Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Husova 931, Jaroměř

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Driv jsem byla velmi spokojena, ale bohužel při posledním vyšetření velmi zklamal. Napsal mi malou ortezu a poslal na rehabilitace a noha místo aby se začala honit, tak to bolelo ještě víc a hrozne netýkala , když jsem mu kvůli tomu volala řekl ze mě vezme až za 3 měsíce, protože na rtg nebylo nic videt tak jsem v pořádku ani se na tu nohu nechtel podívat. Takže mi pomohli na chirurgii, kde okamžitě zrušili rehabilitace, protože ta noha rozhodne nebyla dolecena ,dali mi jinou ortezu a jinou mast a díky těmto všem změnám zmizel otok a dnes už to bolí jen trochu. A stále se to zlepšuje. Opravdu jsem toto chování zažila poprvé driv jsem byla velmi spokojena a rada tam dojizdela

Odborník ve své profesi,vynikajicí ortoped a operatér,navíc příjemný a hlavně lidský přístup k pacientovi.

Ochotný a havně velmi DŮSLEDNÝ.

Vynikající lékař i zkušený operatér

Nejen odborník ve své profesi, ale navíc doktor s lidským přístupem.Pečlivý a zodpovědný. Mám rozsáhlé klounmí problémy, ale i nadváhu..a tohle byl první lékař, který mě nevymetl z ordinace slovy jiných profíků se slovy.."paní, jste tlustá, co byste chtěla"?..Moc mi pomohl a kéž by takových bylo víc.

byla jsem velice spokojená,chodila jsem k němu s dcerkou na povinné prohlídky do třetího měsíce věku,profesionální přístup,nic nezanedbá,ke všemu podá vysvětlení,naprostá spokojenost,jinam bych nešla... :o)

Pečlivý,citlivý

Velmi dobrý ortoped, mohu ho všem vřele doporučit. nejen proto, že je to bývalý spolužák. Mám k němu jedinou výtku. Mohl by už opustit starý psací stroj a přejít na novější způsob zápisu diagnozy.