nevzpomenou.
Pěkný den a trochu optimismu do života. :)

Lekce slušnosti by neuškodila, komunikace to samé. Nevím kde tento titulovaný pán bere ten pocit své nadřazenosti , pro mne je to jen titulovaný vůl , co si honí své ego na pacientech. Jedna dobře mířená by určitě neuškodila.

Kdysi jsem byl několikrát u pana Dr. s tím, že často chodím na WC i v noci a že zřejmě z tohoto důvodu jsem stále unaven-nevyspání, tenkrát ještě nebyl vybaven, tak mě poslal k URL do CV na vyšetření, pak mi řekl, že by to potřebovalo jednoduchou cystoskopickou operaci, za tři dny, že půjdu domů, domů jsem za tři dny nešel a prý mi tohle nemohl říct. Měl jsem docela velké bolesti, protože jsem měl několik dní trubičku strčenou až do moč měchýře, pak jsem se dozvěděl, že mi ořezal vnitřek jakýmsi nástrojem a tím mi změnil funkci pohlavního orgánu, uzavírání se snížilo o 25% a měl jsem suchou ejakulaci + další, když jsem mu vše oznámil, poslal mě na psychiatrii s tím: "Vadí mu suchá ejakulace." Při jedné kontrole raději sesřička odešla, zřejmě aby nebyla jako svědek naší debaty-arogantní. Nechal mě v čekárně s plným močovým měchýřem, měl jsem u něj domluvené vyšezření, a pak mi řekl abych přišel jindy. Změnil mi natrvalo funkci pohlavního orgánu a prožitek. Nestačí být jenom odborník, jak píší někteří kterým Dr. pomohl, lékař musí mít i empatii (vcítění se do problému) a jednání, jinak tam nemá co dělat. Já byl svědkem tolika urážek pacientů, včetně sebe... Najděte si někoho jiného!

je dobrej zachranil mi ledvinu.

TENTO ČLOVĚK ZNEUŽÍVÁ SVÉ FUNKCE LIDEM DÁVÁ ZNAČNĚ NAJEVO ŽE NIC NEZNAMENAJÍ JE SPROSTY A NA TO ŽE JE TO ŠKOLENÝ ČLOVĚK JEHO INTELIGENCE JE NULOVÁ JE TO AROGANTNÍ .........

Byl jsem u tohoto lékaře třikrát, ale nějak obrnit se proti jeho jednání nejde. Neuznává názory pacientů, každý jejich dotaz zesměšňuje a tak si člověk nutně musí připadat jako simulant. Protože si neumím představit, že bych na oplátku vynadal já lékaři, tak jsem se rozhodl k němu již nechodit a pokud budu potřebovat, tak raději do Chomutova. Nebo počkám dokud tam bude pracovat a když, tak potom navštívit jeho nástupce

Pan doktor je skutečný odborník, svou práci dělá skvěle. I přes spoustu záporných názorů ostatních hodnotících mám já zkušenosti velmi kladné.Souhlasím s Jardou, pan doktor je milý, usměvavý, klidný a ohleduplný.