CHIR-MEDIA s.r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
CHIR-MEDIA s.r.o.
Budějovická 553, Tábor

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Panu doktorovi Bendovi touto cestou děkuji za velmi rychlé a šetrné odstranění mých již nesnesitelných zdravotních potíží, které mě již zabraňovali v pobytu ve společnosti.Zákroky,které byl nucen provést byly šetrné a po velmi krátkém čase se jeho zásluhou zase cítím naprosto v pořádku a mohu znovu provozovat veškeré své zájmy.
Pane doktore veliké díky!!!!!!!!!!!!!!! J.Žák.

Pan doktor Benda na mě působil velmi dobře jak po odborné, tak i lidské stránce. S jeho ošetřením jsem byla velice spokojena. Mohu jen doporučit.

Vzkaz nejen pro pana Kadlece: Vážený pane, mám křečové žíly od 3 let, těžkou rodinnou dispozici. Od tohoto útlého věku jsem byla v péči pana profesora v Soběslavi a následně u MUDr. Bendy. Mým jizvám na noze, které mi zůstaly po operaci, kterou vedl on, se podivuje opravdu každý lékař ještě dnes, ať jde o chirurga nebo jiného specialistu. Navíc pan doktor Benda ani nezkoumal, zda beru nějaké léky, které se třeba nedoporučují při sklerotizaci apod. (např. zákaz antikoncepce apod.) Na to ale člověk přijde s postupem času sám. Doporučila bych Vám bezvadného platického chirurga Miloslava Votrubu, který působí v Třeboni a v Č.B. Pokud ovšem půjdete na sklerotizaci, vemte si s sebou punčochu, bohužel nohu po zákroku nezatahuje (což by se mělo a na to se naopak u MUDr. Bendy dbá). Votruba je blíž a hodnotím ho nejlépe ze všech, u kterých jsem za svůj život byla, přestože mi je teprve 27 let. Navštívila jsem mnoho cévních chirurgů (v Táboře, v Soběslavi, v Hradci Králové, v Jindřichově Hradci, v Č. Budějovicích)a ještě jsem neskončila. Bohužel jsem zjistila, že s touto dispozicí se nic nedá udělat, ani bylinkami, ani cvičením, prostě jen čekat a najít si mezitím dobrého cévního chirurga, který vám ty nohy hned nezkazí (několik let jsem nosila pouze kalhoty, protože jsem měla ohyzdné pooperační jizvy - teď už jsem to překonala, ale kalhoty nosím zase - mám totiž opět křečové žíly na té operované noze). Možná vám tolik nezáleží na estetickou stránce jako mně, asi proto, že jsem žena. Pana doktora Bendu rozhodně nedoporučuji na operaci, ale kdo chce k němu chodit, ať chodí. To, že se zde můžeme vyjádřit, je názor každého a záleží na jeho zkušenostech. Myslím, že tu jde o to nalézt a ocenit dobré doktory. Každý napíše své - ať pod zkratkou nebo pod jménem, jak kdo chce, takže není nutné vyzvídat jména, příjmení,bydliště. Kdyby podpis byl podmínkou, byly by tak koncipovány tyto stránky.

Se svými zdravotními potížemi, které mi lékaři v Krajské nemocnici v Č. Budějovicích s jejich neochotným, arogantním a povrchním přístupem pouze udržovali bez jakéhokoliv zlepšení jsem se svěřil do péče pana doktora Bendy, neboť jsem přestával mít důvěru v naše lékařství. Panu doktoru Bendovi bych chtěl touto cestou poděkovat za jeho okamžitou snahu odstranit mé již nesnesitelné potíže, za jeho lidský až otcovský přístup k pacientovi,jeho odborné a šetrné zákroky systémem Ultroid a laserové odstranění perianálních duplikatur.Považuji jej za odborníka na svém místě a mohu jej vřele doporučit, neboť až "On" mne zbavil dlouhodobých zdravotních potíží.Pane doktore Bendo děkuji Vám.

P.S. Pokud chce někdo někoho hodnotit jak kladně, tak záporně, neměl by se schovávat za nějakou zkratku, nebo smyšlené jméno,ale čestně se postavit za svou identitu.

Byla jsem u pana doktora na operaci a mohu hodnotit jen kladně

Pan doktor je dobrý teoretik a možná i praktik v ambulanci, ale co se týká operace, vůbec ho nedoporučuji. Byla jsem na operaci s křečovými žilami (v 17 letech), dodnes mám ošklivé jizvy, a to je již téměř 10 let zpět. Na sklerotizaci jsem k němu také chodila, byla jsem spokojená, ale neměla jsem možnost porovnání s jinými lékaři. Dnes bych k němu nešla.

Odpovědný přístup k pacientům ,jasné vysvětlení obtíží,šetrné ošetření ,velmi dobrý odborník.