MUDr. Ivo Voráček

Chirurg Více

Klášterec nad Ohří 1 adresa

Klášterec nad Ohří
Sadová 528, Klášterec nad Ohří

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ano, pan dr. Voráček působí opravdu vstřícně a klidným dojmem, ale ani jednou mi nepomohl a spíš ublížil. Kvůli němu mám více než viditelnou jizvu na rameni poté co místo toho, aby mi řekl, že stačilo pouze vzniklou bulku po očkování propíchnout, hned řezal. Na daném místě mi vznikla i prohlubeň, asi toho vyříznul více než měl. To komentoval tak, že jsem mladá a že se to časem vyplní...
Takže když se mi stal úraz, tak jsem neváhala oslovit prvního chirurga, který mi přišel do cesty, i když v Praze.
Jemu raději skalpel do ruky ne...

Výborný pan doktor...skvěle se chová k dětem i k dospělým a je mi líto že jste ho zatím nikdo jiný nepochválil....

Lékař s velmi příjemným přístupem k pacientům,sehraný tým se sestrou,malá čekárna pro nával pacientů,jinak mohu vřele doporučit.

Pan Dr. Voracek umi mozna lecit popaleniny, ale sit by tedy nemel. Po odstraneni nekolika znamenek na pazich a ramenou a jejich zasiti mi vsechny stehy praskly. Pan doktor to okomentoval s tim, ze se to zatahne. I zubari se podivuji nad timto vykonem (velice dobre viditelnym). Bohuzel tuto zkusenost se sitim nemam jen ja, a to se mu neco podobneho povedlo i na obliceji nejmenovane damy. Takze se sitim urcite k nekomu jinemu.

CHVALIM PANA DOKTORA VORAČKA JE TO DOKTOR Z NEHO VYZAŘUJE KLID A POHODA MA POCHOPENI PRO LIDI MOC PŘIJEMNY ČLOVEK OŠETŘUJE MI POPALENINY NEMOHU SI HO VYNACHVALIT DEKUJI

Dr.Voráček je lékař na svém místě. Jeho chování k pacientům je velmi uklidňující a vstřícné. Pokaždé rychle a dobře určil diagnozu a pomohl. Vnoučkovi dělali v Kadani plastiku palečku...špatně. Pan dr. Voráček rychle všechno napravil a vnuk je po dlouhé době bez potíží. Jsem ráda, že jej máme v našem městě.