Jan Bednář, chirurg Jindřichův Hradec

MUDr. Jan Bednář

Chirurg Více

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec
Otorinolaryngologie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Lékař jak má být. U pacienta se opravdu důsledně snaží najít problém. Mí předchozí ORL lékaři se jen podívali a dali buď kapky a nebo píchali.. Pan doktor Bednář opravdu důsledně kontroluje problém, je velmi sympatický a umí situaci i odlehčit tak, že i člověk s velkými bolestmi se u něj zasměje.. Píchání uší zavrhuje a používá modernější postupy. Nejlepší lékař všech dob!!

Pan doktor je skutečně odborník, velmi příjemný a vstřícný, vždy ochotně poradí. Má pěkný přístup i k malým dětem. Naštěvujeme ho celá rodina a jsme spokojeni. Někdy se musí dlouho čekat, ale myslím, že v tomto případě se vyplatí v čekárně posedět.

Osobní přístup, který je málo k vidění

Pan doktor Bednář je lékař na svém místě. Nechala jsem si u něj dělat estetické zákroky a později mi pomohl i s ORL onemocněním. Dodnes ho beru jako nejsympatičtějšího a nejchytřejšího lékaře, u kterého jsem kdy byla.

X

Vím, že pan doktor je výborný v chirurgických zákrocích, ale jeho hlavním oborem je ORL, proto nechápu proč je v této databázi vedený jako chirurg. Jinak souhlas s předchozími komentáři

Moc hodnej pan doktor s příjemným lidským přístupem a vždy se snahou pomoci a ulevit od bolesti.Moc doporučuji.Hodně upovídaný což nevadí,když nespěcháte.

Velice ochotný lékař, opravdu rozumí svému oboru, dokáže poradit, sympatický. Sestra také příjemná a ochotná. Doporučuju všem!!!

Skvělej člověk,výbornej doktor,ale to čekání.....