Praktický lékař pro děti a dorost
Opavská 11/426, Bolatice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Tento doktor dokáže vyléčit! I když je pravda, že je někdy náladový, ale to býváme někdy všichni ne? :)

Tak přesně souhlasím s Marií. Jeho monology jsou opravdu neskutečné! Všichni všechno dělají špatně....A opravdu mě dostal jeho názor, proč, když je to tak zdravé pro děti, nejezdí rodiče s nimi k moři, vyléčily by se všechny ekzémy...nebo proč nedáme svého syna do výběrové školy, protože prý tady ta bolatická je na nic, přece je teď velký výběr škol a všichni máme auta, tak je tam přece můžeme vozit! Jeho vnučka už, například, chodí do výběrové školky, kde se už i učí anglicky...Třeba proto, pane doktore, že ne všichni na tohle mají!
Občas mám pocit, že chodit tam je úplně zbytečné. Pouze si tam odsedíte pěkných pár desítek minut a to jsou před vámi tak tři lidi (jednou jsem zažila i dvě a půl hodiny s nemocným dítětem na klíně) a pak vám stejně řekne, co si máte koupit v lékárně. To si stačí zajít rovnou do lékárny a tam vám poradí! Jenže se člověk bojí, aby dítě nemělo něco vážnějšího a "nezadrbal" to, a tak tam, chtě-nechtě, jde. Bohužel.
Pracujícím důchodcům zdar!

X

Velice dobrý lékař.

X

Je to velmi dobrý doktor a dokáže vyléčit !!